Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: jak mnie ktoś zgarnie to też może zawitam :gwizdanie:

zadzwonie jak będę jechał :wink4:, nie wiem jeszcze czy na 100% pojade bo jestem przeziębiony :beksa:

No ja trochę też ale muszę jednej gnidzie coś przywieść :decayed:

Nooooo ja myśle... ba ja specjalnie przyjade :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

To ja nie jadę

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

A tak poważnie to niestety będę w robocie :confused4: ;(

Panowie a gdzie Wy się spotykacie? 3stawy, silesia gdzie dokładnie bo już zgłupiałem :mysli:

SCC zielony parking z króliczkiem Playboya :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Keżor znowu się zagapił i nie zaktualizował pierwszego posta :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

a gdzie te napinające się mendy zwane moderatorami :mysli::evil:

Zaś będą 4 auta i w tym 2 z Gliwickich ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: jak mnie ktoś zgarnie to też może zawitam :gwizdanie:

zadzwonie jak będę jechał :wink4:, nie wiem jeszcze czy na 100% pojade bo jestem przeziębiony :beksa:

No ja trochę też ale muszę jednej gnidzie coś przywieść :decayed:

Nooooo ja myśle... ba ja specjalnie przyjade :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

To ja nie jadę

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

A tak poważnie to niestety będę w robocie :confused4: ;(

Panowie a gdzie Wy się spotykacie? 3stawy, silesia gdzie dokładnie bo już zgłupiałem :mysli:

SCC zielony parking z króliczkiem Playboya :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Keżor znowu się zagapił i nie zaktualizował pierwszego posta :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

a gdzie te napinające się mendy zwane moderatorami :mysli::evil:

Zaś będą 4 auta i w tym 2 z Gliwickich ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Leona nie licz jako auto :decayed::tongue4:

Opublikowano

:hi: jak mnie ktoś zgarnie to też może zawitam :gwizdanie:

zadzwonie jak będę jechał :wink4:, nie wiem jeszcze czy na 100% pojade bo jestem przeziębiony :beksa:

No ja trochę też ale muszę jednej gnidzie coś przywieść :decayed:

Nooooo ja myśle... ba ja specjalnie przyjade :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

To ja nie jadę

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

A tak poważnie to niestety będę w robocie :confused4: ;(

Panowie a gdzie Wy się spotykacie? 3stawy, silesia gdzie dokładnie bo już zgłupiałem :mysli:

SCC zielony parking z króliczkiem Playboya :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Keżor znowu się zagapił i nie zaktualizował pierwszego posta :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

a gdzie te napinające się mendy zwane moderatorami :mysli::evil:

Zaś będą 4 auta i w tym 2 z Gliwickich ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Leona nie licz jako auto :decayed::tongue4:

Nie licze ... i nie cfaniakuj tylko zwołuj swoich kolegów na spota ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: ja odpadam :( praca praca praca
Opublikowano

ja bede :wink4: moge cie Bulczas zgarnac to od razu oddam ci prostownik :wink4:

Opublikowano

ja bede :wink4: moge cie Bulczas zgarnac to od razu oddam ci prostownik :wink4:

To tak jak ostatnio daj znać jak będziesz jechał :wink4:
Opublikowano

ja bede :wink4: moge cie Bulczas zgarnac to od razu oddam ci prostownik :wink4:

To tak jak ostatnio daj znać jak będziesz jechał :wink4:

ok :wink4:
Opublikowano

Witam ja też przyjade bo już mnie dawno nie było

Opublikowano

ja bede :wink4: moge cie Bulczas zgarnac to od razu oddam ci prostownik :wink4:

:good: :good: :good:

Opublikowano

ja bede :wink4: moge cie Bulczas zgarnac to od razu oddam ci prostownik :wink4:

To tak jak ostatnio daj znać jak będziesz jechał :wink4:

ok :wink4:

oki, Bulczas jedziesz z Kędziorem :cool1:

Kędzior idę poszukać sztuki :D dla Ciebie :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: a ja latalem za lekarzem bo prace pochytalem :tongue4:
Opublikowano

:hi: a ja latalem za lekarzem bo prace pochytalem :tongue4:

nom to gratulacje :wink4:

ja juz ze spota :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: a ja latalem za lekarzem bo prace pochytalem :tongue4:

nom to gratulacje :wink4:

ja juz ze spota :gwizdanie:

dzieki :) zas do roboty :sick3::polew: :polew:
Opublikowano

:hi: a ja latalem za lekarzem bo prace pochytalem :tongue4:

nom to gratulacje :wink4:

ja juz ze spota :gwizdanie:

dzieki :) zas do roboty :sick3::polew: :polew:

takie zycie, dlatego ja mam plan ze trafie 6 w totka podczas duzej kumulacji i juz nie bede musial pracowac :decayed:
Opublikowano
:hi: po spocie. Oby na następnego już swoim autem :naughty:
Opublikowano

:hi: po spocie

[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 22:19_________________________________________________ps .Kędzior coś Ty odjebał :no:

Opublikowano

dzięki chopy :hi::kox:

Opublikowano

:hi: po spocie

[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 22:19_________________________________________________ps .Kędzior coś Ty odjebał :no:

tak wyszlo :wink4:

ciulam spac

Opublikowano

:hi: a ja latalem za lekarzem bo prace pochytalem :tongue4:

nom to gratulacje :wink4:

ja juz ze spota :gwizdanie:

dzieki :) zas do roboty :sick3::polew: :polew:

gratki :wink4:

witaj znowu w klubie tych co lubią wychodzić rano z domu by po 10-tym wpadł grosik na konto :wink4::naughty:

Opublikowano

dzięki za spota :good:

zmarznięty ale najedzony :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.