Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chłopaki znacie jakiś przyzwoity hotel w Kato i okolicach, w którym normalny człowiek może się zatrzymać ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopaki znacie jakiś przyzwoity hotel w Kato i okolicach, w którym normalny człowiek może się zatrzymać ?

Etap Hotel obok Novotelu :)

mysle ze bedziesz bardzo zadowolony z standardu, obslugi i cen :):)

Opublikowano

Witam Pany :hi:

Jutro jadę na lotnisko w Pyrzowicach, liczę na jakieś cenne rady i wskazówki jak najszybciej i bez większych problemów dojechać do lotniska.

Będę jechał od strony Rzeszowa, Krakowa drogą A4.

Opublikowano

Witam Pany :hi:

Jutro jadę na lotnisko w Pyrzowicach, liczę na jakieś cenne rady i wskazówki jak najszybciej i bez większych problemów dojechać do lotniska.

Będę jechał od strony Rzeszowa, Krakowa drogą A4.

z a4 zjeżdżasz na DK1 w kierunku Łódź, Warszawa i cały czas prosto przed siebie jakieś 40,może 45 km do bramy lotniska

Opublikowano

Chłopaki znacie jakiś przyzwoity hotel w Kato i okolicach, w którym normalny człowiek może się zatrzymać ?

Etap Hotel obok Novotelu :)

mysle ze bedziesz bardzo zadowolony z standardu, obslugi i cen :):)

Dzięki wielkie :good:

Opublikowano

Chłopaki znacie jakiś przyzwoity hotel w Kato i okolicach, w którym normalny człowiek może się zatrzymać ?

Etap Hotel obok Novotelu :)

mysle ze bedziesz bardzo zadowolony z standardu, obslugi i cen :):)

Chłopaki znacie jakiś przyzwoity hotel w Kato i okolicach, w którym normalny człowiek może się zatrzymać ?

Etap Hotel obok Novotelu :)

mysle ze bedziesz bardzo zadowolony z standardu, obslugi i cen :):)

potwierdzam :decayed:

Witam Pany :hi:

Jutro jadę na lotnisko w Pyrzowicach, liczę na jakieś cenne rady i wskazówki jak najszybciej i bez większych problemów dojechać do lotniska.

Będę jechał od strony Rzeszowa, Krakowa drogą A4.

z a4 zjeżdżasz na DK1 w kierunku Łódź, Warszawa i cały czas prosto przed siebie jakieś 40,może 45 km do bramy lotniska

i potwierdzam :decayed:

[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 10:36_________________________________________________ :polew:

Opublikowano

:hi:

Znacie jakiegoś dobrego tapicera, który ogarnie przetarty boczek z siedzenia od wsiadania ?

Okolice Bytom-Katowice mile widziane :)

Opublikowano

Witam Pany :hi:

Jutro jadę na lotnisko w Pyrzowicach, liczę na jakieś cenne rady i wskazówki jak najszybciej i bez większych problemów dojechać do lotniska.

Będę jechał od strony Rzeszowa, Krakowa drogą A4.

Dzięki kolego :good: czyli większych problemów nie ma z dojazdem? Wiesz może w jakiej miejscowości mam zjechać z A4 w kierunku Łodzi?

z a4 zjeżdżasz na DK1 w kierunku Łódź, Warszawa i cały czas prosto przed siebie jakieś 40,może 45 km do bramy lotniska

Opublikowano

Witam Pany :hi:

Jutro jadę na lotnisko w Pyrzowicach, liczę na jakieś cenne rady i wskazówki jak najszybciej i bez większych problemów dojechać do lotniska.

Będę jechał od strony Rzeszowa, Krakowa drogą A4.

Dzięki kolego :good: czyli większych problemów nie ma z dojazdem? Wiesz może w jakiej miejscowości mam zjechać z A4 w kierunku Łodzi?

z a4 zjeżdżasz na DK1 w kierunku Łódź, Warszawa i cały czas prosto przed siebie jakieś 40,może 45 km do bramy lotniska

będziesz miał zjazd zaraz za bramkami jakiś kilometr może dwa

Opublikowano

Witam Pany :hi:

Jutro jadę na lotnisko w Pyrzowicach, liczę na jakieś cenne rady i wskazówki jak najszybciej i bez większych problemów dojechać do lotniska.

Będę jechał od strony Rzeszowa, Krakowa drogą A4.

Dzięki kolego :good: czyli większych problemów nie ma z dojazdem? Wiesz może w jakiej miejscowości mam zjechać z A4 w kierunku Łodzi?

z a4 zjeżdżasz na DK1 w kierunku Łódź, Warszawa i cały czas prosto przed siebie jakieś 40,może 45 km do bramy lotniska

będziesz miał zjazd zaraz za bramkami jakiś kilometr może dwa

:good::hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ja bym stawiał na ten drugi link :wink4:

ale znając Daneckiego to pierwsze wolne terminy za trzy tygodnie lub dłużej ....

Opublikowano

po pracy jaki dzis wogole dzien hehe bele do czwartku :kox:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 13:55_________________________________________________u Staska pod zabka :decayed: :decayed: :decayed:

http://www.dobre.pro/_tmp/swf/7A1C55E8.swf

Opublikowano

hahahahahahahahahahaha

Opublikowano

u Staska pod zabka :decayed: :decayed: :decayed:

http://www.dobre.pro/_tmp/swf/7A1C55E8.swf

jakbym widział Ciebie w spiżu :polew:

nawzajem :decayed:

a oto dluzsza wersja

Opublikowano

Witam Pany :hi:

Jutro jadę na lotnisko w Pyrzowicach, liczę na jakieś cenne rady i wskazówki jak najszybciej i bez większych problemów dojechać do lotniska.

Będę jechał od strony Rzeszowa, Krakowa drogą A4.

Dzięki kolego :good: czyli większych problemów nie ma z dojazdem? Wiesz może w jakiej miejscowości mam zjechać z A4 w kierunku Łodzi?

z a4 zjeżdżasz na DK1 w kierunku Łódź, Warszawa i cały czas prosto przed siebie jakieś 40,może 45 km do bramy lotniska

będziesz miał zjazd zaraz za bramkami jakiś kilometr może dwa

:good::hi:

Jedynka lubi się bardzo korkować. Warto słuchać na CB i jak coś możesz lecieć do katowic i tam odbić na 86 i też dolecisz do lotniska :wink4:
Opublikowano
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.