Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

382000 wymienione sprzęgło, czujnik, doładowania, i termostat, reszta to oleje, filtry, klocki, rozrząd 2x, dwa wahacze. Ja przejechałem nim 111000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 410tys , silnik 110km AFN. Olej syntetyk od wymiany do wymiany ale czuć ten przebieg coraz bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 B5 AFN kupiłem z przebiegiem 260tys teraz mam 370tys ile cofnięty nie wiem, ale na spalonych wszystkich świecach przy -12 palił od strzała, lata na 10W40 w trasie i do 10tys nie dolewam oleju, co mnie zdziwiło, jest to mój pierwszy diesel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4B6 1.9 TDI AVF avant quattro manual. Od nowości w rodzinie. W moim posiadaniu był od przebiegu 140000. Przy 160000 zrobiony program na 155KM i coś ok 400nM (nie pamiętam dokładnie).

Auto sprzedawałem sąsiadowi z przebiegiem 270000. Sąsiad jeździ nadal i ma coś ok 350000. Zero awarii. Wyłącznie wymiany eksploatacyjne plus rozrząd.

Edytowane przez julekF1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 AFN 1.9 TDI 110 kucy automat 420tyś kilometrów i rośnie :) olej motul 5W 40, części i płyny wymieniane na czas to i auto się odwdzięcza bezawaryjnością. Auto mam od 3 lat poważniejsza naprawa to wymiana uszczelki pod głowicą , no i teraz pompa trochę przepuszcza paliwko ale już termin umówiony. Pozdrawiam.

Edytowane przez bucek2404
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b5 ahu 96r przebieg cos ponad 570tys choc na liczniku zaledwie 320 (sprawdzone w serwisie i oszacowane według ksiazki prowadzonej przez poprzedniego własciciela)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny jest ten temat. Genialnie obrazuje jakie ludziska muszą mieć przebiegi w swoich łajbach jak narzekają: sprzęgło padło, dwumas padł, kompletne zawieszenie wymieniłem itp. itd. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem SKODĘ Octavię SDI 1.9 . Jak kupiłem miała ponad 270 000 mil :) Potem jak nią jeździłem zrobiło się magicznie 169 000 KM :D silnik po dwóch latach jeżdżenia zaczął wydawać dziwny dźwięk (jakby drugi klekot) po trzech dniach jeżdżenia (akurat był weekend) oddałem do mechanika. Okazało się, że wyjeba** mi dziura w bloku silnika ! I powiem wam, że to były silnika. Sapał ,trząsł się, klekotał, że trzeba było krzyczeć by rozmawiać, ale skubany 3 dni z dziurą jeździł i pewnie by dalej jechał :D

Teraz mam 1.8 BFB i nastukane 380 000 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

345000 podają oficjalne źródła, ale prawdę zna tylko Niemiec który to przygnał do granicy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 AJM aktualnie 402 tyś, w momencie zakupu 299999 km :) ile na prawdę on sam wie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...