Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema z rana jak wstalem :decayed:

śpioch :tongue4:

masz farta ze mnie nie budziles :tongue4:

:wallbash: zapomniałem

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema z rana jak wstalem :decayed:

śpioch :tongue4:

masz farta ze mnie nie budziles :tongue4:

:wallbash: zapomniałem

:tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

Jakieś śniadanie cza zjeść choć nie wiem czy to będzie możliwe. :decayed:

Opublikowano

:siema: Wydawało mi się, że w nocy tzn. nad ranem tu byłem... :mysli::rolleyes:

tyś musiał nieźle wczoraj zachlać :evil:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 10:48_________________________________________________

Jakieś śniadanie cza zjeść choć nie wiem czy to będzie możliwe. :decayed:

my juz właśnie zjedli mniam :wink4:

Opublikowano

:siema: Wydawało mi się, że w nocy tzn. nad ranem tu byłem... :mysli::rolleyes:

tyś musiał nieźle wczoraj zachlać :evil:

:gwizdanie:

Opublikowano

:siema: Wydawało mi się, że w nocy tzn. nad ranem tu byłem... :mysli::rolleyes:

tyś musiał nieźle wczoraj zachlać :evil:

:gwizdanie:

napisz ze niepamietasz :wink4: to jest najlepsze wytlumaczenie :decayed:
Opublikowano

:siema: Wydawało mi się, że w nocy tzn. nad ranem tu byłem... :mysli::rolleyes:

tyś musiał nieźle wczoraj zachlać :evil:

:gwizdanie:

napisz ze niepamietasz :wink4: to jest najlepsze wytlumaczenie :decayed:

Niepamiętam. :naughty:
Opublikowano

I powróciłem :naughty: No Akjam ładnie zachlałeś :tongue4:

Opublikowano

I powróciłem :naughty: No Akjam ładnie zachlałeś :tongue4:

alkon :decayed:

Opublikowano

I powróciłem :naughty: No Akjam ładnie zachlałeś :tongue4:

alkon :decayed:

Ja nie :no:
Opublikowano

Witam :hi: [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 11:47_________________________________________________Bulczas ty interesowałeś sie jakie sa koszta takich hamulców 312 ?

Opublikowano

Witam :hi: [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 11:47_________________________________________________Bulczas ty interesowałeś sie jakie sa koszta takich hamulców 312 ?

No kwestia dostania jarzm pod tarcz 312 ok 150-200zł no do tego tarcze bo klocki podobno pasują te stare. No ale klocki z tarczami jakieś 500zł jak coś :gwizdanie:
Opublikowano

I powróciłem :naughty: No Akjam ładnie zachlałeś :tongue4:

alkon :decayed:

Ja nie :no:

Ja też nie. :decayed:

Jadę podziczeć na quadzie! :kox:

Opublikowano

Witam :hi: [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 11:47_________________________________________________Bulczas ty interesowałeś sie jakie sa koszta takich hamulców 312 ?

No kwestia dostania jarzm pod tarcz 312 ok 150-200zł no do tego tarcze bo klocki podobno pasują te stare. No ale klocki z tarczami jakieś 500zł jak coś :gwizdanie:

klocki pasują, ale jak masz system hamulcowy Lucas - chyba, ale pewny nie jestem

Ja tez się do tego przymierzam :>

Opublikowano

:hi:

łosz k**wa... ale dałem wczoraj w palnik.... :sick3:

Opublikowano

pisałem wczoraj z jednym gościem z forum i ma cały komplet tarcze Otto Zimmerman, klocki Ferodo Premier FDB1323

przewody Ferodo, osłony, śruby, płyn Ate Typ200 1litr, 1050zl + kW

Zaciski i Jarzma po regeneracji i malowaniu proszkowym

Opublikowano

Kolcki i zaciski pasują jak się ma system ATE. Jak się Lucasa trzeba zmieniać wszystko.

pisałem wczoraj z jednym gościem z forum i ma cały komplet tarcze Otto Zimmerman, klocki Ferodo Premier FDB1323

przewody Ferodo, osłony, śruby, płyn Ate Typ200 1litr, 1050zl + kW

Zaciski i Jarzma po regeneracji i malowaniu proszkowym

Pod 312mm. I konieczność jarzma muszą być na zwrotnicę żeliwną :wink4:
Opublikowano

A tak to wygląda 636e75488a.jpg[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 12:13_________________________________________________cd09af6d22.jpg[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 12:15_________________________________________________A jak myślicie z tą ceną ?

Opublikowano

Trochę dużo te 1000zł jak znajdziesz jarzma to z nowymi tarczami i klockami Cię to wyniesie prawie połowę taniej a zaciski masz chyba Ate :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.