Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry z wieczorka...

siema wpadasz jutro do nas wkoncu :):)

Postaram się wpaść.....

Diman :hi:

no licze na to :):)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry z wieczorka...

siema wpadasz jutro do nas wkoncu :):)

Postaram się wpaść.....

Diman :hi:

aloha Grisza kopę lat

ano kope :) Widze że na liśćie do BT jesteś.... Ja też się wybieram, także :naughty:

addassko na 90% powinnienem być :)

Arturoo :( Postaram się wpaść w środe, a jak nie to na 100% za tydzień....

Opublikowano

Bry z wieczorka...

siema wpadasz jutro do nas wkoncu :):)

Postaram się wpaść.....

Diman :hi:

aloha Grisza kopę lat

ano kope :) Widze że na liśćie do BT jesteś.... Ja też się wybieram, także :naughty:

addassko na 90% powinnienem być :)

spoko :good: :good:

jak co w BT sie napijemy ;);)

Opublikowano

addassko no ba! napijemy to za mało powiedziane :gwizdanie:

Opublikowano

addassko no ba! napijemy to za mało powiedziane :gwizdanie:

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

do BT jedzie sie po to zeby rozmawiac o motoryzacji :decayed:

Opublikowano

do BT jedzie sie po to zeby rozmawiac o motoryzacji :decayed:

i kto to mówi.... nie pamiętam żebyś ostatnim razem w BT wspominał co kolwiek o motoryzacji..... :gwizdanie:

Przewodnim tematem było :drunk:

Kędzior a ty co ? nie jedziesz ?

Opublikowano

do BT jedzie sie po to zeby rozmawiac o motoryzacji :decayed:

i kto to mówi.... nie pamiętam żebyś ostatnim razem w BT wspominał co kolwiek o motoryzacji..... :gwizdanie:

Przewodnim tematem było :drunk:

Kędzior a ty co ? nie jedziesz ?

nie pamietasz bos caly czas chlal :decayed: a ja romawialem o motoryzacji :naughty:

nie chyba niejade w tym roku :confused4:

Opublikowano

Bry z wieczorka...

siema wpadasz jutro do nas wkoncu :):)

Postaram się wpaść.....

Diman :hi:

to pamiętaj, że pod Silesią się spotykamy :wink4:

Opublikowano

Bry z wieczorka...

siema wpadasz jutro do nas wkoncu :):)

Postaram się wpaść.....

Diman :hi:

to pamiętaj, że pod Silesią się spotykamy :wink4:

Miszka po co mu to napisales :confused4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

do BT jedzie sie po to zeby rozmawiac o motoryzacji :decayed:

i kto to mówi.... nie pamiętam żebyś ostatnim razem w BT wspominał co kolwiek o motoryzacji..... :gwizdanie:

Przewodnim tematem było :drunk:

Kędzior a ty co ? nie jedziesz ?

nie pamietasz bos caly czas chlal :decayed: a ja romawialem o motoryzacji :naughty:

nie chyba niejade w tym roku :confused4:

chlalem chlalem' date=' ale cały czas z tobą :tongue4: i o motoryzacji nic nie było....

a tak apropo (SCC podziemny Parking pod nową częścią) ?? gdzie to jest... nie kojarze żeby tam jakiś podziemny był......

[b']Miszka[/b] :wink4:

Opublikowano

Bry z wieczorka...

siema wpadasz jutro do nas wkoncu :):)

Postaram się wpaść.....

Diman :hi:

to pamiętaj, że pod Silesią się spotykamy :wink4:

Miszka po co mu to napisales :confused4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

po to -------->

do BT jedzie sie po to zeby rozmawiac o motoryzacji :decayed:

i kto to mówi.... nie pamiętam żebyś ostatnim razem w BT wspominał co kolwiek o motoryzacji..... :gwizdanie:

Przewodnim tematem było :drunk:

Kędzior a ty co ? nie jedziesz ?

nie pamietasz bos caly czas chlal :decayed: a ja romawialem o motoryzacji :naughty:

nie chyba niejade w tym roku :confused4:

chlalem chlalem, ale cały czas z tobą :tongue4: i o motoryzacji nic nie było....

a tak apropo (SCC podziemny Parking pod nową częścią) ?? gdzie to jest... nie kojarze żeby tam jakiś podziemny był......

Miszka :wink4:

środkowy parking :decayed:

Opublikowano

joke :cool1:

Opublikowano

Chodzi o to, że byłem nie raz w silesi, ale nigdy nie wjezdzałem na podziemny.... i szczerze mówiąc nie wiedziałem nawet że taki jest :)

No nic bede szukał, a w razie czego to dzwonił do kogoś, Miszka będziesz jutro ?

Opublikowano

jak Miszka bedzie to bedziecie sami w 2... :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 22:13_________________________________________________a tak powaznie to jest nowa czesc SCC wybudowana i pod nia jest ten parking o ktorym mowa wyzej ;)

jedziesz droga wewnetrza wzdluz SCC i napewno go zauwazysz - srodkowy w dol ;);)

Opublikowano

jak Miszka bedzie to bedziecie sami w 2... :polew: :polew: :polew: :polew:

dokładnie - leszcze się nie liczą

Opublikowano

jak Miszka bedzie to bedziecie sami w 2... :polew: :polew: :polew: :polew:

dokładnie - leszcze się nie liczą

:polew: :polew: Dokładnie :cool1:

addassko Dzięki.. jak co to będe dzwonił :tongue4:

Opublikowano

jak Miszka bedzie to bedziecie sami w 2... :polew: :polew: :polew: :polew:

dokładnie - leszcze się nie liczą

:polew: :polew: Dokładnie :cool1:

addassko Dzięki.. jak co to będe dzwonił :tongue4:

jak co ustawimy sie przed SCC gdzies bo na dole moze nie byc zasiegu ;)

Miszka tak z innej beczki to moze bede mial dla Ciebie kontakt jutro na fajne moto ;);)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.