Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wybór jest jasny... :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

BMW poprostu ma swój ( inny od audi ) styl - i trzeba go polubić ( lub zostać przy audi ) :)

jak dla mnie lipa i to po całości i dodam, że jestem tolerancyjny , c**jn ia w środku

Marrys dobrze gada..z zewnątrzą OK [br]Dopisany: 31 Październik 2009, 20:25_________________________________________________widzę Was, tego się nie przeglada tylko sie piszę :cool1:

a Ty Keżor cooooooooo wątek zapodales, że niby spoty katowickie i co ? ? ?

Opublikowano

następne AUDI będzie w kolorze srebrnym ..... dzisiaj znowu miałem przyjemność polerowania ;(

Opublikowano

następne AUDI będzie w kolorze srebrnym ..... dzisiaj znowu miałem przyjemność polerowania ;(

TAK TAK TAK polać Mu....chłopak wie co mówi :good:[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 21:28_________________________________________________ale, że polerował S4 B8 to już nie dopisze :polew: :polew:

Opublikowano

tylko że jak ja zmienie kolor na srebrny, to granatowych zostanie tylko .....3?

Opublikowano

tylko że jak ja zmienie kolor na srebrny, to granatowych zostanie tylko .....3?

granatowe są chu***e...........

widze Krola gdzies tutaj [br]Dopisany: 31 Październik 2009, 21:44_________________________________________________ale wolno czyta :polew:[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 21:47_________________________________________________i napisał najpierw na gliwickich :punish:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Tak ja to dzis gdzies czytałem:

31 październik ogólno narodowy dzień mycia samochodów :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Co do bmki to zobaczcie sobie środek b8 i znajdźcie 5 różnic... identyczny monitor identyczne gałki od klimy... tylko kiera inna.. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: LESZCZE !!!

Opublikowano

granatowe są chu***e...........

moze i są ale do polerowania. Kolorek jest ładny.

Opublikowano

tylko że jak ja zmienie kolor na srebrny, to granatowych zostanie tylko .....3?

granatowe są chu***e...........

widze Krola gdzies tutaj [br]Dopisany: 31 Październik 2009, 21:44_________________________________________________ale wolno czyta :polew:[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 21:47_________________________________________________i napisał najpierw na gliwickich :punish:

Masz coś do granatowych :baseball: :baseball: :baseball: ??? szaraku :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a oczywiście, że wpierw Gliwice, tam w końcu jestem VIP-em

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Tak ja to dzis gdzies czytałem:

31 październik ogólno narodowy dzień mycia samochodów :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Co do bmki to zobaczcie sobie środek b8 i znajdźcie 5 różnic... identyczny monitor identyczne gałki od klimy... tylko kiera inna.. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: LESZCZE !!!

Krolu bez obrazy ale dupcysz fleki [br]Dopisany: 31 Październik 2009, 21:57_________________________________________________ :bry:

Opublikowano

:hi:

PS. Ja już więcej nie pije :zemdlal:

Opublikowano

Ciekawe kto otworzy 1000 strone na Gliwicach (ten stawia) :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: Czester to ja tam nawet nie wchodze bo moge sie założyć że padnie na mnie :polew:

Miszka Ty i ten Twój srebrny.. Srebrny to dobrze na Hyundaiach wygląda na nie na audi :tongue4:

co do BMki to mi sie podoba nie wybrzydzałbym wcale.

a co do tego chciałem zauważyć że jesteśmy w połowie drogi do kolejnej setki :naughty: :naughty:

aaaaa wczoraj zabrałem sie za zmiane świec i zmieniłem.. jedną :thumbdown: musze se kupić odpowiednie narzędzia :przebiegly:

a wieczorem poskakałem sobie w spiżu i te anioły i diablice które tam sie wyginały... musiałem zbierać kopare z ziemi :shocked:

Opublikowano
  • Autor

siemka wszystkim,

ma ktoś coś do srebrnych audic?? :chytry: to niech stanie ze mną na kresce :kox:

a wieczorem poskakałem sobie w spiżu i te anioły i diablice które tam sie wyginały... musiałem zbierać kopare z ziemi :shocked:

i wszystkie miały po 14lat :gwizdanie:
Opublikowano

Keżor, nie dołuj go, ważne że ślina poleciała :polew:

teraz znaleść dobrą, normalną dziewczyne to cud, jak nie 100 razy bzykane, jak nie szukające sponsorów to znów zajęte... jednym słowem chyba trzeba się zakolegować z Miszką :polew:

Opublikowano

Witam :hi:

ma ktoś coś do srebrnych audic?? to niech stanie ze mną na kresce

Dokladnie dolaczam sie i tez chetnie pokaze jak jezdza srebrne audi. Wczoraj objechalem granatowe audi o dwie dlugosci auta pewnie jakas pipa jechala albo mial kiepski silnik.

A tak z innej beczki ktore alu lepsze na zime?? Tzn ladniejsze bo trwale to oba modele chyba bo ori..

http://moto.allegro.pl/item790946351_felgi_aluminiowe_audi_a4_vw_passat_roztaw_5x112.html

lub

http://moto.allegro.pl/item796482719_ronal_16_audi_polecam.html

Opublikowano

wczoraj zabrałem sie za zmiane świec i zmieniłem.. jedną :thumbdown: musze se kupić odpowiednie narzędzia :przebiegly:

ja po dłuższej chwili kombinacji, odpuściłem sobie odkręcanie świec. Jak gdzieś kupisz klucz rurkowy to daj znać. Szukałem w sklepach i nigdzie nie mogłem kupić klucza.

Opublikowano

Witam :hi:

ma ktoś coś do srebrnych audic?? to niech stanie ze mną na kresce

Dokladnie dolaczam sie i tez chetnie pokaze jak jezdza srebrne audi. Wczoraj objechalem granatowe audi o dwie dlugosci auta pewnie jakas pipa jechala albo mial kiepski silnik.

A tak z innej beczki ktore alu lepsze na zime?? Tzn ladniejsze bo trwale to oba modele chyba bo ori..

http://moto.allegro.pl/item790946351_felgi_aluminiowe_audi_a4_vw_passat_roztaw_5x112.html

lub

http://moto.allegro.pl/item796482719_ronal_16_audi_polecam.html

jak dla mnie to te pierwsze fajniejsze

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.