Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowy FIAT BRAVO silnik 1.4 16v T-JET


SlaVko18v

Rekomendowane odpowiedzi

to ja stane w obronie fiata :smile: miałem seicento od nowości 1.1 i mucha na nim nie siadała silniczek jak zegarek olej co 15tyś wymieniałem i śmigał aż miło przy sprzedaży stan licznika 155tysięcy km, oleju nie brał a różne rzeczy nim robiłem :biggrin: , czasem pogoniłem audi 80b4 :lol: .samochodzik widuje czsem i nowy właściciel też nie ma z nim problemu. sej-był bezawaryjny miło go wspominam. no ale jak moją :a4fan: bym miał od nowości to po 155tysiącach dizelek byłby dopiero dotarty ,a stan seja miałby przy 350 tysiącach :rotfl: ps.sej miał mocną zawieche przy 100tyś wymieniłem tylko amorki bo nie było żadnego stuku, aż na giełdzie się dziwili.

[ Dodano: 19-04-2007, 21:28 ]

fakt że jak teraz wsiadam do seja kolegi to jak taczką bym jechał takie to malutkie i twarde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed Audi miałem fiata przez 5 lat i powiem wam jedno większego gówna nie ma.Może i wyglądają nieźle ale jakość wykonania i zastosowane materiały pozostawiają wiele do życzenia.No i jak zacznie się piepszyć to z warsztatu trudno wyjechać a ceny :bicz: Jak zostawiłem 5 tysiączków w serwisie to zrozumiałem ,że najwyższy czas to sprzedać i markę tą omijać szerokim łukiem. Tylko Audi :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych aut na 'F'. Fordów, Fiatów i francuskich :twisted:

jestem za zadnych samochodow na F a fujjjjjjjjjjjjj :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie fiat to szmelc.. ale JTD robią ciekawe .. ale i tak nic nie przebije TDi :)

hym BMW swoimi dieslami ostatnio polozyla wszystkich na lopatki nawet Tdi :cool: . Co nie znaczy ze moim nastepnym samochodem ( poza S4 do zabawy :) ) bedzie A4 B7 3.0 Tdi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW swoimi dieslami ostatnio polozyla wszystkich na lopatki nawet Tdi :cool: . Co nie znaczy ze moim nastepnym samochodem ( poza S4 do zabawy :) ) bedzie A4 B7 3.0 Tdi :)

widzę, że mamy identyko opinię :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yelo a Ferrari :question:

To taka sportowa wersja Fiata :eek: :rotfl:

A tak nieco poważniej, to legenda i piękne sportowe auta, ale niezawodność na poziomie Alfy i Maserati, czyli naprawiaj, a nie jeźdź :rolleyes:

A co do D by BMW i :audi: TDI, to nowy 204-konny 2.0 robi wrażenie. Zwłaszcza w temacie spalania, jak to ma brać tyle co nic w wysokim klocku, jakim będzie Q5, to jestem pod wrażeniem. Ale dzisiaj jak wsadziłem nos w bagażnik Touarega 3.0 TDI, to nie udało mu się mi odskoczyć :twisted: ADP Power :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak nieco poważniej, to legenda i piękne sportowe auta, ale niezawodność na poziomie Alfy i Maserati, czyli naprawiaj, a nie jeźdź

o, bardzo fajnie podsumowałeś .... bo inni dość słabo wypadli...

nowy 204-konny 2.0 robi wrażenie

mam nadzieję, że trafi do A4 też....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś nigdy nie chciałbym mieć fiata może i silnicek fajny...ale jak juz to powiedział ktoś " to fiat" brat forda.. a jaki jest ford wszyscy wiedzą ;p. najlepszy chłyt reklamowy fiata gwarancja 1 000 000km przez 3 lata hahahaha policzcie sobie ile trzeba robic kilometrów dziennie ;] praktycznie żyje się w samochodzie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiata gwarancja 1 000 000km przez 3 lata

ile jest gwarancji na nowe Audi ? :wink:

Ja zdaję sobie sprawę dlaczego Fiat dał tak, ale jednak jest to rok więcej niż w Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...