Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć Panowie :hi:

akjam, smaków na te pączki nie rób! W DE jestem, a tu dobrych krepli niy ma....

zrekompensowałem sobie to kebsem :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:grin:

Ja zaraz poprawię jeszcze jednym chyba... :naughty:

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

http://a4-klub.pl/members/oprych-67408/ A cóż to za zmiana? :decayed:

Opublikowano
:grin:

Ja zaraz poprawię jeszcze jednym chyba... :naughty:

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

http://a4-klub.pl/members/oprych-67408/ A cóż to za zmiana? :decayed:

też miałem właśnie pytań... kto Cię tak urządził Soprano? :decayed:

Opublikowano

Panowie gdzie na śląsku warto oddać felgi do renowacji (piaskowanie +proszek). Dobrze jakby był jakiś zakład, który nie bazuje wyłącznie na palecie RAL.

Z góry dzięki za info:hi:

Opublikowano
:grin:

Ja zaraz poprawię jeszcze jednym chyba... :naughty:

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

http://a4-klub.pl/members/oprych-67408/ A cóż to za zmiana? :decayed:

tak wyszło

wszyscy do mnie tak w robocie mówią będziecie się musieli przestawić :decayed:

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

Panowie gdzie na śląsku warto oddać felgi do renowacji (piaskowanie +proszek). Dobrze jakby był jakiś zakład, który nie bazuje wyłącznie na palecie RAL.

Z góry dzięki za info:hi:

pajda sie dziś pewnie pojawi pisz do niego

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

a tak poza tym

:hi:

siemka po pracy już po kolacji no i bez psyt bo jutro krew :decayed:

Opublikowano

siema z wieczora, no i psyt :wink:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

oprych :sarcastic:

Opublikowano
Panowie gdzie na śląsku warto oddać felgi do renowacji (piaskowanie +proszek). Dobrze jakby był jakiś zakład, który nie bazuje wyłącznie na palecie RAL.

Z góry dzięki za info:hi:

Firma Deloch - najlepszy warsztat samochodowy, opony, felgi, czci samochodowe

ja tam robiłem odział SO i jestem zadowolony, w moim wątku masz fotki jak wyszło :whistling:

PS. soprano aś wymyślił :facepalm::doh::thumbdown:

Opublikowano

Oprych a nie Soprano :decayed::naughty:

Opublikowano

czas pokaże jak się ta zmiana przyjmie a jak się nie przyjmie to wrócimy do starego dobrego stylu gangsterskiego :grin:

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

dodasz pierwszą literkę z Soprano do oprych i wyjdzie ci moje nazwisko - tyle

uwierz mi tak już się przyzwyczaiłem do oprych że nawet na liście urlopowej szukałem się pod O a nie pod S

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

Oprych a nie Soprano :decayed::naughty:

no

---------- Post dopisany 28-02-2014 at 06:48 ---------- Poprzedni post napisany 27-02-2014 at 23:14 ----------

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pany ma ktoś z Was zewnętrzny dysk startowy aby z niego odpalić kompa, nie mogę odpalić go mam tam fc**j ważnych info - sprawa pilna

Opublikowano

no to psyt - akjam ostatni grolsch :decayed:

PS. oprych jakoś mi to nie leży, sporano mnie się bardziej podoba i tyle :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.