Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Q5 - prototyp


Rekomendowane odpowiedzi

Jak Wam sie podoba? Przod ladny, ale linia boczna jakas taka dziwna.. Wyglada jak pies z podwinietym ogonem :rotfl::rotfl::rotfl:

Klik

Miejmy nadzieje ze seryjny model bedzie sie roznic od prototypu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt piekna nie jest i ten silnik TDI o mocy 204 KM i momencie 400 Nm. Jego średnie zużycie paliwa ma wynosić tylko 5.9 l/100 km. Cos malo niutków do tej mocy i jakie spalanie :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- z przodu fajny

- z tyłu jak kundel właśnie posunięty przez jeża (tył od A3 dospawali do Q7????)

- w środku jak jajko Tamagohi

Nie kupię. Howgh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba ...

a to najbardziej :

"jest napędzany nowym, dwulitrowym silnikiem TDI o mocy 204 KM i momencie 400 Nm. Jego średnie zużycie paliwa ma wynosić tylko 5.9 l/100 km."

:twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jest napędzany nowym, dwulitrowym silnikiem TDI o mocy 204 KM i momencie 400 Nm. Jego średnie zużycie paliwa ma wynosić tylko 5.9 l/100 km."

To w Ingolstadt szaleją :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto mi sie nie widzi :twisted:

"jest napędzany nowym, dwulitrowym silnikiem TDI o mocy 204 KM i momencie 400 Nm. Jego średnie zużycie paliwa ma wynosić tylko 5.9 l/100 km."

co TDI to TDI :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hymm calkiem fajny kupie przyszlej zonie na zakupy jak bedzie grzeczna :cool: . Co do silnika to niech najpierw zrobia porzadek z glowica w 2.0 Tdi a nie podnosza ciagle moc do gory i zacieraja raczki w serwisie :confused: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sobie, obleci, aczkolwiek widzi mi się bardziej w kształtach avantowych :P

Czyli tył bardziej pociągnięty w góre i tył (dach) i bedzie ok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód jak wszystkie nowe Audi miodzio :wink: Natomiast linia boczna i tył do poprawy. Tylna szyba (będąca pod kątem ala Focus 2) odpada. Do klasy SUV pasuje kombiasty tył. Coś Audi nie podchodzą SUVy (Q7 też rewelacją nie jest). Jak narazie w tej klasie to podobają mi się Volvo XC90 i BMW X5 (tylko nie bijcie :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://auto.gazeta.pl/auto/1,48316,4083354.html

inny art. na ten temat. o ile link nie dziala po kliknieciu- nalezy go skopiowac i wkleic w przegladarke.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi Piekne!! Grill oki tylko koleczka OOOO mogly by byc jeszcze wieksze :biggrin: cala bryla wzbudza emocje bo i ma tak byc!! wkoncu to prototyp!! a z drugiej strony jezeli Q5 bedzie podobne w mniejszym czy wiekszym stopniu do tego co tu przedstawiono to mnie to cieszy bo przynajmniej bedzie mozna go spokojnie odruznic od Q7!! nie wiem jak wy ale mnie np polityka BMW gdzi X3 i X5 na pierwszy rzut oka wogole sie nie roznia wogole mi sie nie podoba!! tak wiec oceniajac to co tu widac ja daje spokojnie 4,5 na 5 bez wyrzutow sumienia :wink: pozdrowienia for all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...