Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki za przyjęcie na spocie :wink4:

nikt mnie nie zgwałcił, chociaż proponowano mi "kolacje" a ciekawe co po kolacji by się narodziło :polew:

kawał drogi dla Was przejechałem, więc tak co szybko pojawią się te Keżorowe fotki :)

fajny ten parking macie, Pelex tam by mógl do woli pojeździć :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to pucek wyrobil limit kilometrow do konca miesiaca, teraz pozostaje tylko rower i but :decayed:

Opublikowano

jeszcze tych ściemniaczów z Gliwic muszę w piątek odwiedzić, więc limit jeszcze jest :>

Opublikowano

Zawsze mozesz jechac z Arkiem :>

Opublikowano

Dziewczęta dzieki za spota :cool1:

dobra opcja tylko linie ze jak przenosimy sie na Mc Donald'sa to polowa robi ewakuacje na chate :mysli: ale mam nadzieje, że to taki przejściowy okres :)

Krolu thx za fele :buziak::polew:

Max zaluj, że nie pojechałeś na Maca, były dietetyczne MAX burgery :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 23:54_________________________________________________aha i ta babeczka z Maka pytala czy nie ma ktos radia na kasety, bo dostala na urodziny w prezencie(30 lat temu) i chciała ją odtworzyć :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Cześć lachony

jak tam spociszcz

widzę że Pucek był tym swoim "poduszkowcem"

i teraz będzie musiał ze dwie soboty strzelić żeby na paliwko mieć :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Cześć lachony

jak tam spociszcz

widzę że Pucek był tym swoim "poduszkowcem"

i teraz będzie musiał ze dwie soboty strzelić żeby na paliwko mieć :polew: :polew: :polew: :polew:

spoc GIT, no wlasnie Pucek fajny polift taki nietkniety jeszcze przez rezanie, bardzo mi sie podoba fajna furka,

[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 00:00_________________________________________________Różowy nas podgląda

Opublikowano

Różowy nas podgląda

I wszystko widzi :cool1:

Opublikowano

przykleiła się kupa do okrętu i mówi "płyniemy"[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 00:04_________________________________________________

Różowy nas podgląda

I wszystko widzi :cool1:

gówno widzi a nie wszystko

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Miszka nie zwracaj uwagi na tych różowych

[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 00:05_________________________________________________A coś Ty Guróżowy chciał :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

jak to kupa :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ty 101 konióf wpie*dol chcesz :decayed::tongue4:

Opublikowano

Ty 101 konióf wpie*dol chcesz :decayed::tongue4:

:ssij:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 00:08_________________________________________________Tą herbatę co ją pijesz

Opublikowano

Ty 101 konióf wpie*dol chcesz :decayed::tongue4:

:ssij:

Chciałbyś :polew: :polew: :tongue4:

Opublikowano

a co chętny jesteś??[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 00:09_________________________________________________UWAGA

Krolu gdzieś tu się czai :naughty:

Opublikowano

Gdzie :shocked: gdzie :shocked:

:przebiegly::polew:

Opublikowano

Dobra Dziewczyny

spylam spać

narka :hi:

Opublikowano

ja ide w kime nara Pa(n)ny :polew:

Opublikowano

:hi: o poranku

Wczoraj wpadłem na moment ale i tak było warto :) chociażby po to żeby zobaczyć nowy nabytek Pucka :naughty:

a jak z Czesterem?? był wczoraj wcześniej czy go nie było w ogóle?? i powie ktoś co kupił?? :chytry:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.