Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michael Jackson nie żyje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a chciałem jeszcze zobaczyć jego koncert , ehhhh w karty historii się zapisał , szkoda ,choć dziwactwa na dobre mu nie wyszły , będziemy pamiętać...

Opublikowano

bylem na koncercie na bemowie...

mistrz wszechczasow

wyznaczyl nowe trendy w muzyce

dlugo nikt go nie zastapi ;(

Opublikowano

No no król odszedł... dowód nie pokonany rekord wszech czasów ilości sprzedanego albumu :embarrassed:

dodaj jeszcze że nagrał tylko 10 płyt :wink4:
Opublikowano

Jaki był taki był ale na jego piosenkach sie wychowałem. :hi:

Opublikowano

Sprzedaż płyt dopiero teraz może wzrosnąć. Sam chyba pójdę coś kupić..

[*]

Opublikowano

Jaki był taki był ale na jego piosenkach sie wychowałem. :hi:

jak pewnie większość na forum;/ ale teraz jego płyty pójdą że może pobiją swój własny rekord :gwizdanie:
Opublikowano

Dziś przypadkowo słyszałem wypowiedz jednego pacjenta.." No Dżekson umarł..sława roka " :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Umarł KRÓL, a drugiego nie ma i pewnie nie będzie... :no:

Opublikowano

Niewątpliwie zamknęła się pewna epoka jak po śmierci Lenona czy Cobaina. Prawie całe dzieciństwo spędziłem słuchając jego kawałków. Nagle poczułem się staro :kwasny:

Opublikowano

Niech spoczywa w pokoju.

Długo trzeba będzie żeby ktoś namieszał(w pozytywnym sensie)tak jak on....

[*]

Opublikowano

No no król odszedł... dowód nie pokonany rekord wszech czasów ilości sprzedanego albumu :embarrassed:

dodaj jeszcze że nagrał tylko 10 płyt :wink4:

Jimi Hendrix za życia nagrał tak naprawdę 3 płyty, po śmierci... około 140-tu.

Pamiętam w połowie lat osiemdziesiątych jak pierwszy raz zobaczyłem w telewizji Thriller,

chyba u Szewczyka w Jarmarku,

do dziś mnie ciary przechodzą

Requiescat in pace... :notworthy:

Opublikowano

Mimo że jeden z nowszych kawałków to dla mnie mistrzostwo z dodatkową gitarą Slasha.

Opublikowano

Szkoda.. :thumbdown::(

Ale juz mnie denerwuja stawiajacy wirtualne znicze.. :rolleyes: dzieci Neo sa wszedzie.. :rolleyes:

Opublikowano

Szkoda że nie doczekalismy jego powrotu. Nie byłem jego fanem ale niektóre kawałki miał genialne. Po cichu liczyłem na comeback, który choć trochę przyćmił by jego ostatnie wariactwa. No trudno... [`] dla jego twórczości.

Opublikowano

Bah muzyka MJ byla ponadczasowa ... to jest cos co laczy pokolenia! Fanem nie bylem, ale niektore kawalki sa mega!

Szkoda.... tym bardziej, ze jeszcze mlody byl :shocked:

Opublikowano

nigdy nie byłem fanem, był dziwnym czlowiekem ale wielkosci jako artyscie nie mozna mu odmówic...

troche to dziwne bo wczoraj wieczorem siedzielismy z zona w knajpce i polecial jakis kawalek chyba stinga i tak od słowa do slowa zeszlismy na temat Jacksona...

jakos gadalismy o planowanej trasie i stwierdzilem ze widzac jego ostatnie zdjecia nie wydaje mi sie zeby dożył tych koncertow ....

jak spojrzalem dzis na ten temat to az mnie ciarki przeszly..

Opublikowano

Nie byłem jego fanem ale kilka kawałków lubiłem słuchać bo mają coś w sobie i nie sposób przejść obok tego..

Był legendą, jest i będzie :notworthy:

Opublikowano

Nikt nie przeskoczy już poprzeczki, którą postawił w muzyce i tańcu Michael Jackson. Genialny artysta, ale przede wszystkim wspaniała osobowość. Można nawet uwierzyć w mnóstwo bredni, które wypisują brukowce, ale w świetle jego dokonań na tle muzyki należy oddać mu pokłon. Dla mnie numer 1 do końca życia, najlepszy piosenkarz i tancerz na świecie ['] , na szczęście pozostaje nam wciąż jego wiecznie żywa muzyka...

http://www.youtube.com/watch?v=7Hg-IRZk4D0&feature=related

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.