Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Michael Jackson nie żyje


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

a chciałem jeszcze zobaczyć jego koncert , ehhhh w karty historii się zapisał , szkoda ,choć dziwactwa na dobre mu nie wyszły , będziemy pamiętać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no król odszedł... dowód nie pokonany rekord wszech czasów ilości sprzedanego albumu :embarrassed:

dodaj jeszcze że nagrał tylko 10 płyt :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki był taki był ale na jego piosenkach sie wychowałem. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przypadkowo słyszałem wypowiedz jednego pacjenta.." No Dżekson umarł..sława roka " :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie zamknęła się pewna epoka jak po śmierci Lenona czy Cobaina. Prawie całe dzieciństwo spędziłem słuchając jego kawałków. Nagle poczułem się staro :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech spoczywa w pokoju.

Długo trzeba będzie żeby ktoś namieszał(w pozytywnym sensie)tak jak on....

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no król odszedł... dowód nie pokonany rekord wszech czasów ilości sprzedanego albumu :embarrassed:

dodaj jeszcze że nagrał tylko 10 płyt :wink4:

Jimi Hendrix za życia nagrał tak naprawdę 3 płyty, po śmierci... około 140-tu.

Pamiętam w połowie lat osiemdziesiątych jak pierwszy raz zobaczyłem w telewizji Thriller,

chyba u Szewczyka w Jarmarku,

do dziś mnie ciary przechodzą

Requiescat in pace... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że jeden z nowszych kawałków to dla mnie mistrzostwo z dodatkową gitarą Slasha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda.. :thumbdown::(

Ale juz mnie denerwuja stawiajacy wirtualne znicze.. :rolleyes: dzieci Neo sa wszedzie.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie doczekalismy jego powrotu. Nie byłem jego fanem ale niektóre kawałki miał genialne. Po cichu liczyłem na comeback, który choć trochę przyćmił by jego ostatnie wariactwa. No trudno... [`] dla jego twórczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie byłem fanem, był dziwnym czlowiekem ale wielkosci jako artyscie nie mozna mu odmówic...

troche to dziwne bo wczoraj wieczorem siedzielismy z zona w knajpce i polecial jakis kawalek chyba stinga i tak od słowa do slowa zeszlismy na temat Jacksona...

jakos gadalismy o planowanej trasie i stwierdzilem ze widzac jego ostatnie zdjecia nie wydaje mi sie zeby dożył tych koncertow ....

jak spojrzalem dzis na ten temat to az mnie ciarki przeszly..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem jego fanem ale kilka kawałków lubiłem słuchać bo mają coś w sobie i nie sposób przejść obok tego..

Był legendą, jest i będzie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie przeskoczy już poprzeczki, którą postawił w muzyce i tańcu Michael Jackson. Genialny artysta, ale przede wszystkim wspaniała osobowość. Można nawet uwierzyć w mnóstwo bredni, które wypisują brukowce, ale w świetle jego dokonań na tle muzyki należy oddać mu pokłon. Dla mnie numer 1 do końca życia, najlepszy piosenkarz i tancerz na świecie ['] , na szczęście pozostaje nam wciąż jego wiecznie żywa muzyka...

http://www.youtube.com/watch?v=7Hg-IRZk4D0&feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...