Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

zauważcie jakie przebiegi audi A4 B6 ma na alegro 180 tyś max 240tyś żadna niema 300 -350 czy 400 tys :polew: a teraz zauwazcie audi A4 B7 roczniki 2007 maja po 160tyś 180tys później wracają po 3-4 lat w cudowny sposób z takim samym przebiegiem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi trafił sie rodzynek audi a4 2002 silnik awx z orginalnym w 100000% 107880km.

To masz to samo co Ja...tylko mój rodzynek jest z 2001 i ma 104 tys... :)

W sensie ten sam handlarz :)

Audi A4 265 tys (silnik trochę się poci ale oleju nie ubywa, środek ideał, zawieszenie robione 2 lata temu były ori)

Audi A6 266 tys (silnik suchutki, w środku przetarta tapicerka od kierowcy wiadomo gdzie, zawieszenie robione 2 miesiące temu były ori)

Passat 186 tys (silnik suchy ideał, środek ideał, wahacze nie ruszone są ori)

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 12:37_________________________________________________

moj ma aktualnie troszke ponad 256 000 :) sprowadzony przy przebiegu 248 000 jak narazie to tylko zmienilem olej, rozrzad i zrobilem program :kox: i auto smiga az milo :naughty: tesc ma 80 z 95r licznikowo 220 000 :polew: ale smieje sie ze z 500 000 pewno bedzie i jezdzi :D nie do zajebania te stare diesle!

Mój 2 litrowy Diesel w Audi 100 przekręcił milion i dalej chciał jeździć :) Oby TDI tez tyle wytrzymywały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma 272000 rocznik 1998 luty 90KM, sprawdzony na wszelkie sposoby na półsyntetyku.Sprowadzony od pierwszego właściciela lepszego auta nie chcę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest licznikowe 230 tys ale myślę że ma grubo ponad 300 tyś może się mylę mam orginalne dywaniki i pod nimi są orginalne naklejki z data produkcji auta i na dywanikach po jednej pod gazem ledko przetarty welur myślicie ze jag by miał grubo ponad 300 to by były więcej wydarte po dwóch stronach wiem że to wróżenie z fusów reszta ok fotele klimatronik nie wydarty orginalny i włącznik świateł tez nie do przesady wytarty. silnik do zmiany nie dolewam oleju jest ok odpukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest licznikowe 230 tys ale myślę że ma grubo ponad 300 tyś może się mylę mam orginalne dywaniki i pod nimi są orginalne naklejki z data produkcji auta i na dywanikach po jednej pod gazem ledko przetarty welur myślicie ze jag by miał grubo ponad 300 to by były więcej wydarte po dwóch stronach wiem że to wróżenie z fusów reszta ok fotele klimatronik nie wydarty orginalny i włącznik świateł tez nie do przesady wytarty. silnik do zmiany nie dolewam oleju jest ok odpukać

kupiłem to miał 150tyś (sprawdzony) i welury w miarę... przez swoje 80tyś mam u kierowcy 3 dziury...

nie ma reguły... zależy jak kto nogę układa :wink4:

Moja ma 272000 rocznik 1998 luty 90KM, sprawdzony na wszelkie sposoby na półsyntetyku.Sprowadzony od pierwszego właściciela lepszego auta nie chcę :)

i masz rację chłopie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje a4 b5 90 km -220000

Brata a4 b5 - 55 Tys (też nie wierzyłem do czasu aż przyjechał do polski, ale jednak ) :wallbash:

Znajomego passat b5 - 450000 tys bądź już 500000 i żadnego problemu :hi:

55 tys?? dobre nie wierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje a4 b5 90 km -220000

Brata a4 b5 - 55 Tys (też nie wierzyłem do czasu aż przyjechał do polski, ale jednak ) :wallbash:

Znajomego passat b5 - 450000 tys bądź już 500000 i żadnego problemu :hi:

55 tys?? dobre nie wierze

[/quote

Moje a4 b5 90 km -220000

Brata a4 b5 - 55 Tys (też nie wierzyłem do czasu aż przyjechał do polski, ale jednak ) :wallbash:

Znajomego passat b5 - 450000 tys bądź już 500000 i żadnego problemu :hi:

55 tys?? dobre nie wierze

[/quot

Moje a4 b5 90 km -220000

Brata a4 b5 - 55 Tys (też nie wierzyłem do czasu aż przyjechał do polski, ale jednak ) :wallbash:

Znajomego passat b5 - 450000 tys bądź już 500000 i żadnego problemu :hi:

55 tys?? dobre nie wierze

Takie szczały sa możliwe mój wujek pracował w Niemczech u takiego dziadka odkupił od niego audi 80 z przebiegiem 47tyś rocznik 1986 pierwszy model b3 silnik 1.6 benzyna na gaźniku . dziadek miał od nowości to auto złoty metalik w srodku piękna beżowa jasna tapicerka i kokpit jak ja zobaczyłem to byłem w szoku auto mało co jeżdżone stało w garażu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdażają się takie egzemplarze szczególnie trzymane przez dziadków. Nie ma ich wiele ale zawsze jakiś "rodzynek" się znajdzie :tongue4:

zgodzę się też miałem w rodzinie taki przypadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4b5 1999 r. - 282000km na liczniku :gwizdanie: 0,5-1 litr oleju bierze od wymiany do wymiany.

Ciekawostka :decayed:

Rodzice jako drugi samochodzik w domu mają golfa V 1,6

kupiony w salonie, w grudniu 2006 r. od nowości przejechali nim 25000 km :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...