Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz coś dla innych dociekliwych, informacje o przebiegu swojego Audi można sprawdzić w dowolnym salonie/serwisie AUDI i tylko Audi żadne VW czy Skoda,

Obowiązkowo trzeba się stawić osobiście, być właścicielem pojazdu, posiadać dowód rejestracyjny i dowód osobisty, w ten sposób obsługa może sprawdzić historię w bazie danych, niestety nie może wydrukować informacji, jedynie możemy zobaczyć i sami zapisać interesujące nas informacje, dodatkowo wydrukowany może zostać rozkodowany NR Vin z wyposażeniem auta.

Koszt usługi jest bezpłatny :)

Dzięki za informację i potwierdzam :) Byłem przedwczoraj w Audi Fota Groblewski w Gdańsku (przy samym Orlenie, nie w VW Fota Groblewski, który jest wcześniej) i od ręki sprawdzono mi historię serwisową mojego Audi, a wszystko to za darmo. Przy zakupie samochodu nie dostałem książki serwisowej, dlatego byłem totalnie zielony co działo się z moim samochodem. Ostatnia wizyta w serwisie odbyła się w czerwcu 2012 roku przy przebiegu 234 tys. km. Obecnie ma 290 tys, przy czym kupiłem go w 2013 roku z przebiegiem 261 tys. km.

Edytowane przez Undisclosed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś dla innych dociekliwych, informacje o przebiegu swojego Audi można sprawdzić w dowolnym salonie/serwisie AUDI i tylko Audi żadne VW czy Skoda,

Obowiązkowo trzeba się stawić osobiście, być właścicielem pojazdu, posiadać dowód rejestracyjny i dowód osobisty, w ten sposób obsługa może sprawdzić historię w bazie danych, niestety nie może wydrukować informacji, jedynie możemy zobaczyć i sami zapisać interesujące nas informacje, dodatkowo wydrukowany może zostać rozkodowany NR Vin z wyposażeniem auta.

Koszt usługi jest bezpłatny :)

Potwierdzam , dodatkowo jakby ktoś chciał wyrobić książkę serwisową ze wszystkimi wpisami oraz uwzględnieniem obecnego przebiegu i naklejką która powinna znajdować się w książce i w okolicach koła zapasowego to koszt usługi powiedziano mi 160 zł

Edytowane przez Stepel66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400000 ostatnio mu stuknęło z czego jakieś 200 000 moje, jeżdżę nim od 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ladnie u mnie tez nie jest malo bo 339000 Km a sam zrobilem 90000 Km a moze troche wiecej w nie cale 5 lat i jedzie dalej i nie marudzi ze nie moze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

afn w automacie 1998r 350 000 na liczniku, potwierdzone w serwisie, w zawieszeniu wymieniane 3 wahacze i przegub i wszystko z 1998r. z zewnątrz i wewnątrz wygląda świetnie, jedynie fotel kierowcy ma na boku zadzierający się materiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rzezczywiswtosci plus 30 tysiecy powinno byc, bo tyle brakowalo wg ksiazki. do 2007r serwisowany w niemczech, od 2011 w moim posiadaniu, zrobilem nim 45tysiecy km od zakupu ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój 1,9 AHU miał jak sprowadziłem z niemiec 278 000 km i z tego co wiem to był to ori przebieg :)

aktualnie 300 000 mi pękło :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś dla innych dociekliwych, informacje o przebiegu swojego Audi można sprawdzić w dowolnym salonie/serwisie AUDI i tylko Audi żadne VW czy Skoda,

Obowiązkowo trzeba się stawić osobiście, być właścicielem pojazdu, posiadać dowód rejestracyjny i dowód osobisty, w ten sposób obsługa może sprawdzić historię w bazie danych, niestety nie może wydrukować informacji, jedynie możemy zobaczyć i sami zapisać interesujące nas informacje, dodatkowo wydrukowany może zostać rozkodowany NR Vin z wyposażeniem auta.

Koszt usługi jest bezpłatny :)

Potwierdzam , dodatkowo jakby ktoś chciał wyrobić książkę serwisową ze wszystkimi wpisami oraz uwzględnieniem obecnego przebiegu i naklejką która powinna znajdować się w książce i w okolicach koła zapasowego to koszt usługi powiedziano mi 160 zł

Bardzo dobra wiadomość, a odtworzenie książki serwisowej -też super.

Ja dodam że w VW też mi za darmo pan sprawdził, w sumie sam od siebie, z ciekawości sprawdził bo go nawet nie prosiłem. Pytałem tylko ile biorą za usługe wymiany rozrządu. Zapytał mnie jaki miałem przebieg jak kupiłem w 2009r. i potwierdziło się że oryginał był 160tys km.

Ale z tym odtworzeniem ksiązki mi nie powiedział. Ale kosztami mnie zabił, 1500zł z ich częściami i podziękowałem.

Edytowane przez julo23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim nowym nabytku A4 AFN Avant 1.9 TDi r.99 mam 283 tysiące z hakiem. Jeśli nadal aktualne sprawdzenie w salonie za darmo Audi bądź VW to muszę się udać celem weryfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b5 ajm 99 serwisowany do 2013 przy 237tys- kupiony w 2014 przy 242 tys km. obecnie 298 tys pełen ory holender

b7 1.9 116kM 2006r serisowana do 2011 do 211tys obcnie 214tys z czym 2400 cofniete bo belg przejechał servis ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJM BORA kupiony jak mial 160 tys. Zrobilem w 6 lat 140 tys. Przy 300 tys czyli teraz po wymianie oleju odezwala sie szklanka. 1 delikatnie ale cyka.

Turbo hybryda. Od 6 lat. Niezimski moment dostepny od samego dolu. Masakrycznie ciezka noga a lata jak szalona. Nie robilem nic przy silniku prócz oleju co 10 tys 5w30 505 01

trza bedzie przejsc na 5w40 505 01. Moze przestanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja się "pochwalę"

A6 C5 2004r AWX /zrobiony na 168PS/ sprzedałam je sąsiadowi z przebiegiem 534 tys km.

Obecnie kupiłam A4 B5 2001r AJM Tip z oryginalnym nalotem 220tys km i teraz ze 2 lata muszę tym pojeździć.

Edytowane przez izka7878
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś małe te Wasze przebiegi :) Moja 1.9 TDI AFN 1999 rok ma przejechane na dzień dzisiejszy 420.000 km :) chodzi aż miło.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...