Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dojazd do pracy 15 km trasą + jakieś dojazdy zazwyczaj trasą szybkiego ruchu.

No chyba że mój styl jazdy jest jakiś specyficzny (raczej turbina ma co robić). Ale jak jeżdżę oszczędnie to nie spala dużo mniej

Z tego co wczoraj czytałem na forum to dużo AVF-owców zali się, że im nie chce zejść poniżej 9L !!!!!!!!!!!

Ja Ci Vagowałem autko... i kanar podeśli mi wyniki na maila...

Tak jeszcze co wyczytałem to źle ustawiony kąt wtrysku...

Dziś jeszcze trochę poczytam co trzeba sprawdzić.. a jak nie to za tydzień logujemy

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

twój podpis mówi wszystko :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

:embarrassed:

Krolu w okolicach 17 dopiero bede w domu to podeśle, bo teraz nie ma nikogo w domu kto mógłby mi laptopa otworzyć ;)

Opublikowano

Mój podpis, to jest z tych rzeczy mniej poważnych... :naughty:

Dla mnie ważne, że wczoraj od dłuższego czasu przeskanowałem sobie autko i co....... Tylko 1 błąd i to jeszcze jakiś od nieszczelności na centralnym... auto malina... nawet te osiągane prędkości mu nie szkoda - twarda bestja :decayed:[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 12:57_________________________________________________

:embarrassed:

Krolu w okolicach 17 dopiero bede w domu to podeśle, bo teraz nie ma nikogo w domu kto mógłby mi laptopa otworzyć ;)

Jasne poczekam :)

Opublikowano

dojazd do pracy 15 km trasą + jakieś dojazdy zazwyczaj trasą szybkiego ruchu.

No chyba że mój styl jazdy jest jakiś specyficzny (raczej turbina ma co robić). Ale jak jeżdżę oszczędnie to nie spala dużo mniej

Z tego co wczoraj czytałem na forum to dużo AVF-owców zali się, że im nie chce zejść poniżej 9L !!!!!!!!!!!

Ja Ci Vagowałem autko... i kanar podeśli mi wyniki na maila...

Tak jeszcze co wyczytałem to źle ustawiony kąt wtrysku...

Dziś jeszcze trochę poczytam co trzeba sprawdzić.. a jak nie to za tydzień logujemy

martys 888 widzisz nadworny mechanik ci pomoże chociaz na forum pogrzebie ma chłopak czas z roboty go wywalili to sie nudzi :polew: :polew:

terza tylko sie edukuje i strony na katowickich zaczyna nabijać a nie jak do tej pory na gliwicach za co nie mam do niego żalu

Opublikowano

o tym kącie wtrysku też kilka razy czytałem, więc może to jest trop.

Wyczytałem też że kontrolka od ASR o której Ci wczoraj mówiłem często jest powodowana wyłącznikiem STOP'u. A chyba jak dobrze pamietam to wczoraj VAG pokazał własnie błąd wyłącznika lub światła stopu

Opublikowano

martys 888 widzisz nadworny mechanik ci pomoże chociaz na forum pogrzebie ma chłopak czas z roboty go wywalili to sie nudzi :polew: :polew:

terza tylko sie edukuje i strony na katowickich zaczyna nabijać a nie jak do tej pory na gliwicach za co nie mam do niego żalu

Wypraszam sobie... :foch: z roboty sam odszedłem to raz... nadworny mechanik... chya nie to dwa ... nie nudzę się tylko ciężko pracuję na b6... to trzy :decayed: a forum przeglądałem wczoraj po spocie... to cztery

Opublikowano

martys 888 widzisz nadworny mechanik ci pomoże chociaz na forum pogrzebie ma chłopak czas z roboty go wywalili to sie nudzi :polew: :polew:

terza tylko sie edukuje i strony na katowickich zaczyna nabijać a nie jak do tej pory na gliwicach za co nie mam do niego żalu

Wypraszam sobie... :foch: z roboty sam odszedłem to raz... nadworny mechanik... chya nie to dwa ... nie nudzę się tylko ciężko pracuję na b6... to trzy :decayed: a forum przeglądałem wczoraj po spocie... to cztery

:tongue4:

podobno sie nie wściekasz jak ktos cie chwali a ty co focha mi tu zarzucasz :rose:

Opublikowano

o tym kącie wtrysku też kilka razy czytałem, więc może to jest trop.

