Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nareckza ...spadam :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Też spadam.:wink::hi:

Opublikowano
buahahaha ahahahahahhaaaaaa a aha ha a aa aha aa- wy nawet nie wiecie co to jest spalony :jerk:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

pajda kiedy mozemy sie ustawic ???

jutro bedzie wszystko zdrutowane

hmmm

no trzeba by jakieś popołudnie

a czy niedziela też wchodzi w grę ?

w niedziele sie nie pracuje

niedziele jadę na grzyby

w sobote tez mnie nie ma

najwyzej w przyszlym tygodniu

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

no i tak sprawa sie wyjasnila po wyslaniu meila do (osobistego doradcy ) o tresci takie ze zglosilem spawe na policje o wyłudzenie ktoś odpisał ze jutro będzie dzwonic do mnie pani z proamy o wymiane uszkodzonej szyby :decayed::banan:[oczywiscie szyba pod czujnik z paskiem ] a niech tylko powiedzą ze nie - moja szyba ma juz czujnik i lustro foto i niech se robia zdjecia i inne takie

a co to reszty problemow z tym panem poprosili o wycofanie oskarzenia w jego kierunku poniewaz sprawa zostala wyjasniona ten ( doradca zmienił miejsce pracy i juz nie pracuje na tym stanowisku) czyli wszystko się skonczylo dobrze i napisali ze w trybie natychmiastowym zostanie jeszcze raz przeanalizowana moja reklamacja - buahahahha

No i qr** da się!? :naughty: Będzie tak jak ma być! :wink4::good:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Tapatalk

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

helloł :hi:

buahahaha ahahahahahhaaaaaa a aha ha a aa aha aa- wy nawet nie wiecie co to jest spalony :jerk:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

pajda kiedy mozemy sie ustawic ???

jutro bedzie wszystko zdrutowane

hmmm

no trzeba by jakieś popołudnie

a czy niedziela też wchodzi w grę ?

w niedziele sie nie pracuje

niedziele jadę na grzyby

w sobote tez mnie nie ma

najwyzej w przyszlym tygodniu

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

no i tak sprawa sie wyjasnila po wyslaniu meila do (osobistego doradcy ) o tresci takie ze zglosilem spawe na policje o wyłudzenie ktoś odpisał ze jutro będzie dzwonic do mnie pani z proamy o wymiane uszkodzonej szyby :decayed::banan:[oczywiscie szyba pod czujnik z paskiem ] a niech tylko powiedzą ze nie - moja szyba ma juz czujnik i lustro foto i niech se robia zdjecia i inne takie

a co to reszty problemow z tym panem poprosili o wycofanie oskarzenia w jego kierunku poniewaz sprawa zostala wyjasniona ten ( doradca zmienił miejsce pracy i juz nie pracuje na tym stanowisku) czyli wszystko się skonczylo dobrze i napisali ze w trybie natychmiastowym zostanie jeszcze raz przeanalizowana moja reklamacja - buahahahha

no i pięknie :decayed:

nie ma to jak postraszyć władzą :grin:

Soprano ale nie rezasz jeszcze tego czujnika? - dopiero jak ori szybę dostaniesz a teraz wystarczy że będzie wyglądało że masz czujnik przecież nie sprawdzą czy działa :wink:

Opublikowano
helloł :hi:
buahahaha ahahahahahhaaaaaa a aha ha a aa aha aa- wy nawet nie wiecie co to jest spalony :jerk:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

pajda kiedy mozemy sie ustawic ???

jutro bedzie wszystko zdrutowane

hmmm

no trzeba by jakieś popołudnie

a czy niedziela też wchodzi w grę ?

w niedziele sie nie pracuje

niedziele jadę na grzyby

w sobote tez mnie nie ma

najwyzej w przyszlym tygodniu

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

no i tak sprawa sie wyjasnila po wyslaniu meila do (osobistego doradcy ) o tresci takie ze zglosilem spawe na policje o wyłudzenie ktoś odpisał ze jutro będzie dzwonic do mnie pani z proamy o wymiane uszkodzonej szyby :decayed::banan:[oczywiscie szyba pod czujnik z paskiem ] a niech tylko powiedzą ze nie - moja szyba ma juz czujnik i lustro foto i niech se robia zdjecia i inne takie

a co to reszty problemow z tym panem poprosili o wycofanie oskarzenia w jego kierunku poniewaz sprawa zostala wyjasniona ten ( doradca zmienił miejsce pracy i juz nie pracuje na tym stanowisku) czyli wszystko się skonczylo dobrze i napisali ze w trybie natychmiastowym zostanie jeszcze raz przeanalizowana moja reklamacja - buahahahha

no i pięknie :decayed:

nie ma to jak postraszyć władzą :grin:

Soprano ale nie rezasz jeszcze tego czujnika? - dopiero jak ori szybę dostaniesz a teraz wystarczy że będzie wyglądało że masz czujnik przecież nie sprawdzą czy działa :wink:

no tak teraz juz mam (wklejony uchyt pod czujnik podocinane wszystko tylko zalozyc i wyglada jak by mialo tak byc

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:po urlopie :wink:

akjam wielkie THX za miejsca - czy tak dobre miejsca na powrocie to tez Twoja sprawka :naughty: ?? :drinks:

Opublikowano

Nie ma za co... :wink: P.S. Ja nic nie wiem... :decayed:

Opublikowano

:hi:

kto ma jakie dystanse u siebie ??

bo moje trzeb było szlifierką potraktować :facepalm: bo nie dało się odkręcić

z czego najlepiej kupić dystanse ? teraz miałem et 43 i 20 mm dystansu

Opublikowano

Ja mam z przodu 7mm z tyłu 10mm, mam gościa co robi na zamówienie z aluminium po 75-90zl para.

Opublikowano

Ja na przód teraz chyba też potrzebuje 7mm a na tyle mam 12mm z H&R. :wink4: Na przód chciałbym 5mm ale nie ma takich z kołnierzem a tylko takie mnie interesują. :naughty:

Opublikowano

hmm a wogóle jest potrzebny ten dystans ? :eusathink:

a czemu z kołnierzem ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.