Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z rs4 fotele nie pasują moim zdaniem do wyglądu samochodu. Te z s4- takie jak ma Miron są bardzo ładne, ale niestety tak jak pisałem pod względem technicznym niewiele róznią się od tych s-lineowych...

Znowu te z rs4... i teraz się wielu naraże... zalatują mi troche odpustem..

Takie fotele mają sens w aucie które ma 500 koni a nie 200 :gwizdanie:

Opublikowano

potwierdzam, mam s-liny z b7 i nie trzymają w zakrętach tak jakbym sobie tego zyczył, siemian ty masz siedzisko ze skóry to ci dupsko lata :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mimo wszystko najlepsza konfiguracja fotela to chybna Recaro (skóra+ materiał).

Jedyny fotel z jakim nie mialem do czynienia do te mega kubełki z RS4 B7 ( "ponoć" mało wygodne w ruchu miejskim )

Opublikowano

Jak ktoś ma ochotę sobie zapodać to proszę bardzo jest komplet recaro na allegro:

http://allegro.pl/item844648557_audi_a4_s4_b6_b7_fotele_recaro.html

tylko kolor doopowaty, te mironowe wyglądają o dużo dużo lepiej, ale dobry tapicer może zdziałać cuda.

Opublikowano

widziałem je, dość długo wiszą... niestety ten kolor...

Opublikowano

Te fotele z allegro kolor straszna kicha. Jeśli chodzi o fotele do A4 to te kubełki z rs4 są mega wypas, może na miasto nie są idealne ale trzymanie pierwsza klasa. Ja mam sline półskóra i jestem zadowolony nawet zimą grzanie nie jest konieczne, a trzymanie przy mojej szerokości ok :gwizdanie:. Nie siedziałem jedynie na takich fotach jak ma miron :no:

Opublikowano

Miron bryka na żywo kox na maxa , ledy przepięknie wyrezaleś , przy okazji jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc :):good:

Opublikowano
  • Autor

Miron bryka na żywo kox na maxa , ledy przepięknie wyrezaleś , przy okazji jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc :):good:

:notworthy:

jak mogłem to pomogłem :wink4:

a tu foto ledów w nocy - jakość coprawda marna...........ale na żywo jest git :wink4:

db1ad2f7fb4d3279m.jpg

7a8b8b015983102em.jpg

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

.ale na żywo jest git

potwierdzam :good:

PS: Miron co to za barak jako garaż?? :mysli::kox:

Opublikowano
  • Autor

.ale na żywo jest git

potwierdzam :good:

PS: Miron co to za barak jako garaż?? :mysli::kox:

barak ja barak - dom mojej furki - przeciętny jak wszystko w Knurowie :)

( jaka fura taki garaż :decayed: )

Opublikowano

to chyba z darów dla powodzian :decayed:

Opublikowano

auto też, wszyscy dostawali łady i favoritki, a mironowi sie przyfarciło :)

A co do ledów to :drool: :kox: najlepsze jakie widziałem zero śladów rezania

Opublikowano

a tu foto ledów w nocy - jakość coprawda marna...........ale na żywo jest git :wink4:

db1ad2f7fb4d3279m.jpg

7a8b8b015983102em.jpg

Miód malina, pięknie wyglądają i pięknie świecą :pali:. Rezanko perfecto :palacz:

Opublikowano

Ledy masakryczne.

Mam padniety czujnik stopu jakbys chcial, zalozysz sobie i beda sie swiecily caly czas, nawet w nocy :kox:

Ledów zazdroszczam :wink4::good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Miron to 30.12 widzimy się na spocie w SJZ, bo musimy porównać nasze świecidełka :naughty:

Wesołych i zdrowych Świąt życzę ;)

Opublikowano

zastanawiałem się nad zmianą foteli. Mam u siebie s-lineowe z b6 i szczere mówiąc przy szybkich partiach zkrętów to w nich latam. Ponieważ jezdziłem w s-lineowych b7 i doszedłem do wniosku że jest to praktycznie to samo więc szukałem foteli recaro.

Jednak gdy usiadłem w fotelach recaro to doszedłem do wniosku że róznica jeśli jest to tak minimalna że nie ma się co napalać jak ślepy na suchary... Róznica jeśli jest, to naprawde niewielka. Może recaro są minimalnie twardsze. W tym przypadku to bardziej chodzi o wygląd.

dokladnie jezdzilem autem z dwoma b7 z Recarosami i roznicy do S-linowych nie ma zadnej poza wygladem i siadomoscia ze to kowior bo jednak Recaro.Jesli wymieniac na cokolweik to tylko RS4 bo mega trzymaja i sa mega wygodne :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Miron to 30.12 widzimy się na spocie w SJZ, bo musimy porównać nasze świecidełka :naughty:

Wesołych i zdrowych Świąt życzę ;)

ledy porównać trzeba koniecznie - a czy będę w SJZ się zobaczy :wink4:

Opublikowano

Ja cie...ale macie fajowo :kox: będziecie sobie ledy porównywać :polew: :polew: :polew:

A może sobie coś innego jeszcze porównacie ? :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Poziek żal Ci dupsko ściska :tongue4::decayed: został mi jeszcze komplet lampek z choinki, to można dla Ciebie też coś wyrezać :naughty:

Miron jak nie SJZ to do SG się podjedzie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.