Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

noooo nieźle nieźle wystarczy sie na nocke wybrać a tu sie dwie strony pojawiają :blink: chyba zaczne kompa na nocki targać żeby nie zostawać w tyle ;)

Gracjusz jak możesz to wklej też moje błędy Keżor podobno Ci je na pulpicie w pliku tekstowym zostawił ;) z góry thx!

Krolu patrząc na to jak sie to zaczyna ruszać to za pół roku każdy z nas będzie miał tyle samo w katowickich ;)

Miszka bankowo coś w tym jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

to jest najczestsza dolegliwosc skladakow z rosji :polew:

Krolu tu na poważnie zapodał, a Ten go wyśmiał, Tzieland nie wszyscy kupowali auto u Rusa jak Ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest najczestsza dolegliwosc skladakow z rosji :polew:

Krolu tu na poważnie zapodał, a Ten go wyśmiał, Tzieland nie wszyscy kupowali auto u Rusa jak Ty

Właśnie ja kupiłem w Holandii od holendra i nawet mam książkę serwisową i nie mam żadnych spawów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie slyszales o tym jak polacy kupuja angliki, robia przekladki, wywoza do niemiec i tam rejestruja a pozniej zalozmy ty kupujesz auto niby zarejestrowane w niemczech a tu d*pa

wiec nie badz tego taki pewny, ze masz auto holenderskie :naughty:

a jak mial na imie ten holender, moze Ivan :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie slyszales o tym jak polacy kupuja angliki, robia przekladki, wywoza do niemiec i tam rejestruja a pozniej zalozmy ty kupujesz auto niby zarejestrowane w niemczech a tu pupa

wiec nie badz tego taki pewny, ze masz auto holenderskie :naughty:

a jak mial na imie ten holender, moze Ivan :polew:

Ivan to sprzedawał czerwone avanty... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde wlasnie cos mi tak smierdzialo jak sprzedawca zaciagal mi rosyjskim i proponowal mi kielicha :mysli:

no ale coz, wazne ze jezdzi a do glosnikow nie zamierzam zagladac :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie slyszales o tym jak polacy kupuja angliki, robia przekladki, wywoza do niemiec i tam rejestruja a pozniej zalozmy ty kupujesz auto niby zarejestrowane w niemczech a tu pupa

wiec nie badz tego taki pewny, ze masz auto holenderskie :naughty:

a jak mial na imie ten holender, moze Ivan :polew:

Ivan to sprzedawał czerwone avanty... :decayed:

avanty sprzedawal Miszka wiec Tzieland masz grubo prze****ne w Twoim przypadku spaw poszedł po całej długości auta wiec nic nie widać,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam, co mnie nie zabije to mnie wzmocni :naughty:

Ciebie może nie ale spawy napewno wzmocniły Twoje auto

dobra spadam bo cały dzień przachulałem na forum zamiast pracować a tu już koniec "pracy"

Krolu czytalem trochę o tej wodzie wtedy jak mi padło auto na spocie i różne rzeczy pisali, że może uszczelka pod głowicą, może przewody nieszczelne itp itd, najprościej do mechanika się udać i bedziesz miał pewność ale to też tak w 50% :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam, co mnie nie zabije to mnie wzmocni :naughty:

Ciebie może nie ale spawy napewno wzmocniły Twoje auto

dobra spadam bo cały dzień przachulałem na forum zamiast pracować a tu już koniec "pracy"

Krolu czytalem trochę o tej wodzie wtedy jak mi padło auto na spocie i różne rzeczy pisali, że może uszczelka pod głowicą, może przewody nieszczelne itp itd, najprościej do mechanika się udać i bedziesz miał pewność ale to też tak w 50% :polew:

Trzy razy byłem z autem u mechaników i zawsze nie trafili....

Uszczelkę już wykluczyłem... wyciek pozostał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja Ci Krolu z tym problemem nie pomogę bo ja bym zaczął od codziennego włażenia za auto i sprawdzania czy nie robi się gdzieś mokro.

Przyszedł dziś listonosz i przyniósł mi kabel.. a ja siedze w robocie i nie mam okazji nawet żeby go sprawdzić :thumbdown:

z tym rankingiem to przesada.. jeszcze wczoraj byłem czwarty a dziś już spadłem pozycje w dół ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja Ci Krolu z tym problemem nie pomogę bo ja bym zaczął od codziennego włażenia za auto i sprawdzania czy nie robi się gdzieś mokro.

Przyszedł dziś listonosz i przyniósł mi kabel.. a ja siedze w robocie i nie mam okazji nawet żeby go sprawdzić :thumbdown:

z tym rankingiem to przesada.. jeszcze wczoraj byłem czwarty a dziś już spadłem pozycje w dół ;(

Krolu w razie czego pamiętaj,że do Esy masz droższe tajle więc nie daj sobie wcisnąć jakiejś lipy z serii,a co do Ciebie Kanar...bo zapomniałem zapytać dojechałeś wczoraj sam czy holowanie ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że z tymi stronami gonimy gliwickie, a już warszawkie też niedaleko :gwizdanie:

do warszawskich to nie tylko stron nam brakuje ale jeszcze d*p :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah dojechałem.. ale jak już wczoraj na zlocie wspominałem po wymianie piór wycieraczek powyżej 150km/h odrywają się od szyby i żyją własnym życiem :wallbash: a dziwne bo przecież VAG nic nie wykazał :polew:

Krolu d*p w jakim sensie?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah dojechałem.. ale jak już wczoraj na zlocie wspominałem po wymianie piór wycieraczek powyżej 150km/h odrywają się od szyby i żyją własnym życiem :wallbash: a dziwne bo przecież VAG nic nie wykazał :polew:

Krolu d*p w jakim sensie?? :decayed:

wejdź tam a zobaczysz.... tylko nie przy swojej dziewczynie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...