Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

za pozno no ale tak do reszty

poprostu seryjne audio mi padlo, dwa glosniki juz charczą przy dla mnie cichym graniu :kwasny:

W tym temacie jestem kompletnie zielony, nie chce rezać pod 16tki z przodu. Seryjne granie mnie zadowalalo wsumie, chce cos troszeczke wyzszej jakosci niz seria. Padly mi glosniki z prawej strony przod i tyl półka. chce jakis zestawik pod to co da sie wlozyc (czyli o ile wiem to przod 13 i tyl 16? nie jestem pewien) No i ew myslalem nad wygluszeniem drzwi z przodu i pozniej jakims wzmacniaczem. Co do kwoty jaka moge wydac hm, nie orientuje sie w cenach. Nie chce tez kupic dziadostwa, wiadomo. Jak da rade ogarnac to do 600/700 cos kupie ? (majac na mysli glosniki i ew wygluszenie) Wiem, ze na wysoka półke w tej cenie sie nie zalapie wiec licze ze ktos mi podpowie co nieco :) No i ew. jak juz sie dowiem co kupic itd. przydalby sie jeszcze ktos kto by mi to podlaczyl. Ja ew moge porozbierac elementy wnetrza reszta tak jak wyzej- jestem zielony ;d Oczywiscie nic za darmo, bedzie trzeba zaplacic nie ma problemu wiec licze sie z kosztami.

Radyjko jakie mi tam gra to Clarion CZ201ER i ono zostaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

moim zdaniem seria gra dobrze zarówno przód jaki i tył, ja bym kupił ori przód i tył - pewnie za śmieszne pieniądze, a za resztę jakiś mały wzmak + jakiś sub żeby to wzmocnić, zależy też czego oczekujesz

tył jak wymienisz na nie ori to musisz dawać dystanse na głośniki z przodem nie wiem jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie ma tam czasem jakiegos ori wzmaka wbudowanego ? bo cos brat mi mowil ale no nie znam sie. Tak czy siak mialem w planach kupic

to już ktoś inny musi się wypowiedzieć, nie znam się które wersje miały, a które nie ja nie miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem B5 w sedanie trafiały się różne, niektóre miały wzmaka inne nie. To się jakoś po kodach wyposażenia sprawdza, ale jak to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byly wzmaki jesli byl tez sub z tego co mi przynajmniej tlumaczyli. ja bym zrobil tak jak mowi miszka zalozyc ori glosniki i do tego wzmak + skrzynia, ewentualnie szukac bose :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, aby zamontować bose trzeba zmieniać całą wiązkę kabli od radia do wzmacniacza i od wzmacniacza do głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ori wzmak jest w sedanie przy lewym tylnym głośniku :wink:.

Ja u siebie wkładałem hertz'a p/t 13'/16'.

Cycków nie urywa ale jak dla mnie spoko jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że od listopada zmienimy miejsce spotów na SCC :whistling:

Czyli zostały dwa spoty na Dolinie pod Realem :wink:

popieram i potwierdzam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, aby zamontować bose trzeba zmieniać całą wiązkę kabli od radia do wzmacniacza i od wzmacniacza do głośników.

przemyslalem wszystko i jednak chcialem zakupic jakis nowy sprzęt do wielkosci ktora jest seryjnie no i dobrze wygluszyc przod :wink: Tylko dalej nie wiem co kupic.. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...