Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:sick3:

coś chlał wczoraj ?

chlał od razu.... :gwizdanie:

napiłem się kilka kielonków na urodzinach matki :sick3:

tj 10 ? 15 ? :decayed:

5 :gwizdanie:

po 100gr każdy :decayed:

no co Ty, zwykły - 50ml :wink4:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 10:05_________________________________________________wraca mi apetyt :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:banan::banan1::banan2::banan::banan1::banan2:

Opublikowano
:hi: Walka do 5ej rano... Wracam do żywych.. :kox:
Opublikowano

:hi:

Mam wahania czy dziś iść do roboty :mysli:

Chyba poleci żądacz :gwizdanie:

Miszka wracając do tematu Golfa,na bank masz coś z aku.Albo Aku Ci się skończył albo ma za słaby prąd rozruchowy.

Ja dziś odpaliłem :audi: przy -17 za drugim razem (jak zwykle ostatnio) a stało od piątku po południu nie ruszane.

Opublikowano

:hi:

kumpel mi to sprawdzal i mowil ze ladowanie jest wiec niewiem

z ciekawosci, mierzyleś tylko napiecie czy prad ladowania?

prad ladowania chyba :decayed:

Oko zmien forum :decayed:

podejżewam że trzeba błędy na wagu skasować i zrobić strojenie przepustnicy :polew:

juz sie wytlumaczylem wtedy ze o przeplywomierz mi chodzilo (jesli akurat bijesz do tej ostatniej sytuacji) :decayed:

kędzior równolegle mierzymy napięcie

w szereg mierzymy prąd :wink4:

Jak mierzyłeś na zaciskach + - to mierzyłeś tylko napięcie nie natężenie :tongue4:

grozisz mi?? pamietaj ze wiem gdzie mieszkasz :decayed:

czuje się bezpieczny, do mnie musiałbyś zatankować za więcej niż 50 :gwizdanie: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

rozwaliłeś mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Mam wahania czy dziś iść do roboty :mysli:

Chyba poleci żądacz :gwizdanie:

Miszka wracając do tematu Golfa,na bank masz coś z aku.Albo Aku Ci się skończył albo ma za słaby prąd rozruchowy.

Ja dziś odpaliłem :audi: przy -17 za drugim razem (jak zwykle ostatnio) a stało od piątku po południu nie ruszane.

nie chce mi się już tłumaczyć

skoro aku słabe to dlaczego jak koleś z BMW podpiął swój bezpośrednio - nie kablami - to też mielił i nie odpalił ?

Opublikowano

:hi:

Mam wahania czy dziś iść do roboty :mysli:

Chyba poleci żądacz :gwizdanie:

Miszka wracając do tematu Golfa,na bank masz coś z aku.Albo Aku Ci się skończył albo ma za słaby prąd rozruchowy.

Ja dziś odpaliłem :audi: przy -17 za drugim razem (jak zwykle ostatnio) a stało od piątku po południu nie ruszane.

nie chce mi się już tłumaczyć

skoro aku słabe to dlaczego jak koleś z BMW podpiął swój bezpośrednio - nie kablami - to też mielił i nie odpalił ?

patrz mój post z wczoraj :decayed:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 14:12_________________________________________________kunerwa łapie mnie jakieś grypsko :disgust:

Opublikowano

mam newsa od mechanika, świece żarowe jakie miałem nie grzały całe tylko końcówki - jakieś tanie były , sprawdzili te co kupiłem - Beru i grzeją całe ale czy to będą świece.... nie ma co pier**lić bo to nie ten wątek :tongue4:

odebrałem 5- setkę i JD :kox: ale nie piję więc będę miał ładną ozdobę :kox:

Opublikowano

siemanko

Miszka wpadnij jutro fiacikiem na spota :wink4: ciekawe jak ci teraz bedzie palil

Opublikowano

siemanko

Miszka wpadnij jutro fiacikiem na spota :wink4: ciekawe jak ci teraz bedzie palil

i to 69 na drzwiach :kox:

Opublikowano

:hi:

Mam wahania czy dziś iść do roboty :mysli:

Chyba poleci żądacz :gwizdanie:

Miszka wracając do tematu Golfa,na bank masz coś z aku.Albo Aku Ci się skończył albo ma za słaby prąd rozruchowy.

