Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

no ja kupilem tydzien temu A4 1.9tdi 90km od pierwszego wlasciciela w polsce mowi ze jak go kupil sprowadzonego to mial 180 teraz ma 229tys a mial go 7lat jego przebieg calkiem mozliwy ale czy ten niemiecki nw nie zdarzylem jeszcze sprawdzic tapicera nie porwana zadbana wiec calkiem realnie to wyglada.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 5 lat zrobiłem 70 tys:decayed:

z czego w 1,5 roku jakies 40kkm. teraz to max 10 Kkm rocznie robie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tapicera nie porwana zadbana wiec calkiem realnie to wyglada.pozdrawiam

Tym bym się raczej nie sugerował.

Jakość i spasowanie elementów wnętrza jest na wysokim poziomie i nawet po 600.000km tapicerka potrafi wyglądać jakby miała 180.000 na blacie . Ten właśnie fakt lubią wykorzystywać handlarze :ad:

Ile dałeś za tego tdi'ka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoja a4 kupilem w 2007r z przebiegiem 207k, a teraz powoli zbliza sie do 300tysi :decayed: ale kupilem a3 w zeszlym roku i ten teraz wiecej stoi jak jezdzi. takie autko awaryjne sie zrobiło...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądm forum co do przebiegów ludzie dzielą się na 2 grupy tych co chca wierzyć i tych co nie i za zadne sarby Im sie nie przegada!

Polak jest taki ze lepiej mu jak zobaczy na liczniku 190-230 to kochany przebieg.Opierając sie doświadczeniem stwierdzam ze Zachodni Nasi sąsiedzi jeżdrza więcej Niz My (Niektórzy w to nie wierza)Po pierwsze maja pieniądze,drogi i wieksze odcinki do pracy.Srednio Niemiec a przed wszystkim dieelsem robi od 30-50 tyś rocznie.Sa wyjątki jak wszedzie.

Dziwn MNie forumowe wpisy na forum użytkowników dieesli z lat 95-99 Połowa ma przebiegi ok 190-300 tys to co Niemcy przestali jezdzic???.Chcecie lub nie trzeba sie pogodzić z tym iż kupując używanego dieesla trzeba przyjąc wskazania przejechania 30-50 tyś rocznie nie liczac firmówek tam sa jeszcze większe.Sa tez samochody użytkowane "DO KOSCIOŁA"ale to rarytas-Nabywca może cieszyc sie i jezdzic z bananem na gebie........ALE Sa tacy którzy nabyli samochody z oryginalnymi przebiegiegami rzędu 400-600tyś z udokumentowaną przeszłością i co najważniejsze Regularnymi przeglądami na ich twarzach grymasu nie ma.Na zachodzie samochody jezdrzące po autostradach zużywają się 5 razy wolniej niż w Polsce.Dlatego po trafieniu do Polski ma przebieg 190 tyś cofniety z 360.>>A polak łyka bo jak popatrzy na krajówke to nie możliwe ,ze kręcony.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja kupilem tydzien temu A4 1.9tdi 90km od pierwszego wlasciciela w polsce mowi ze jak go kupil sprowadzonego to mial 180 teraz ma 229tys a mial go 7lat jego przebieg calkiem mozliwy ale czy ten niemiecki nw nie zdarzylem jeszcze sprawdzic tapicera nie porwana zadbana wiec calkiem realnie to wyglada.pozdrawiam

Sugerujesz że właściciel robił dieslem rocznie 7tyś km ? W życiu...

