Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak to jest jak sie kupuje opony na sezon moze dwa zależy jak kto jeździ

:polew:

samo z ze siebie czy na dziurze przetrzasnales ?

jak ci :baseball:..... sezon , dwa

nówki sztuki maja może 5-6 miesięcy

Miałes ubezpieczone te opony? :kwasny:

nie, ale mam paragon i bede to reklamował bo opony kupione 17.06 tego roku

Jedyna opcja to stanąć koło dużej dziury, porobić foty i żądać kasy od zarządu dróg. Bo reklamacji raczej Ci nie uznają...

też tak myślę, nie znam żadnej historii aby komuś uznali reklamację na oponę (obojętnie jakie uszkodzenie) :kwasny:

jedynie tak jak hammer mówi, albo ewentualnie kupić już tą jedną, nową sztuke i wziąść ubezpieczenie na nią za 20zł, mi jak kupowałem na oponeo swoje gumy powiedzieli że niby "cokolwiek by się nie stało, czy wjade w dziure, czy mi przetną opone... to wymieniają mi na nową" Pojeździć tydzień czasu i wcisnąć im na reklamację tą co masz w tej chwili :whistling: Nie wiem jak to wygląda w praktyce, ale w ostateczności można by spróbować, no chyba że mają na takim np oponeo w systemie w jakich dniach z jakim dotem opony sprzedawali, wtedy lipa :whistling:

jakby się udalo będziesz 1 opone do przodu, którą potem szłoby opchnąć :wink:

co wy gadacie, soprano miał taki sam przypadek na oponie albona dwoch z przodu już nie pamiętam i dostał 2 sztuki nowe na gwarancji bez żadnego ale :whistling:

PS. THX ucho za niedzielnego spontana :decayed::decayed:

wyborowa jednak lepsza -> miodzio :wink:

Te same opony kupione w tej samej firmie? Próbuj, choć ja tego nie widzę :whistling:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:heat: coś mi się pić chce :whistling:

Opublikowano
:hi:

:heat: coś mi się pić chce :whistling:

:whistling:mam flaszkę wpadasz
Opublikowano

Po 15 jestem wolny. Gdzie sie spotykamy?

Tapatalk

Opublikowano

:eusathink:

ja na fona od Miszki czekam

:kawa:

Opublikowano

A turzol?

Tapatalk

Opublikowano

ja czujnik muszę wcześniej wymienić bo ujj mnie trafia jak on piszczy:facepalm: więc na fona czekam

Turzol coś pisał że mu kanału trzeba,

długi dzień przed nami :naughty: i się ogarnie wszystko:wink:

Opublikowano

Jaki czujnik?:shock3:

Opublikowano

:hi:

siema degustatorzy

Pajda ani się nie zastanawiaj dzwon do typa od opon powiedz mu co i jak i niech wymienia a tą mu odeślesz

tak dla ścisłości tematu

ja miałem tak ze

miałem cycków dwa jeden ja lewym tyle drugi na prawym tyle od wewnętrznej strony obydwa

zadzwoniłem powiedziałem co i jak lekki pocisłem farmazon gość ustwial sie ze mnie na nastepny dzien u wulkanizatora pooglądał i wymienił, spisał protokół i tyle

tylko ze jak je zakładałem u nich w serwisie i trochę więcej zapłaciłem niż pajda a poza tym ja je miałem na aucie max 4 tygodnie i max 1000km a może i mniej a pajda ma je 6 miechów

Pajda nie daj się wydymać

Opublikowano

0_1_45704_Pedaly_przez_dziki.termos.jpg

:polew::polew:

Opublikowano

Pany tak jaki pisałem wczoraj myślę, że koło 16 możemy się spiknąć u mnie na garażu :wink:

dam cyne jak się już ogarnę

Opublikowano
Jaki czujnik?:shock3:

cofania

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

Pany tak jaki pisałem wczoraj myślę, że koło 16 możemy się spiknąć u mnie na garażu :wink:

dam cyne jak się już ogarnę

:thumbup1:

multis z Arturem ogarniemy nasze auta wczesniej

Opublikowano
:hi:

siema degustatorzy

Pajda ani się nie zastanawiaj dzwon do typa od opon powiedz mu co i jak i niech wymienia a tą mu odeślesz

tak dla ścisłości tematu

ja miałem tak ze

miałem cycków dwa jeden ja lewym tyle drugi na prawym tyle od wewnętrznej strony obydwa

zadzwoniłem powiedziałem co i jak lekki pocisłem farmazon gość ustwial sie ze mnie na nastepny dzien u wulkanizatora pooglądał i wymienił, spisał protokół i tyle

tylko ze jak je zakładałem u nich w serwisie i trochę więcej zapłaciłem niż pajda a poza tym ja je miałem na aucie max 4 tygodnie i max 1000km a może i mniej a pajda ma je 6 miechów

Pajda nie daj się wydymać

pod jaki nr dzoniłeś ? na infolinie ?

kurna muszą mi to wymienić !

Opublikowano
Jaki czujnik?:shock3:

cofania

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

Pany tak jaki pisałem wczoraj myślę, że koło 16 możemy się spiknąć u mnie na garażu :wink:

dam cyne jak się już ogarnę

:thumbup1:

multis z Arturem ogarniemy nasze auta wczesniej

:)

Opublikowano

Nie

normalnie pod numer z paragonu do Gościa co od niego kupiłem

Jest jakaś infolinia? Nawet nie wiedziałem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.