Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

282000 autentyczny, długo trzeba było szukać ;-) silnik nie do zdarcia :)

Edytowane przez Darek_J
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja ma na 243000 7 lat w kraju oleju nie bierze jest mocna a przebieg faktyczny ?????? i tak z ciekawosci weszlem na strone mobile.de i niemcy to dopiero kreca liczniki np.96r przebieg 182000 lub 201000 w kazdej dziedzinie musza sie wyrozniac

Edytowane przez edward.6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Audi a4 b5 fl AFN z 1999r. Posiadam od 2013 w Polsce od 2010 z Niemiec. Przebieg 340 tys. przy silniku zmieniony tylko rozrząd i świece żarowe. Odpala na rys przy dużych mrozach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem kilka audi, przebiegi jak piszecie "prawdopodobne". B5 afn 98r miala okolo 400000tys drobne naprawy typu rozrusznik alternator ale chodził super zwłaszcza ze dostał program na 136kM. B4 z 93r 1z do dziś jezdzi mój Tata i na liczniku ma 470000 jeździ i końca jeszcze nie widać. Teraz mam a4 b6 kombi quattro 2002r przywleczoną ze Szwajcarii z dosyć dobrym wyposażeniem,przebieg sprawdzony w serwisie audi 179000. Teraz ma 240000

Edytowane przez lysy-wr400
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja obecnie posiadam 308.000tys klm oczywiscie oryginalnych kilometrów,auto kupilem od pierwszego wlasciciela we francji(sasiada mojej cioci) silnik to AFN i nie widze roznicy w pracy silnika przy 244.000tys klm poniewaz z takim stanem kupilem autko 3 lata temu,jednym slowem sa to silniki nie do zdarcia,brat ma a6 c5 AFN z 99 roku z przebiegiem licznikowym 420.000 tys klm i na sto procent jest cofniety ale silnik i tak chodzi jak zegareczek :wink: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno kupiłem słynną AFN-ke, w momencie zakupu miała 249 tysięcy. Sądzę, ze nie jest to oryginalny przebieg sądząc po kierownicy.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFN z 99r kupiony w 2011 roku z Niemiec ze "sławnym" przebiegiem 200k. Biorąc pod uwagę różne daty nabite na zawieszeniu, wlepki od rozrządu jest to z grubsza realny przebieg. Może miał kilkadziesiąt tysięcy więcej. Teraz mam 375k. Przy 300k pompa paliwa zaczęła przeciekać, a więc też zgodnie z planem, co utwierdza mnie w realności przebiegu ;) Rok temu musiałem wymienić skorodowane lewe przednie nadkole i od samego początku mam bąbel po lakierem przy listwie tylnej klapy - na razie rdza nie wyłazi. Pod koniec 2012 roku przy przebiegu około 270k wymieniłem komplet przednich wahaczy na Lemfordera. Jeżdżę na nich do dzisiaj i na badaniu technicznym miesiąc temu nie stwierdzono żadnych luzów. Od początku nie wymieniłem amortyzatorów i nadal dają radę. Ciekawe czy są od nowości.

Edytowane przez ygrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

385tyś 1.9 AFN 1996 Przez rok nic nie robione, dopiero wczoraj strzeliła chłodniczka oleju przy filtrze oleju :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj szok znalazlem pod maska taka mala nalepke z data 06.2005 przebieg 179000 wymina paska rozrzadu no teraz ma 240tk przez 10 lat ostatnich zrobil 60tk no to pewnie z 200tk cofneli no bo wlasnie czemu nie zdarli tej karteczki jak ja ja zauwazylem to handlarz tym bardziej musial ja widziec chyba ze byl tak beszczelny ze mial to w du... i moich 2 poprzednikow tez jej nie zdarli no 1 byla kobieta pewnie pod maske nie zagladala no ale 2 byl facet i tez jaj nie zdarl no ale poki co atkopyka i nic sie nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHU 98r 345 tys. Przy silniku nic nie robione ( kosmetyczne naprawy) Jedynie zawieszenie wymienione przy 270 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze moj przebieg jest grubo cofniety bo mam 193 tys AFN mam go od niedawna ale przy kupnie wiedzialem ze jest przekrecony minimum 100 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFN 98r. Na liczniku 270 tys. ale w rzeczywistości spokojnie ponad 400 tys. :decayed: Samochód mam od roku i jak na razie żadnych problemów z silnikiem jedynie czyściłem geometrie turbiny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 tdi 116 km 2000r 190 udokumentowany. (serwis do konca 2014 w niem audi). Idzie dobrze. Średnio dobrze odpala na zimnym tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2002 rok, 1.9tdi awx, 297000 faktyczny. Bez wiekszych problemow poza wymiana czapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak Wy jeździcie, że takie niskie przebiegi macie.... u mnie 577 tyś przekroczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie niskie przebiegi tylko krecone krecone kr........ liczniki to jest Polska wlasnie dzisiaj szok znalazlem pod maska taka mala nalepke z data 06.2005 przebieg 179000 wymina paska rozrzadu no teraz ma 240tk przez 10 lat ostatnich zrobil 60tk no to pewnie z 200tk cofneli no bo wlasnie czemu nie zdarli tej karteczki jak ja ja zauwazylem to handlarz tym bardziej musial ja widziec chyba ze byl tak beszczelny ze mial to w du... i moich 2 poprzednikow tez jej nie zdarli no 1 byla kobieta pewnie pod maske nie zagladala no ale 2 byl facet i tez jaj nie zdarl no ale poki co autko pyka i nic sie nie dzieje

dlatego moj tez pewnie ma cos kolo tego i smiga dalej fakt w tamtym tygodniu skonczyla sie turbina oslab zrobilo sie bialo i wymiana czyszczenie inter i tlumika i dalej smiga i tak to jest z tymi rzeczywistymi przebiegami

Edytowane przez edward.6
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...