Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

taki z d*py silnik :thumbdown:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

TVN - Cezary Mończyk :kox::decayed:

Czu silnik z d*py??? Dobry chyba jako drugie auto tanie w utrzymaniu...

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

spalanie nie jest jego mocną stroną :thumbdown:

Opublikowano

taki z d*py silnik :thumbdown:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

TVN - Cezary Mończyk :kox::decayed:

Czu silnik z d*py??? Dobry chyba jako drugie auto tanie w utrzymaniu...

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

spalanie nie jest jego mocną stroną :thumbdown:

Gaziol...:D

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

taki z d*py silnik :thumbdown:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

TVN - Cezary Mończyk :kox::decayed:

Czu silnik z d*py??? Dobry chyba jako drugie auto tanie w utrzymaniu...

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

spalanie nie jest jego mocną stroną :thumbdown:

Gaziol...:D

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

do tego silnika chyba nie bardzo :wink: choć ja sie nie znam na motoryzacji - hipotetyczna wypowiedź :decayed:

Opublikowano

taki z d*py silnik :thumbdown:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

TVN - Cezary Mończyk :kox::decayed:

Czu silnik z d*py??? Dobry chyba jako drugie auto tanie w utrzymaniu...

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

spalanie nie jest jego mocną stroną :thumbdown:

Gaziol...:D

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

do tego silnika chyba nie bardzo :wink: choć ja sie nie znam na motoryzacji - hipotetyczna wypowiedź :decayed:

Ja tez nie ale taki wydaje sie tanszy w utrzymaniu niz jakis 2.0Tdi ... :confused:

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Opublikowano

W sprawie golfa V. Krecony licznik moze nie tak jak w ropniaku ale krecony. Ostatni wpis z przed 3lat. Super okazja dla handlujacego na delikatna modyfikacje stanu licznika. Wedlug wczesniejszych wpisow z ksiazki i ostatniego wychodzi ze auto robilo rocznie srednio 30tys km. Wiec teraz powinno miec conajmniej 210-220tys. A ile w realu zrobil ostatni wlasciciel tego auta to mozemy gdybac. W sumie mysle ze jakies 30-50tys mogl byc krecony a czy mial jeszcze jakies przygody to trzeba by bylo fizycznie obejrzec i zbadac pacjenta

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano

Pany, robił ktoś z Was koretkę lakieru u PiterA4 ?

Opublikowano
Pany, robił ktoś z Was koretkę lakieru u PiterA4 ?

U niego jeszcze nie ale wiem kto na gliwickich robi,

Miron :grin::polew:

Opublikowano

ale pewnie trzeba dokupić nagrobek lub sześciopak zniczy :wink:

Opublikowano

heble do tej a6 kosztują tyle :facepalm::kwasny: ...,że można by dobrą część hipoteki za to spłacić :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema...

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siemandero

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.