Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

To trzeba zobaczyc :> krolu skad tak szybko sciagnales ten film ?

www.zalukaj.pl

oglądaj online :P [br]Dopisany: 19 Październik 2009, 13:10_________________________________________________albo masz bezpośrednio;

http://www.megavideo.com/?v=UT3CZPD4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm dawno mnie tu nie bylo -

poniżej jest link do zdjec z jednego z wrześniowych spotów

http://img199.imageshack.us/gal.php?g=image002qr.jpg

wiem troche spozniony ale ciągle gdzies mi to uciekalo - aż zabralem swoj komp do pracy.

Do zobaczyska jutro

Fajnie, ze wrzuciles fotki :good: tak na przyszlosc, jest specjalny dzial "galeria spotow Katowickich" gdzie wszyscy wrzucaja fotki, zeby nie bylo balaganu, i nie trzeba bylo szukac po stronkach fotek. Pozwolilem sobie wrzucic tam twoj link :)

Spoko, poprawie sie przy następnych fotkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krolu dzieki za mega fajne 2 linki, normalnie moj swiat stal sie teraz lepszy, bo nie musze przegrywac filmow od kumpli, oczywiscie mowa o oryginalach :gwizdanie:

po stokroc dzieki jeszcze raz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tylko 1 minus... jak nie masz konta premium to po zobaczeniu 74 minut musisz odczekać 52 minuty...

Haha taki malutki minus :> mogli zrobic po 85 min, bo raczej zadne film krocej jak 90 nie trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

google wie wszystko... wie tez jak to obejść :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

poza tym, to jest dobre głownie dla seriali jak się nie potrafi z google korzystać... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeśli korzystasz z neostrady to masz to w poważaniu bo odpinasz modem podpinasz z powrotem i oglądasz dalej :)

jeśli masz stały adres IP to bawisz się w jego maskowanie np przez proxy.org po prawej masz liste serwerów proxy wybierasz se któryś potem wklejasz linka na stronie i oglądasz dalej - tak w skrócie :rolleyes:

wybaczcie cały dzień siedzenia przed kompem rodzi pewne zboczenia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeśli korzystasz z neostrady to masz to w poważaniu bo odpinasz modem podpinasz z powrotem i oglądasz dalej :)

jeśli masz stały adres IP to bawisz się w jego maskowanie np przez proxy.org po prawej masz liste serwerów proxy wybierasz se któryś potem wklejasz linka na stronie i oglądasz dalej - tak w skrócie :rolleyes:

wybaczcie cały dzień siedzenia przed kompem rodzi pewne zboczenia :gwizdanie:

jest jeszcze 3 i 4 sposób :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: za łatwo im to podałeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Widzę, że ładnie przez tą niedziele pojechaliście z tymi stronami po bandzie :naughty:

a ja kupiłem dla mojej damy gumki :naughty:

1k23S.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Co tu się qr** dzieje?? :decayed:

Chwile cię na forum nie ma i już zrobią z ciebie devila :tongue4: Tak.... tak to wszystko ten spokojny Gregor :decayed: To on nam polewał ... itp.. Tak na prawdę to ja wam tylko otwierałem drzwi :polew: Mnie niestety nie będzie we wtorek w Kato :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Widzę, że ładnie przez tą niedziele pojechaliście z tymi stronami po bandzie :naughty:

a ja kupiłem dla mojej damy gumki :naughty:

1k23S.jpg

Ile placiles ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Widzę, że ładnie przez tą niedziele pojechaliście z tymi stronami po bandzie :naughty:

a ja kupiłem dla mojej damy gumki :naughty:

1k23S.jpg

Ile placiles ?

160PLN (allegro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...