Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie postojówki do xenonów Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów

W mojej A6 tez sa xenony i w zderzaku cos co przypomina zaślepki ze spryskiwaczami reflektorów.

Owe spryskiwacze na reflektory działaja wraz ze spryskiwaczami przedniej szyby co drugi raz tzn. przy pierwszym właczeniu spryskiwaczy szyby, nic się nie dzieje oprócz spryskania przedniej szyby i włączeniu się 3 x wycieraczek, a za drugim razem idzie to w parze ze spryskiwaczami reflektorów.

i tak powinno byc

Opublikowano

jedyne dobre rozwiązanie znalazł kolega malik kupując gotowy "zestaw" z USA, było o tym na forum, poszukaj :wink4:

Oj nie mogę się zgodzić.

Ja znalazłem równie dobre rozwiązanie bez stosowania rezystorów i uważam, że barwa światła w tym postojówkach, które znalazłem jest idealna pod xenon. Wystarczy przejrzeć dokładnie ten wątek.

Opublikowano

fakt basior :) odpowiadałem na szybko z pamięci :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

jedyne dobre rozwiązanie znalazł kolega malik kupując gotowy "zestaw" z USA, było o tym na forum, poszukaj :wink4:

Oj nie mogę się zgodzić.

Ja znalazłem równie dobre rozwiązanie bez stosowania rezystorów i uważam, że barwa światła w tym postojówkach, które znalazłem jest idealna pod xenon. Wystarczy przejrzeć dokładnie ten wątek.

ba$ior a kombinowałeś może z jakimiś innymi żarówkami od tego gościa z allegro, np. kierunki, stopy wsteczny ... ?? Powiedz mi jeszcze czy te postojówki nagrzewają się mocniej, chodzi o to czy będą osuszały ori-parujący-bixenon??

Opublikowano

jedyne dobre rozwiązanie znalazł kolega malik kupując gotowy "zestaw" z USA, było o tym na forum, poszukaj :wink4:

Oj nie mogę się zgodzić.

Ja znalazłem równie dobre rozwiązanie bez stosowania rezystorów i uważam, że barwa światła w tym postojówkach, które znalazłem jest idealna pod xenon. Wystarczy przejrzeć dokładnie ten wątek.

ba$ior a kombinowałeś może z jakimiś innymi żarówkami od tego gościa z allegro, np. kierunki, stopy wsteczny ... ?? Powiedz mi jeszcze czy te postojówki nagrzewają się mocniej, chodzi o to czy będą osuszały ori-parujący-bixenon??

Nie kombinowałem bo żarówki, które mnie interesują to Ledy, a komputer reaguje na ten typ żarówek błędem na FISie. Mam wstawione żarówki P21W niebieskie w miejsce żarówek cofania i jest fajny efekt białego światła :good:

W nowym projekcie tylnych lamp LED "ala A6 AVANT" :kox: zastosuje też żarówke diodową w tylnych kierunkach :decayed:

Te żarówki, które poleciłem zamiast ORI żółtych grzeją się bardzo mocno i palą gniazda ;( i ciężko je wyjąć. Ja już mam popalone gniazda więc jest luzik i dalej je stosuje :decayed:. Można kupić żarówki o słabszej mocy i będzie GIT.

Nie wiem co to znaczy "osuszały ori-parujący-bixenon" :wallbash:. Proszę wytłumacz dokładniej to zjawisko :cool1:

Opublikowano

Te żarówki, które poleciłem zamiast ORI żółtych grzeją się bardzo mocno i palą gniazda ;( i ciężko je wyjąć. Ja już mam popalone gniazda więc jest luzik i dalej je stosuje :decayed:. Można kupić żarówki o słabszej mocy i będzie GIT.

Nie wiem co to znaczy "osuszały ori-parujący-bixenon" :wallbash:. Proszę wytłumacz dokładniej to zjawisko :cool1:

No to lipa jak palą gniazda ;( , z tym osuszaniem chodziło mi o to że w B6 oryginalne bixenon lub jak kto woli xenon+ ma taką przypadłość że paruje. Przy pomocy tych żarówek chciałem je osuszać :gwizdanie:

Opublikowano

Te żarówki, które poleciłem zamiast ORI żółtych grzeją się bardzo mocno i palą gniazda ;( i ciężko je wyjąć. Ja już mam popalone gniazda więc jest luzik i dalej je stosuje :decayed:. Można kupić żarówki o słabszej mocy i będzie GIT.

Nie wiem co to znaczy "osuszały ori-parujący-bixenon" :wallbash:. Proszę wytłumacz dokładniej to zjawisko :cool1:

No to lipa jak palą gniazda ;( , z tym osuszaniem chodziło mi o to że w B6 oryginalne bixenon lub jak kto woli xenon+ ma taką przypadłość że paruje. Przy pomocy tych żarówek chciałem je osuszać :gwizdanie:

Pierwsze słyszę, że można żarówką osuszyć xenon...a może i można :mysli: Jak już pisałem wcześniej możesz użyć innych żarówek.

Opublikowano

witam

odpowiem na pytanie - ja wkladam diody ,jak bedzie problem z kompem to wlutuje rezystor

pozdrawiam :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kto wie gdzie mozna kupic diodowe H6W lub cos lepszego od zwykłej H6W zeby nie swieciło na zółto?

Opublikowano

dzieki

a jak to wyglada jakosciowo

daja rade czy tak samo jak blue vision?

Opublikowano

dzieki

a jak to wyglada jakosciowo

daja rade czy tak samo jak blue vision?

one są własnie z serii blue vision.

opis z aukcji:

taka sama temperatura barwowa (3400 K) jak w żarówkach Xenon

Opublikowano

kazda zarowka - blu wiżion nie blu wiżion - bedzie świecila na żółto przy xenonie. tylko LED. teraz sa z symulatorami i nie ma problemu z kompem

Opublikowano

ok

moze kiedys ktos madry wyprodukuje diody na h6w

xenon ori ma barwe 4300 a te zarówki 3400 to i tak bedzie widac roznice [br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 17:41_________________________________________________u mnie nie bedzie z kompem bo mam b5 1/2 fis :naughty:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 17:42_________________________________________________tzn nie bedzie problemu z kompem[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 17:43_________________________________________________albo wezme przylutuje gniazda na 5w5

Opublikowano

a wiec poczekam

moze ktos otworzy bazarek na allegro z tymi ledami

Opublikowano

kto wie gdzie mozna kupic diodowe H6W lub cos lepszego od zwykłej H6W zeby nie swieciło na zółto?

Do czego te H6W ? :mysli:

Opublikowano

kto wie gdzie mozna kupic diodowe H6W lub cos lepszego od zwykłej H6W zeby nie swieciło na zółto?

Do czego te H6W ? :mysli:

postojówki :)

Opublikowano

to są postojówki w ori xenonach

Opublikowano

Panowie tu są ledy W5W do postojówek, które nie powodują problemów z FISem.

http://www.hypercolor.de/product_info.php?info=p53_2er-Set-Glassockel-Standlicht-W5W.html

Przy zamówieniu wybieramy:

1. Checkwiderstand (bitte auswählen)

Ja, inkl. 2 Checkwiderstände (+2,00 Euro) 11,00 EUR :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.