Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Moja Srebrne A4-ODDAM W OBCE RĘCE


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

czujnik deszcze jest w szybie w miejscu w ktorym od srodka jest przyklejone lusterko wsteczne

W B6 :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :confused4:

W oryginale nie występował jeżeli kolega ma takowy to jakiś mod ale nie kompatybilny z oryginalną instalacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na następnym spocie trzeba będzie zerknąć-jak kupowałem jeszcze podobno był :polew: :polew: może oppuścił lokal w między czasie

silver_leon podjedz w poniedziałek a spocik to zerkniesz jak ta moja padaka wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na następnym spocie trzeba będzie zerknąć-jak kupowałem jeszcze podobno był :polew: :polew: może oppuścił lokal w między czasie

silver_leon podjedz w poniedziałek a spocik to zerkniesz jak ta moja padaka wygląda

Z przyjemnością - ale daj jakieś namiary gdzie i októrej sie spotujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne B6 :good: plany również fajne a co do kiery to pasuje z B7 do B6 na 100% cos o tym wiem :>

Pozdro. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna - no i właściciel zaczyna się rozkręcać z modami :naughty:

Jeszcze tylko wtrącę odnośnie czujnika deszczu - może szyba przednia była wymieniana? A że trafiła się z czujnikiem... :decayed: Tyle że aby to odpalić w aucie musiałby siedzieć moduł z B7 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki z tym czujnikiem deszczu to właśnie nie wiem jak jest bo szyba jest 2003r :decayed: ale jak działa ten czujnik i czy działa to nie mam pojęcia :tongue4: czy on wogóle jest :kox:

a nic nie mowiles o tym czujniku deszczu tez jestem ciekawy :mysli:

widzę że mnie Dwa Mocne Avanty odwiedziły :cool1: od Ciebie Młody zapożyczę pomysł na felgi a od Ciebie Bartek to nawet nie wiem od czego tu zacząć-mam ochtę na podświetlenie nóg kierowcy i pasażera i może te klamki ale jakoś przeraża mnie rozbieranie drzwi.

jeszce jakoś lampki bym chciał poprawić co by mocniej świeciły ale kasy na poważne inwestycje ni ma ;(

w sobotę albo w środę przewiduję wycieczkę do ASO w Kielcach po osłony silnika z 3.0 jak ma kolega wrclaguna tylko nr etki poda po gumki do pilota i osłone do golfa 4-ależ odpicuję furę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi Ci mogę sprzedać w dobrej cenie . Ale dopiero gdzieś pod koniec listopad muszę czymś śmigać do zimy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi planowałem dopiero na lato ale to i tak jak mi się plany nie zmienią-nipisz na pv ile za nie :hi:

Felgi Ci mogę sprzedać w dobrej cenie . Ale dopiero gdzieś pod koniec listopad muszę czymś śmigać do zimy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się skończy ale jakieś mody muszę zrobić bo aż mnie skręca :>

Kup choinke do srodka 2-3KM dochodzi :kox: a najlepiej kup pare po nie bedziesz musiel c*paa robic :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...