Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jestem zielony po wczoraj :sick3:

Też coś słabo się czuję... :gwizdanie: Na dodatek siedzę w robocie! Masakra! Idę obejrzeć Jumbo bo wylądował! :kox: :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jestem zielony po wczoraj :sick3:

Też coś słabo się czuję... :gwizdanie: Na dodatek siedzę w robocie! Masakra! Idę obejrzeć Jumbo bo wylądował! :kox: :kox:

Jakas szycha przyleciała czy jak ??? Jak ja latam to zawsze mam małe samoloty... :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Kto jutro bedzie na spocie ???

Krolu bedziesz???

Opublikowano

Kto jutro bedzie na spocie ???

Krolu bedziesz???

a co leo sie :sick3:

:decayed:

Opublikowano

Kto jutro bedzie na spocie ???

Krolu bedziesz???

a co leo sie :sick3:

:decayed:

Z Leo wszystko OK ... po prostu lubię krola ... :tongue4: :tongue4: :tongue4: :gwizdanie: Wiesz Bulik...niektórzy mają kolegów... :polew:

:decayed:

Opublikowano

Kto jutro bedzie na spocie ???

Krolu bedziesz???

a co leo sie :sick3:

:decayed:

Z Leo wszystko OK ... po prostu lubię krola ... :tongue4: :tongue4: :tongue4: :gwizdanie: Wiesz Bulik...niektórzy mają kolegów... :polew:

:decayed:

racja ja to wiem :polew:
Opublikowano

ja jutro nie wyrobie.. czeka mnie tourne po cmentarzach :confused4:

Opublikowano

hmm jutro jest swieto wiec parking moze byc zamkniety, tak jak kiedys...

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Panowie , krótka piłka , pisać kto woli spota w środe , bo jutro będzie na grobach. Jak raz zrobimy spota w środe to sie nic nie stanie ;)

albo jutro w ogóle nie robimy spota i dopiero za tydzień sie widzimy we wtorek ?

Opublikowano

:hi:

Panowie , krótka piłka , pisać kto woli spota w środe , bo jutro będzie na grobach. Jak raz zrobimy spota w środe to sie nic nie stanie ;)

albo jutro w ogóle nie robimy spota i dopiero za tydzień sie widzimy we wtorek ?

ja jutro też będę na grobach... może uda mi się dojechać... :confused4: ale jak spot byłby w środę to też go sobie odpuszczam - idziemy do kina z dimanami :cool1:
Opublikowano

:hi:

Panowie , krótka piłka , pisać kto woli spota w środe , bo jutro będzie na grobach. Jak raz zrobimy spota w środe to sie nic nie stanie ;)

albo jutro w ogóle nie robimy spota i dopiero za tydzień sie widzimy we wtorek ?

ja jutro też będę na grobach... może uda mi się dojechać... :confused4: ale jak spot byłby w środę to też go sobie odpuszczam - idziemy do kina z dimanami :cool1:

jacy kinomaniacy hehe na co teraz idziecie?
Opublikowano

w tym tyg na to :

a za tydzień na :

:kox:

Opublikowano

:hi:

Panowie , krótka piłka , pisać kto woli spota w środe , bo jutro będzie na grobach. Jak raz zrobimy spota w środe to sie nic nie stanie ;)

albo jutro w ogóle nie robimy spota i dopiero za tydzień sie widzimy we wtorek ?

No myślę, że jutro cza odpuścić! Większość będzie w rozjazdach... :cool1: Co do środy może być - jak dla mnie. :wink4:
Opublikowano

jestem za środą jak najbardziej , jutro w sumie też mi pasi ale środa to lepsze rozwiązanie :good:

juz nie byłem na spocie w Kato 3 tyg :thumbdown:

Opublikowano

Ja w tym tygodniu odpadam.Jutro z wiadomych względów a w środę mam drugą zmianę

Opublikowano

jestem za środą jak najbardziej , jutro w sumie też mi pasi ale środa to lepsze rozwiązanie :good:

juz nie byłem na spocie w Kato 3 tyg :thumbdown:

Nie wiem czy nie dłużej! :cool1:
Opublikowano

:wallbash:

albo ja gdzieś zapodziałem albo moja gdzieś wyebała umowę kupna auta, kartę pojazdu, potwierdzenie zapłaty PCC co za patos

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.