Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: Ale wczoraj padało u was, w tunelu na 86 to przydałaby się wczoraj amfibia :whistling:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemanko

ale italia mnie wczoraj zawiodla, nie jem pizzy przez tydzien

i po pogori masakra ale skwar, teraz piwko

Oko, Bulczas fajnie ze przyjechaliscie :wink:

byłem tam około 16g ale mega korki Policja zawracał i się wkoorwiłem i pojechałem w piz*ziec

---------- Post dopisany at 06:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ----------

:hi:

Opublikowano
:hi: Ale wczoraj padało u was, w tunelu na 86 to przydałaby się wczoraj amfibia :whistling:

o którym tunelu mówisz na 86 ?

Opublikowano
:hi: a ja sobie wymusilem maly urlop czytac "L4" 7 dni opierdalaki:whistling:
Opublikowano
:hi: Ale wczoraj padało u was, w tunelu na 86 to przydałaby się wczoraj amfibia :whistling:

o którym tunelu mówisz na 86 ?

:hi::hi:

a ja wczoraj auto zalalem po lusterka w wodzie... ale z firmy :whistling:

Opublikowano
:siema::heat:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: Ale wczoraj padało u was, w tunelu na 86 to przydałaby się wczoraj amfibia :whistling:

o którym tunelu mówisz na 86 ?

No ten z Sosnowca na Tychy, za nim zjeżdża się na a4/trzy stawy, w okolicy jest też orlen a z drugiej strony cmentarz :wink:

Opublikowano

Witam czy spot 03.07. jest aktualny?

Pomógł by mi ktoś sprawdzić Vagiem B8?

Nie mam kabla ani nie znam się na tym :/

Mam problem z mocą i obroty spadają przy dodawaniu mocniej gazu.

Może wysypało by jakieś błędy o co chodzi.

Będę wdzięczny za odpowiedź i pomoc.

Pozdrawiam,

Adam

Opublikowano
Witam czy spot 03.07. jest aktualny?

Pomógł by mi ktoś sprawdzić Vagiem B8?

Nie mam kabla ani nie znam się na tym :/

Mam problem z mocą i obroty spadają przy dodawaniu mocniej gazu.

Może wysypało by jakieś błędy o co chodzi.

Będę wdzięczny za odpowiedź i pomoc.

Pozdrawiam,

Adam

Taniej Ci bedzie kupic kabel i postudziować forum jak sie VAG'uje :D
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Gorzej jak po przestudiowaniu, podłączeniu Vaga, przestawieniu paru rzeczy i ruszeniu w trasę okaże się że koła zaczną mi się kręcić w drugą stronę :D

Nie wszystkie egzaminy się zdaje na 5:P

Po drugie potrzebuję pomocy jak najszybciej to możliwe.

Przyczynę już "chyba" znam ślizgające się sprzęgło ?

Chciałem jeszcze TURBO dymomena w aucie sprawdzić a vagiem to najszybciej chyba - bo się ślimaczy :)

Opublikowano
Witam czy spot 03.07. jest aktualny?

Pomógł by mi ktoś sprawdzić Vagiem B8?

Nie mam kabla ani nie znam się na tym :/

Mam problem z mocą i obroty spadają przy dodawaniu mocniej gazu.

Może wysypało by jakieś błędy o co chodzi.

Będę wdzięczny za odpowiedź i pomoc.

Pozdrawiam,

Adam

możesz napisać do kolegi o nicku krolu może pomoże :wink:

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

:hi: Ale wczoraj padało u was, w tunelu na 86 to przydałaby się wczoraj amfibia :whistling:

o którym tunelu mówisz na 86 ?

No ten z Sosnowca na Tychy, za nim zjeżdża się na a4/trzy stawy, w okolicy jest też orlen a z drugiej strony cmentarz :wink:

aha :decayed:

Opublikowano

Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam,

Adam

Opublikowano

To co jutro grill ... ja wpadam na 100% niezaleznie od pogody ...

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

Akjam ... wezme gry :wink:

Dimek ... wezme kabel ładowarke ... :wink:

:grin:

Opublikowano

7a7f034dc91ad1f24d5f51945284b12c,37,1,0-244-2133-1144-0.jpg

czy to jakaś klubowa ? :decayed:

Opublikowano

HMmm miszka taka kupił... ponoć garazowana i niepalący właściciel ... i tanio ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Progi suche ...luz ...:decayed:

Opublikowano

co tam ryje :decayed:

Opublikowano

Powoli się zbieram na chatę. Do zoba na spociku... Gryllllaaa robimy, nie? :wink4::kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.