Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiem czy Wam kiedyś wspominałem, ale były kiedyś czasy, że pisali piosenki na moją cześć :decayed:

I to dobry kawałek... :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wiem czy Wam kiedyś wspominałem, ale były kiedyś czasy, że pisali piosenki na moją cześć :decayed:

Nie ma to jak się dowartościowywać..... :gwizdanie:
Opublikowano

nie wiem czy Wam kiedyś wspominałem, ale były kiedyś czasy, że pisali piosenki na moją cześć :decayed:

Nie ma to jak się dowartościowywać..... :gwizdanie:

Taaa... Stan powiedział to co chciał i uciekł. :decayed:
Opublikowano

:hi:

Dajman, jak tam turbawa? Masz blache?

niestety nie mam wysrało sie kercziemu auto i nie dotarl na slask ;( ale szwagier ma mi ogarnac zaraz temat maja sie gdzies na krakowie szczasnac zaraz i moze ja jutro bede mial na chaci wieczorem :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 20:19_________________________________________________a i blache mam i to solidna do konca zycia auta wytrzyma :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

no i :hi: bo w c**j roboty jeszcze przede mną dziś w domu

Opublikowano

:hi:

:hi:

no i :hi: bo w ptaszek roboty jeszcze przede mną dziś w domu

:thumbdown: Synek zarobisz się!
Opublikowano

:hi:

:hi:

no i :hi: bo w ptaszek roboty jeszcze przede mną dziś w domu

:thumbdown: Synek zarobisz się!

wypasione b6 kosztuje :evil:

Opublikowano

:hi:

:hi:

no i :hi: bo w ptaszek roboty jeszcze przede mną dziś w domu

:thumbdown: Synek zarobisz się!

wypasione b6 kosztuje :evil:

:wink4:
Opublikowano

:hi:

:hi:

no i :hi: bo w ptaszek roboty jeszcze przede mną dziś w domu

:thumbdown: Synek zarobisz się!

wypasione b6 kosztuje :evil:

no kosztuje kosztuje B7 jeszcze więcej a b8 to już Hohoho :decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi:

no i :hi: bo w ptaszek roboty jeszcze przede mną dziś w domu

:thumbdown: Synek zarobisz się!

wypasione b6 kosztuje :evil:

no kosztuje kosztuje B7 jeszcze więcej a b8 to już Hohoho :decayed:

Ale czy warto tak za***rdalać?! :cool1:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 20:34_________________________________________________Zapi.rda.ać... :naughty:
Opublikowano

:hi:

:hi:

no i :hi: bo w ptaszek roboty jeszcze przede mną dziś w domu

:thumbdown: Synek zarobisz się!

wypasione b6 kosztuje :evil:

no kosztuje kosztuje B7 jeszcze więcej a b8 to już Hohoho :decayed:

Ale czy warto tak zasuwać?! :cool1:

robota jest dla biednych więc zasuwam :wink4:

Opublikowano

:hi:

:hi:

no i :hi: bo w ptaszek roboty jeszcze przede mną dziś w domu

:thumbdown: Synek zarobisz się!

wypasione b6 kosztuje :evil:

no kosztuje kosztuje B7 jeszcze więcej a b8 to już Hohoho :decayed:

Ale czy warto tak zasuwać?! :cool1:

robota jest dla biednych więc zasuwam :wink4:

:decayed:
Opublikowano

może jeszcze później wskoczę tu na chwilkę :wink4: a jak nie to :hi:

Opublikowano

może jeszcze później wskoczę tu na chwilkę :wink4: a jak nie to :hi:

:tongue4:
Opublikowano

:hi:

:hi:

no i :hi: bo w ptaszek roboty jeszcze przede mną dziś w domu

:thumbdown: Synek zarobisz się!

wypasione b6 kosztuje :evil:

no kosztuje kosztuje B7 jeszcze więcej a b8 to już Hohoho :decayed:

no b7 to wiem z autopsji :evil:

Opublikowano

:hi:

:hi:

no i :hi: bo w ptaszek roboty jeszcze przede mną dziś w domu

:thumbdown: Synek zarobisz się!

wypasione b6 kosztuje :evil:

no kosztuje kosztuje B7 jeszcze więcej a b8 to już Hohoho :decayed:

no b7 to wiem z autopsji :evil:

Ja też... :naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

i po robocie :wink4:

Grisza elegansio ze jedziesz :good:

56. 102,103 Pucek + Adrenalina ?? :mysli:

jedna, wielka, kochająca się rodzina :polew: :polew:

brakuje jeszcze "gratis - Kędzior"

:gwizdanie:

co gratis co gratis :thumbdown:
Opublikowano

a i blache mam i to solidna do konca zycia auta wytrzyma :decayed:

Olmet Power? :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.