Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nic sie nie dzieje w ogrodziencu, ale ladna pogoda i mozna by cos wykombinowac

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nic sie nie dzieje w ogrodziencu, ale ladna pogoda i mozna by cos wykombinowac

uzyj slowa klucz - grill, krata browarow a zaraz sie zleca chetni :wink4::decayed:
Opublikowano

nic sie nie dzieje w ogrodziencu, ale ladna pogoda i mozna by cos wykombinowac

myśl proponuj coś konkretnego pewnie cos sie wykombinuje :good:

Opublikowano

Panowie warto brać orginalne łopaty takie jak ma OKO za 600zł w idealnym stanie :mysli:

Opublikowano

a nie dodałem? :tongue4: no grill jest krata browarów masakra bedzie hehe

Opublikowano

Panowie warto brać orginalne łopaty takie jak ma OKO za 600zł w idealnym stanie :mysli:

a jakie ma OKO ? :naughty:
Opublikowano

nic sie nie dzieje w ogrodziencu, ale ladna pogoda i mozna by cos wykombinowac

uzyj slowa klucz - grill, krata browarow a zaraz sie zleca chetni :wink4::decayed:

czytaj kędzior jest już pierwszym chętnym :decayed:

Opublikowano

Panowie warto brać orginalne łopaty takie jak ma OKO za 600zł w idealnym stanie :mysli:

z oponami? :naughty:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 14:32_________________________________________________

nic sie nie dzieje w ogrodziencu, ale ladna pogoda i mozna by cos wykombinowac

uzyj slowa klucz - grill, krata browarow a zaraz sie zleca chetni :wink4::decayed:

czytaj kędzior jest już pierwszym chętnym :decayed:

ja jestem drugi ty pierwszy :kox:
Opublikowano

Panowie warto brać orginalne łopaty takie jak ma OKO za 600zł w idealnym stanie :mysli:

z oponami? :naughty:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 14:32_________________________________________________

nic sie nie dzieje w ogrodziencu, ale ladna pogoda i mozna by cos wykombinowac

uzyj slowa klucz - grill, krata browarow a zaraz sie zleca chetni :wink4::decayed:

czytaj kędzior jest już pierwszym chętnym :decayed:

ja jestem drugi ty pierwszy :kox:

ta i z całą A4-ką :polew:

Opublikowano

Panowie warto brać orginalne łopaty takie jak ma OKO za 600zł w idealnym stanie :mysli:

a jakie ma OKO ? :naughty:

i jaki rozmiar 17 ? :kox:
Opublikowano

Panowie warto brać orginalne łopaty takie jak ma OKO za 600zł w idealnym stanie :mysli:

a jakie ma OKO ? :naughty:

i jaki rozmiar 17 ? :kox:

pewnie 16 :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie warto brać orginalne łopaty takie jak ma OKO za 600zł w idealnym stanie :mysli:

a jakie ma OKO ? :naughty:

i jaki rozmiar 17 ? :kox:

Nie 16" nie mam kasy na większ teraz a potem będą na zimę :decayed:
Opublikowano

Panowie warto brać orginalne łopaty takie jak ma OKO za 600zł w idealnym stanie :mysli:

a jakie ma OKO ? :naughty:

i jaki rozmiar 17 ? :kox:

Nie 16" nie mam kasy na większ teraz a potem będą na zimę :decayed:

talib sprzedał takie 16' z oponami w podobnej cenie... :confused4:
Opublikowano

Z tego co mi pisał to podejdzie bez problemu . Pisałem że chce tylko zaciski i jarzma ale on sprzedaje tylko w kompletach a ty Stan na co chcesz zmienić ?

na 312mm ale to jeszcze daleka droga

Z autopsji wiem, że jeżeli jest do wzięcia kpl, to lepiej go brać i masz problem z głowy

Ja wziąłem sam IC i teraz mam problem z orurowaniem, a tak miałbym orurowanie pod AJMa za 500zł :wallbash:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 12:39_________________________________________________Adam, to Devastation sprzedaje?

Tak to devastation

Opublikowano

Panowie warto brać orginalne łopaty takie jak ma OKO za 600zł w idealnym stanie :mysli:

a jakie ma OKO ? :naughty:

i jaki rozmiar 17 ? :kox:

Nie 16" nie mam kasy na większ teraz a potem będą na zimę :decayed:

talib sprzedał takie 16' z oponami w podobnej cenie... :confused4:

No ale nie miał chyba jakiś ideałów. Krycha ma takie za 400zł tylko że mazane szprejem za 15zł :thumbdown:
Opublikowano

to nie jedzie nikt do ogrowa??

Opublikowano

to nie jedzie nikt do ogrowa??

ja dziękuję :hi:

idę na śniadanie :decayed:

Opublikowano

to nie jedzie nikt do ogrowa??

sprawdzimy jakim autobusem dojechac tam i zbieramy ekipe i melanzzz :kox:
Opublikowano

to nie jedzie nikt do ogrowa??

sprawdzimy jakim autobusem dojechac tam i zbieramy ekipe i melanzzz :kox:

:polew: :polew:
Opublikowano

Panowie warto brać orginalne łopaty takie jak ma OKO za 600zł w idealnym stanie :mysli:

a jakie ma OKO ? :naughty:

Oko ma takie jak w moim podpisie ma 1.8T :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.