Ja dziś odpaliłem :audi: przy -17 za drugim razem (jak zwykle ostatnio) a stało od piątku po południu nie ruszane.

nie chce mi się już tłumaczyć

skoro aku słabe to dlaczego jak koleś z BMW podpiął swój bezpośrednio - nie kablami - to też mielił i nie odpalił ?

Do BMW E 30 325iX zalecają aku z prądem rozruchowym od 480-760 A

Do Golfa IV 1,9TDi zalecają aku z prądem rozruchowym od 640-830 A

Różnicę chyba widać.

Skoro zaśpiewał Ci 100 (taryfa bierze ok 30 zeta) za odpalenie więc podejrzewam że niezła złotówa z niego i raczej zbyt mocnego swojego aku nie miał i dlatego bezpośrednio z jego aku Twój golf nie zapalił.Natomiast po podłączeniu przez kable i wkręcenie bety na 3k obrotów (jak to sam napisałeś ).Przez 30 minut piłowania to i aku Ci się podładował i te Twoje świece coś tam podgrzały i dlatego zapalił.

Zobaczysz rano czy po wymianie świec lepiej pali.

Opublikowano

Wchodzi facet do pubu, siada przy barze i zamawia kufel piwa. Po wypiciu

wyciąga z kieszeni zdjęcie żony, patrzy na nią i prosi o drugi kufel. Po

wypiciu drugiego znów wyciąga z kieszeni zdjęcie żony i zamawia następny.

Po czwartym kuflu równie zdziwiony jak rozbawiony barman podchodzi do

niego i pyta o przyczynę jego niezwykłego zachowania.

Facet odpowiada: to jest zdjęcie mojej żony i dopóki ona nie będzie ładniej

wyglądać na tym zdjęciu, dopóty nie pójdę do domu.

A teraz by zrozumieć o co mu chodzi

przesuń kufel w prawo.

http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/00622/beer_goggles_622180a.swf

Opublikowano

Wchodzi facet do pubu, siada przy barze i zamawia kufel piwa. Po wypiciu

wyciąga z kieszeni zdjęcie żony, patrzy na nią i prosi o drugi kufel. Po

wypiciu drugiego znów wyciąga z kieszeni zdjęcie żony i zamawia następny.

Po czwartym kuflu równie zdziwiony jak rozbawiony barman podchodzi do

niego i pyta o przyczynę jego niezwykłego zachowania.

Facet odpowiada: to jest zdjęcie mojej żony i dopóki ona nie będzie ładniej

wyglądać na tym zdjęciu, dopóty nie pójdę do domu.

A teraz by zrozumieć o co mu chodzi

przesuń kufel w prawo.

http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/00622/beer_goggles_622180a.swf

:buahaha: :laghing2: :buahaha: :laghing2: :buahaha: :laghing2:

jakie to Qwa prawdziwe

Opublikowano

Obraz2.jpg

[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 20:38_________________________________________________

Obraz1.jpg

Opublikowano

także tego Jacek Daniels w poniedziałek - Lubię To :kox:

Opublikowano

także tego Jacek Daniels w poniedziałek - Lubię To :kox:

dobrze ze sobie go zostawiles i nie piles:P [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 21:27_________________________________________________

Obraz2.jpg

[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 20:38_________________________________________________

Obraz1.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

także tego Jacek Daniels w poniedziałek - Lubię To :kox:

dobrze ze sobie go zostawiles i nie piles:P

no tak jak pisałem wcześniej, że nie piję i będzie sobie stał jako ozdoba :naughty:

Opublikowano

także tego Jacek Daniels w poniedziałek - Lubię To :kox:

dobrze ze sobie go zostawiles i nie piles:P

no tak jak pisałem wcześniej, że nie piję i będzie sobie stał jako ozdoba :naughty:

Herbaty do środka nalejesz :?:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

biust_0.gif

:slina: ale ma zabki hehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.