Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

co tam ?

Luzik. :wink4: Ostatnie przygotowania do wyjazdu i dziś będzie ostra jazda na Ostravce... Kawalerskie kumpla... :gwizdanie: :kox:

A co tam? :naughty:

zaś picie i dupcenie za firko :wink4:

:naughty:

:hi:

po robocie

Akjam Ostrava :kox: zwłaszcza po popersie :decayed:

Już jestem prawie gotowy. Mamy 5 kartonów wódeczki, ..., ... na 14tu... :kox::naughty::kox: :kox: :kox:

no to nawet nawet :naughty:

Opublikowano

:siema:

co tam ?

Luzik. :wink4: Ostatnie przygotowania do wyjazdu i dziś będzie ostra jazda na Ostravce... Kawalerskie kumpla... :gwizdanie: :kox:

A co tam? :naughty:

zaś picie i dupcenie za firko :wink4:

:naughty:

:hi:

po robocie

Akjam Ostrava :kox: zwłaszcza po popersie :decayed:

Już jestem prawie gotowy. Mamy 5 kartonów wódeczki, ..., ... na 14tu... :kox::naughty::kox: :kox: :kox:

no to nawet nawet :naughty:

Kumpel ma hurtownie alkoholu więc ma tego dostatek... Ale boje się też tego zapasu! :decayed:
Opublikowano

:siema:

co tam ?

Luzik. :wink4: Ostatnie przygotowania do wyjazdu i dziś będzie ostra jazda na Ostravce... Kawalerskie kumpla... :gwizdanie: :kox:

A co tam? :naughty:

zaś picie i dupcenie za firko :wink4:

:naughty:

:hi:

po robocie

Akjam Ostrava :kox: zwłaszcza po popersie :decayed:

Już jestem prawie gotowy. Mamy 5 kartonów wódeczki, ..., ... na 14tu... :kox::naughty::kox: :kox: :kox:

no to nawet nawet :naughty:

Kumpel ma hurtownie alkoholu więc ma tego dostatek... Ale boje się też tego zapasu! :decayed:

to już wiem kto zaopatruje Zator... :gwizdanie:

Opublikowano

:siema:

co tam ?

Luzik. :wink4: Ostatnie przygotowania do wyjazdu i dziś będzie ostra jazda na Ostravce... Kawalerskie kumpla... :gwizdanie: :kox:

A co tam? :naughty:

zaś picie i dupcenie za firko :wink4:

:naughty:

:hi:

po robocie

Akjam Ostrava :kox: zwłaszcza po popersie :decayed:

Już jestem prawie gotowy. Mamy 5 kartonów wódeczki, ..., ... na 14tu... :kox::naughty::kox: :kox: :kox:

no to nawet nawet :naughty:

Kumpel ma hurtownie alkoholu więc ma tego dostatek... Ale boje się też tego zapasu! :decayed:

to już wiem kto zaopatruje Zator... :gwizdanie:

No spoko. Zapytam kumpla bo pewnie chętnie coś zarobi. :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

a my chętnie kupimy taniej... i wszyscy szczęśliwi... :rolleyes:

Opublikowano

Dobra. Lecę. :kox: Do... kiedyś tam. :naughty::hi:

Opublikowano

Dobra. Lecę. :kox: Do... kiedyś tam. :naughty::hi:

zachowaj cnote :decayed:[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 19:07_________________________________________________ja spadam pobiegać :kox:

Opublikowano
:hi: dobry wieczór
Opublikowano

:hi: dobry wieczór

bry :hi:[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 22:23_________________________________________________spokój dzisiaj :disgust:

tumblr_l0e0g4VBP61qb4kfho1_500.jpg

tumblr_le0fueAdty1qao8u4o1_500_large.jpg

tumblr_lj53la42U21qi0akt.htm.jpeg

Opublikowano

siema dziki :hi:

Opublikowano
:bry: lece pogrzebać w furaczu :)
Opublikowano

:bry:

alez piekny dzien dzisiaj... ;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie:

także tego :naughty:

Opublikowano

:gwizdanie:

także tego :naughty:

przekonales mnie :decayed:
Opublikowano

:gwizdanie:

także tego :naughty:

przekonales mnie :decayed:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 14:02_________________________________________________psssyttt :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jest już prawdziwy podział domków - mam nadzieje że wszystkim będzie odpowiadał - jeżeli macie jakieś uwagi to pisać - jak będę mógł to pomogę - a jeżeli macie jakieś sugestie to najlepiej między sobą się dogadajcie a mi tylko napiszcie kogo gdzie mam przenieść

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.