Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

AFN 96r 342tyś :) jestem 2-gim właścicielem w Polsce. Pali dobrze jeździ tez całkiem nieźle :) olej 10W40 dolewka miedzy wymianami 300ml.

Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.

Edytowane przez Bartollo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja :audi: to sedanik z 1998 roku z silniczkiem AHU. Jak kupowałem w 2011r. miała najechane 235tyś. teraz ma 269tyś. i daje radę. Filtry i olej (10W40) wymieniane co 10tyś. Tylko lać i jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 B5 98r. AFN 272tyś pełny oryginał. :) Poprzednie A4 B6 sprzedałem przy 250tyś, wygładało o wiele gorzej od obecnej b5 pod wzgędem wizualnym oraz technicznym. Oba oryginalne przebiegi i od 1 właściciela. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dwa "PRAWDZIWE" :) przebiegi:

> a4 b5 1998 tdi 90km przebieg 405 000, pali jeżdzi, robiono dół silnika i uszczelnienie od dołu do góry- dół by poprawić sprężanie, uszczelnienie ponieważ pocił się dosc mocno, niby olej był i nie robił plam na ziemi ale nie odpowiadało mi że motorek jest zaoliwiony a robiąc samemu ograniczyłem koszty do części :) turbina od 120tyś u mnie śmiga, mozę już nie nówka ale jeżdzi sie sprawnie, ostatnio rozrusznik podziękował ale za 55zł(części) chyba regenerowałem i kręci aż miło :) dolewka oleju między wymianami - 300ml(wymianę robię ok 4,2 l (10w40) co 15tyś a końcówkę mam na dolewkę)

> a4 b5 2000 tdi 90km przebieg 345 000, pali i jeździ jak burza :) silnik też rozbierany (ukryszył się zawór wiec przy okazji uszczelniono i wymieniono sporo), bez dolewek między wymianami i nadal 5w40 :)

Edytowane przez Piter504
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4 b5 2000 tdi 90km

A czy od 2000r. pod maskę nie ładowano już tylko pompowtrysków ?

ładowano wszystko :) mój ma 90KM kod AHU, nie jest to częsty zestaw ponieważ zazwyczaj montowano 110 VP lub 115 PD, ale mi pasuje :) wiadomo przy zakupie szukałem 110KM jak wszyscy ale znalazłęm igiełkę 90 i jestem zadowolony dodatkowo w zimie ja zapalam na pewniaka a nowsze PD czy CR różnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFN z 96r obecnie nalatane 529tyś.Przy 512tyś kompleksowy remont góry silnika i pozbycie się ori wtrysków i suszarki.Lata na oleju 10w40. Do dołu silnika nigdy nie zaglądałem bo nie było takiej potrzeby i oby tak zostało.Od przebiegu około 350tyś silnik na dopingu w porównaniu do serii około 17%,od 512tyś 45%. Motor jeszcze nie ma dość i w przygotowaniu kolejny setap mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 w a3 ahf 110km 1999r na liczniku 303000 ale liczę na sporo więcej ;)

a4 afn 1998r w automacie 336000 potwierdzone w seriwisie.

jedno i drugie w świetnej kondycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 B5 1.9 TDI AFN 1996 - około 127 tysięcy :)...

Na jednym kole ha

Sorki, poprawka bo na oko strzelałem jak to pisałem. Żeby być bardziej dokładnym to 125 7xx km:)

Nie rozumiem dlaczego chcesz być złośliwym? Nie mam powodów by kłamać po prostu podaje swój stan licznika. Tak ciężko uwierzyć, że tyle ma? - nie Ty pierwszy ale wyobraź sobie, że są skrajne przypadki kiedy auto latami w garażu spędza i wtedy taki wynik jest jak najbardziej możliwy więc proszę jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia to... po prostu nie pisz:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, poprawka bo na oko strzelałem jak to pisałem. Żeby być bardziej dokładnym to 125 7xx km:)

Nie rozumiem dlaczego chcesz być złośliwym? Nie mam powodów by kłamać po prostu podaje swój stan licznika. Tak ciężko uwierzyć, że tyle ma? - nie Ty pierwszy ale wyobraź sobie, że są skrajne przypadki kiedy auto latami w garażu spędza i wtedy taki wynik jest jak najbardziej możliwy więc proszę jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia to... po prostu nie pisz:)?

:rolleyes::sarcastic: Wierzysz w bajki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ma do rzeczy... Jakaś zazdrość przez was przemawia że się czepiacie? Zresztą offtop szerzycie bo to nie jest czas i temat na to. Myślałem że przebywają tutaj kulturalni ludzie ale jednak na każdym forum musza być wyjątki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodź prawie 7 tyś rocznie. To na co komu diesel przy takich przelotach :) wszystko kolego jest możliwe lecz mało prawdopodobne :)

Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby osoba co jeździła tym autem byla marynarzem a ty byś dlugo nie miał prawka i rozpoczął normalne jedzenie tym autem jak dopiero zacząłeś pracować to byłoby to możliwe :P nie musze nic udowadniać bo temat nie o tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby osoba co jeździła tym autem byla marynarzem a ty byś dlugo nie miał prawka i rozpoczął normalne jedzenie tym autem jak dopiero zacząłeś pracować to byłoby to możliwe :P nie musze nic udowadniać bo temat nie o tym :)

To pisz od razu takie info że auto z rodziny itd. a nie uśmieszkami walisz - to nie jest zazdrość ani zawiść , zmiana przebiegu w liczniku to dla każdego kto ma kabel kkl minuta pracy [emoji3] Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFN zakupinony w 2009r. z przebiegiem 212 tys. aktualnie 410 tys jedyna awaria to uszczelka pod głowicą (turbo ori, wtryski ori) olej 5w40 i dalej okolo 4-5 tys na miesiąc robi :):P:P :P :P :P

Edytowane przez maruuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...