Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie wiem, auta z 2006 maja przebiegi po +/-300, a auta 15letnie zatrzymały sie przebiegami z przed 5-7lat, czy wy wierzycie w te wasze przebiegi ?

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w tych autach przebieg nie ma najmniejszego znaczenia :wink: auto mające 200kkm może być w gorszym stanie technicznym niż auto które ma 500kkm. Tak naprawdę są to bardzo wytrzymałe auta a największą ich wadą jest poprzedni właściciel. Przebieg trzeba traktować w tym przypadku jako ciekawostkę a nie wyznacznik stanu auta. A jak piszecie ze przebieg macie pewny i udokumentowany sprawdzony to mi się chce śmiać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam miałem 245000km i zrobiłem sobie 345000 żeby lepiej wyglądało ;)

Ja miałem 239 tysi a zrobiłem sobie w przeciągu 6 lat na 428 tysi czyli srednio na rok 31500 :D Podobno srednia roczna to 25 tysi i tak mniej wiecej można sobie przeliczać przebieg.

Edytowane przez domin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w tych autach przebieg nie ma najmniejszego znaczenia :wink: auto mające 200kkm może być w gorszym stanie technicznym niż auto które ma 500kkm. Tak naprawdę są to bardzo wytrzymałe auta a największą ich wadą jest poprzedni właściciel. Przebieg trzeba traktować w tym przypadku jako ciekawostkę a nie wyznacznik stanu auta. A jak piszecie ze przebieg macie pewny i udokumentowany sprawdzony to mi się chce śmiać :decayed:

100 % prawda. Przekonałem sie o tym na własnej skórze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie panowie :D Ja mam AJM 400 tyś i lepiej wygląda, chodzi ja nóweczka tylko cichutko mruczy, niż kolegi AJM z tym że on ma 150 tyś :D hahaha. Też ma niby książkę i wgl ale moim zdaniem to wszystko psom na buty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja A4 B5 1.9 TDI AJM Avant z Włoch Po sprawdzeniu wszędzie gdzie się dało 206tyś Rok 2001r. ile w tym prawdy sam nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tez ciekawe, bo auta z włoch przewaznie nie posiadaja ks serwisowych, kolega sprawadza włoskie graty to poza tym że auto jest zwykle totalnie zaniedbane to co 4 posiada ksiązke :whistling: tak wiec przebieg mozna mieć jaki sie chce bo i tak nie ma czym tego udowodnić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie audi, ani nawet VAG ale polecam zobaczyć :D strach sie bać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolę auto 400tys nalatane przez niemca po autobanie niż 150 tys przez oszczędnego Kowalskiego w pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jak włascieciel dba o swoje auto może mieć 500tyś km i latać jak ta lala gdy naprawy były robione na bierząco.

druga strona to taka 190tyś km na szafie (niby) i tak nowy nabywca nie wie co pierwsze ma naprawić i czy 5tyś zł wystarczy w doprowadzenie auta do stanu używalności a pisze to z powodu dlatego że znajmoy własnie zakupił takie b5 z owym przebiegiem i po moich i innego kolegi oglądzinach stwierdziliśmy na dzień dobry 3tyś zł może nie wystarczyć (dużo mechanicznych rzeczy do wymiany zawieszenie, tłumuik, wycieki w silniku itp bolączki) na dopieszczenie auta, cena róznież była atrakcyjna ale tak to w PL jest każdy chce dobrze i tanio a w przpadku tej marki się nie da,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu skasowalem passata b5 w AFN i automacie wersja "szwedzka":) auto lotniskowe orane dzien i noc, kupione za grosze , poobcierane z kazdej strony, przebieg 530 tysi, pomalowalem, smigalem 2 lata, silnik i skrzynia igla, mechanik mi mowil ze jedynie popychacze zaworow do wymiany,,,, koles odebral auto z salonu (astra) jechal ustawial radio a ja stalem na swiatlach no i bum ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu skasowalem passata b5 w AFN i automacie wersja "szwedzka":) auto lotniskowe orane dzien i noc, kupione za grosze , poobcierane z kazdej strony, przebieg 530 tysi, pomalowalem, smigalem 2 lata, silnik i skrzynia igla, mechanik mi mowil ze jedynie popychacze zaworow do wymiany,,,, koles odebral auto z salonu (astra) jechal ustawial radio a ja stalem na swiatlach no i bum ...

taka sama wersje koles kupił ale po Policyjną z DE przelot 590tys 96rok i przejechałem sie nim lepiej chodzi niz nie jeden PD-ek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie obecnie w moim passacie jest 485tys km :wink: przebieg oryginał sam zrobiłem 180tys w 6 lat :wink:

tak teraz licze to juz bedzie 50tys km po programie u Spankiego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...