Spoty Katowice i okolice

• Miszka82

• akjam

Top użytkownicy w tym temacie

Dawno nie bywałem, bo frekwencja 5 aut na krzyż nie zachęcała. Ale zawitam w najbliższy wtorek :)

Czy mógłby ktoś zabrać ze sobą Vaga? Chciałabym sprawdzić turbo bo od 2 dni łapie notlaufa... chyba niunia zaczyna sie obrażać odkad dowiedziała się ze za miesiąc zmieni właściciela. Pierw czujnik temperatury, później łożysko koła, teraz turbo sie przywiesza... :(

kiedy w sk było mniej niż 5 aut ? :blink:

spadam przymknąć oko na cały świat :wink4::hi:

a co Ci zrobił ? :decayed:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:08_________________________________________________

kiedy w sk było mniej niż 5 aut ? :blink:

tak :decayed: czasami byłem sam :decayed:

kiedy w sk było mniej niż 5 aut ? :blink:

no jak byłem kiedyś to było grubo ok. 10szt jak nic;)

nie mam pytań, chciał przyjechać bo frekwencja 5 aut nie zachęca :polew:

no i łapie notlaufa :kox:

podręczny vag i walisz tak jak Diman, w trasie na żywca, auto dopier**la jak na "NOSie" po skasowaniu błędu :polew:

Zdarzało się że było trochę ponad 5 ale zazwyczaj jest ok 10 :gwizdanie:

Bekaczu gada o jakimś 2006 roku jak jeszcze nawet nie mieliście ałdi :decayed:

Zdarzało się że było trochę ponad 5 ale zazwyczaj jest ok 10 :gwizdanie:

no proszę to jak byłem była norma wyrobiona ... :good:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:18_________________________________________________

nie mam pytań, chciał przyjechać bo frekwencja 5 aut nie zachęca :polew:

no i łapie notlaufa :kox:

?? coś za bardzo skomplikowane to co mówicie jest...4 ME

Dobra koniec napierdzielania się hehehe :tongue4: :gwizdanie:

Nigdy nie byłem stałym bywalcem spotów odkąd na muchowcu moją B5 1,8 zniszczył 90 konny diesel :polew: