Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

A4 '00 kupiona w 2009 z przebiegiem 280000. Potem przez 4 lata zrobiła zaledwie 20000 w rękach rodziców. Teraz 338000 na wyświetlaczu. Silnik AJM. Niestety motor ten ma swoje bolączki i nie jest konstrukcją 'pancerną'.

Edytowane przez kml86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze jak słucham kolegów który potpierają przebieg książkami i servisami niech sobie w buty to włożą , jak jak kupowałem to powiedziałem kolesiowi żeby wywalił to do kosza. Posprawdzałem amory tarcze elementy zawieszenia jak są ori to można się spodziewać jakiś 200tys. jak nie to bankowo jest przekręcone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze jak słucham kolegów który potpierają przebieg książkami i servisami niech sobie w buty to włożą , jak jak kupowałem to powiedziałem kolesiowi żeby wywalił to do kosza. Posprawdzałem amory tarcze elementy zawieszenia jak są ori to można się spodziewać jakiś 200tys. jak nie to bankowo jest przekręcone.

Amory, zawiecha jeszcze bym się zgodził ale tarcze mogą mieć przebieg 200tys ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci zrobić zdięcie jak wyglądały moje po 200tys fakt że auto to toczydełko 100km avb ale już siedzą 320mm :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci zrobić zdięcie jak wyglądały moje po 200tys fakt że auto to toczydełko 100km avb ale już siedzą 320mm :P

Możliwe że były zmiebiane w serwisie - z historii serwisowych moich dwóch Audi wynikało że były zmieniane w okolicach 160 tyś km - co oczywiście może świadczyć że do 200 tyś km też mogą dojechać bo to było w automatach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można sobie z ciekawości sprawdzić ile B5 TDI jest z przebiegiem powyżej 350.000km . Wyskakuje tylko 7 sztuk :grin: przecież to jest śmiech na sali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że co 2 afn ma okolice 500 000 km :) Każdy porządny polak przecież wpisuje w wyszukiwarce. Przebieg do: 200 000 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ze wszyscy tak piszą a jak przejdzie do zakupu to i tak będą szukać do 200 tys. Ja swój kupiłem z 250 tys a koleś sprzedawał z miesiąc i nie było chętnych. Zresztą jeszcze by sprzedawał gdy by nie ja ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie :D 96' i tylko uwaga tylko 267 tyś. Haha xD

Sam się śmieję kiedy to piszę :P

1.9 AFN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie :D 96' i tylko uwaga tylko 267 tyś. Haha xD

Sam się śmieję kiedy to piszę :P

1.9 AFN

U mnie 1996 rok A4 B5 AFN kupiony 282.000 tys, aktualnie 354.000 tys ( 3 lata w moich rękach ). Chociaż pewnie już dawno pół bańki pękło patrząc na zużycie elementów wewnątrz samochodu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awx 2002 rok 334 tyś km :))) i chodzi jak złoto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wcześnie ahf'a kupiony listopad 2011 miał przejechane 188tys. Sprzedałem we wrześniu z przebiegiem 315tys. Teraz avf we wrześniu kupiony 241tys. Obecnie 250 ;-)

Wysłane z Xperii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie audi ma 243tys, udokumentowane oryginalną książką serwisową :) audi sprowadzone z Luksemburgu jakieś dwa miesiące temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój AFN ma na blacie 240 tyś km, a w systemie VW w 2010 roku miał 410 tys. km :grin: Na szczęście 100% bezwypadkowy i w na prawdę dobrym stanie ;)

Kupiony na początku 2014 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJM z XI.2000 r.

2006 r. ostatni wpis w książce - 133.300 km
2009 r. ostatnia wizyta w salonie - 189.000 km
2011 r. w chwili kupna licznik wskazywał - 214.000 km
2014 r. na dzień 5 grudnia 2014 r. licznik wskazuje - 297.000 km

MOŻE BYĆ! Motul Specific 5W40 lany cały czas i tak zostanie. Jestem pierwszym właścicielem tego auta w Polsce i czwartym w ogóle. W Niemczech było ich trzech - pierwsza firma s.Oliver, potem facet i ostatnia krótko kobitka.
Także powiem Wam, że wcale mnie to nie grzeje, że za chwile mi stuknie 300 tysięcy. Nie zwracam na to uwagi, o niczym to nie świadczy bo auto jeździ czały czas tak samo, czyli idealnie. W przyszłym roku rozrząd do wymiany. Póki co sprzedać nie chcę, wiem co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...