Ostatni wpis w ASO możesz sprawdzić np. u kolegi Vagowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie mam 250 tys. km rocznik 1999 r. po lifcie avant co prawda 110 afn, na pewno orginał bo kupiłem od pierwszego właściciela w niemczech, początkowo był na firmę zarejestrowany, fakt ze w książce serwisowej całkiem spore przebieg i były przez pierwsze chyba 8 lat ale później ten koleś jeżdził autem prywatnie wiec real. Prawdopodobnie bardzo dobrze trafiłem wszystkie naprawy były prowadzone w serwisie audi vw skoda seat i to praktycznie w jednym chyba, a do tego wszystkie faktury i chyba paragony na części :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to ,że np pompy wtryskowe czy wtryskiwacze o ile lanie dobrego paliwa i dbanie o silnik to praktycznie nie zauważysz róznicy jak ma 190 tys przebiegu czy ma o 100tys wiecej .czasem te po 300 tysi sa lepsze jak te używane ciagle po miescie z przebiegiem 190 tysi . sam kupilem b5 przebieg realny i sprawdzony to 192 tysiace ( ori ks servisowe oraz po vinie sprawdzane gdzie sie dało ) ,elementy i podzespoły pod maską wygladały jak nowe ,ori lakier nie malowany ,nie polerowany ,i co z tego jak zawieszenie wywalone , hamulce ori do wymiany bo jezdził po miescie ,do tego termostat miał ori i padniety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają realne przebiegi poniżej 200k km w dieslach z Niemiec :D Ludzie weźcie się ogarnijcie. Szwaby nie kupują diesla, żeby jeździć nim po mieście czy po bułki do sklepu ;) Realne przebiegi w niemcowni robione dieslem to 20-30k km rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to teraz ja się pochwalę swoim przebiegiem w mojej A4 rocznik 99 b5 avant 1.9 afn kupiłem go z przebiegiem 262tysie mam go od 5 miesięcy i juz ma 276tysi narazie nic nie stuka jedynie hamulce bede wymieniał kompletnie ale teraz do czego dąrze na serwisie w aso gdzie znajomy robi podpioł mi go i okazało się że ktoś coooooofnoł licznik i całe 340tysi uciekło poszłem do kolesia od którego kupiłem autko choć nie powiem bardzo zadbane nie bite itp bo było sprawdzane wszystko w aso i powiedziałem mu że sprzedał mi łupa itp zagroziłem że rozpowszechnie bardzo negatywną opinie o jego komisie i takie tam i sprzedaż mu na bank spadnie nagadałem aż zmiękł (dobra ściema połowa sukcesu) a koleś mi dał radio samochodowe Sony nuweczka jako rekompensatę i żebym nie rozgłaszał tego że on cofa liczniki itp bo już i tak cieńko mu auta schodzą hahah nie wiem czy mi sie udało coś załatwić ale przynajmniej idiota wie że nie każdy klient to cep który sie nie zna chociaż minimalnie i da sie wpuścić w maliny co do auta to nie powiem pomimo przebiegu to naprawde auto zadbane nic nie stuka i wogóle zakup udany a jak wiadomo AUDI to AUDI jak nie rdzewieje to nie bite na 95% za blache to te auta będą jeździły i jeździły a silniki jak dbane to wiadomo nie do zdarcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to teraz ja się pochwalę swoim przebiegiem w mojej A4 rocznik 99 b5 avant 1.9 afn kupiłem go z przebiegiem 262tysie mam go od 5 miesięcy i juz ma 276tysi narazie nic nie stuka jedynie hamulce bede wymieniał kompletnie ale teraz do czego dąrze na serwisie w aso gdzie znajomy robi podpioł mi go i okazało się że ktoś coooooofnoł licznik i całe 340tysi uciekło poszłem do kolesia od którego kupiłem autko choć nie powiem bardzo zadbane nie bite itp bo było sprawdzane wszystko w aso i powiedziałem mu że sprzedał mi łupa itp zagroziłem że rozpowszechnie bardzo negatywną opinie o jego komisie i takie tam i sprzedaż mu na bank spadnie nagadałem aż zmiękł (dobra ściema połowa sukcesu) a koleś mi dał radio samochodowe Sony nuweczka jako rekompensatę i żebym nie rozgłaszał tego że on cofa liczniki itp bo już i tak cieńko mu auta schodzą hahah nie wiem czy mi sie udało coś załatwić ale przynajmniej idiota wie że nie każdy klient to cep który sie nie zna chociaż minimalnie i da sie wpuścić w maliny co do auta to nie powiem pomimo przebiegu to naprawde auto zadbane nic nie stuka i wogóle zakup udany a jak wiadomo AUDI to AUDI jak nie rdzewieje to nie bite na 95% za blache to te auta będą jeździły i jeździły a silniki jak dbane to wiadomo nie do zdarcia :D

No i widzisz jaki jest realny przebieg w tych autach z tego rocznika. Teraz poczytaj posty w tym temacie i powiedz mi jak to mozliwe ze auta z 96' mają po mniej niż 200k km :D Ludzie są naprawdę tacy naiwni czy tylko udają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta z 2010 roku mają po 200 tyś przebiegu. Spójrzcie na mobile.de marki typu mercedes,bmw,audi te auta mają napierdalać kilometry a nie stać żeby gebels podziwiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,9 afn 97r gdy kupowałem 2011r było 295tys a teraz 322 i dalej śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta z 2010 roku mają po 200 tyś przebiegu. Spójrzcie na mobile.de marki typu mercedes,bmw,audi te auta mają napierdalać kilometry a nie stać żeby gebels podziwiał.

No co ty za herezje gadasz :decayed: Przecież poczciwy diesel 1,9 nie może mieć więcej niż 200k km :decayed:

Przynajmniej większość osób w tym wątku tak myśli i ciągle żyje nadzieją, że ich auto jest wyjątkowe i było używane tylko do wyjazdów do kościoła i ewentualnie na myjnie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają realne przebiegi poniżej 200k km w dieslach z Niemiec :D Ludzie weźcie się ogarnijcie. Szwaby nie kupują diesla, żeby jeździć nim po mieście czy po bułki do sklepu ;) Realne przebiegi w niemcowni robione dieslem to 20-30k km rocznie

ja mam ze szwecji nie z niemiec i sam po niego bylem i od prywatnej osoby ,jak by byl od handlarza to by cena za niego byla x 2 i przebieg pewnie na 80 tys skrecony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...