Wyczytałem też że kontrolka od ASR o której Ci wczoraj mówiłem często jest powodowana wyłącznikiem STOP'u. A chyba jak dobrze pamietam to wczoraj VAG pokazał własnie błąd wyłącznika lub światła stopu

To na pewno sprawdzimy ten kąt ... za tydzień... a o tym ASR-ze zapomniałem :embarrassed: dobrze, że przypomnaiłeś chociaż i tak bym po błędach do tego doszedł :)

Opublikowano

wgniecionym prawym bokiem w klubie

zrobiłeś to bo nie pytałem :mysli:

Opublikowano

martys 888 widzisz nadworny mechanik ci pomoże chociaz na forum pogrzebie ma chłopak czas z roboty go wywalili to sie nudzi :polew: :polew:

terza tylko sie edukuje i strony na katowickich zaczyna nabijać a nie jak do tej pory na gliwicach za co nie mam do niego żalu

Wypraszam sobie... :foch: z roboty sam odszedłem to raz... nadworny mechanik... chya nie to dwa ... nie nudzę się tylko ciężko pracuję na b6... to trzy :decayed: a forum przeglądałem wczoraj po spocie... to cztery

:tongue4:

podobno sie nie wściekasz jak ktos cie chwali a ty co focha mi tu zarzucasz :rose:

Nie chcę zniechęcić nowego kolegę i go przestraszyć... :gwizdanie: nasze żarty to wiadomo mi nie przeszkadzają :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

krolu czemu cię nie widac na forum :mysli:

Opublikowano

wgniecionym prawym bokiem w klubie

zrobiłeś to bo nie pytałem :mysli:

Nie wczoraj po telefonie do HDI dowiedziałem się, że kasa ma by jutro na koncie, ale nie wiem ile bo nie mogli mi podać kwoty przez tel ... poza tym na razie nie wiem kiedy to robić bo codziennie potrzebuję autka :confused4: ale postaram sie jak najszybciej... [br]Dopisany: 21 Październik 2009, 13:09_________________________________________________

krolu czemu cię nie widac na forum :mysli:

jak nie :

krolu, Rafal87, Miszka82, Maxito1981, Kanar, marys888 i 0 Gości przegląda ten wątek.

Opublikowano

Krolu wymieniles ten krociec ?

Opublikowano

Krolu wymieniles ten krociec ?

na jutr sobie to zaplanowałem... wcześnie było trochę zimno a nie mam garażu ... :confused4:

Opublikowano

wgniecionym prawym bokiem w klubie

zrobiłeś to bo nie pytałem :mysli:

Nie wczoraj po telefonie do HDI dowiedziałem się, że kasa ma by jutro na koncie, ale nie wiem ile bo nie mogli mi podać kwoty przez tel ... poza tym na razie nie wiem kiedy to robić bo codziennie potrzebuję autka :confused4: ale postaram sie jak najszybciej... [br]Dopisany: 21 Październik 2009, 13:09_________________________________________________

krolu czemu cię nie widac na forum :mysli:

jak nie :

krolu, Rafal87, Miszka82, Maxito1981, Kanar, marys888 i 0 Gości przegląda ten wątek.

Maxito1981, marys888, Kanar, Miszka82, czester1800 i 0 Gości przegląda ten wątek.[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 13:23_________________________________________________ja cie nie widze

Opublikowano

Maxito1981, marys888, Kanar, Miszka82, czester1800 i 0 Gości przegląda ten wątek.[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 13:23_________________________________________________ja cie nie widze

Bo czytam też jeszcze inne wątki... i przeskakuję z 1 na 2 :gwizdanie:

Opublikowano

ja Go też ni chu ja nie widze

Opublikowano

A teraz? specjalnie będę tu 5 minut ...

Opublikowano

Krolu co z tymi felami ? ? ? ja bym musial zobaczyc te Twoje a Ty pewnie chciałbyś zobaczyć moje...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.