Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

przy 270 skrzynia dopiero dobrze sie dotarta a jak wymienic musiales to pewnie 500 minelo dawno temu tym bardzie,ze ciagle cos sie dzieje jak piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edward, ludzie nadal myślą że prawie 20 letnie auto może mieć przejechane 200-250k km.

Niemiec jezdził tylko co niedziele do kościoła i płakał jak sprzedawał ;)

Wysłane z mojego GT-I9100

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: moja Aaudi ma według licznika 283 tyś rok 1996, książka serwisowa jet do 2008 i wtedy miała 179 jestem trzecim właścicielem w PL ale podejrzewam że 100 tyś już cofnięto ;) ale trzyma się świetnie zęby nie zapeszyć odpukać w nie malowane :wallbash::polew: dziś przychodzą do niej kolejne zamówione rzeczy B):naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie dobija 130 tyś. rok 1996 - garażowany przez długie okresy czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ponad 330 km i chodzi jak nówka. odpala na dotyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na liczniku jest 270 tys. km,a w rzeczywistości 540 tys. km, sprawdzone w aso i przebieg zczytany ze sterownika. Silnik AFN, rocznik 1999. Auto jeździ bez problemów, po stanie auta nigdy bym nie powiedział że ma taki przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na liczniku jest 270 tys. km,a w rzeczywistości 540 tys. km, sprawdzone w aso i przebieg zczytany ze sterownika. Silnik AFN, rocznik 1999. Auto jeździ bez problemów, po stanie auta nigdy bym nie powiedział że ma taki przebieg.

Mam ten sam rocznik samochodu i z tego co mi wiadomo to przebieg jest tutaj zapisywany w jednym miejscu ? Jeżeli jest inaczej to jakimi narzędziami można odczytać realny przebieg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie dobija 130 tyś. rok 1996 - garażowany przez długie okresy czasu.

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na liczniku jest 270 tys. km,a w rzeczywistości 540 tys. km, sprawdzone w aso i przebieg zczytany ze sterownika. Silnik AFN, rocznik 1999. Auto jeździ bez problemów, po stanie auta nigdy bym nie powiedział że ma taki przebieg.

Mam ten sam rocznik samochodu i z tego co mi wiadomo to przebieg jest tutaj zapisywany w jednym miejscu ? Jeżeli jest inaczej to jakimi narzędziami można odczytać realny przebieg ?

Ja mam rocznik 1999 ale wersje poliftową i odczytałem przebieg ze sterownika silnika programem vag can. Jednak ten program ma możliwość odczytu przebiegu tylko ze sterowników silników tdi: edc15 i edc16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam wersję poliftową. Ile kosztuje odczyt w ASO przebiegu z ECU ?

PS. Skoro kości oryginalne są nieprogramowalne (mowa o afn) to jakim cudem komp miałby tam przebieg zapisywać ?

Sprawdź dokładnie, bo raczej AVG oznaczenie silnika

Edytowane przez tomasz102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. :)

U mnie na dzień dzisiejszy 313609 KM, podejrzewam że prawdziwy ,kupiony 28.10.2014 r.

Jestem 3 właścicielem, a 2 w kraju.

Pozdrawiam Wszystkich.

Edytowane przez AntoszekA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam wersję poliftową. Ile kosztuje odczyt w ASO przebiegu z ECU ?

PS. Skoro kości oryginalne są nieprogramowalne (mowa o afn) to jakim cudem komp miałby tam przebieg zapisywać ?

Sprawdź dokładnie, bo raczej AVG oznaczenie silnika

W ASO sprawdziłem to po znajomości i nie był to odczyt z ECU tylko sprawdzenie histori serwisowej auta, okazało się że ostatnia wizyta w serwisie była w 2010 roku przy przebiegu 459 tys. km. Poprzedni właściciel kupił auto od handlarza właśnie w 2010 roku (niby z przebiegiem 180 tys. km) i zrobił nim przez 5 lat około 80 tys km, więc wszystko się mniej więcej zgadza z tym co odczytałem z ECU. A z tym kodem silnika to musze jeszcze dokładnie sprawdzić, bo nie jestem pewien.

Sprawdziłem mam silnik AFN, a sterownik silnika ma numer 038906012AH (czy jest programowalny to niewiem) ale przebieg udało się zczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem posiadaczem Audi A4 B5 z roku 1996r. Przy kupnie na liczniku widniał przebieg 380 tys. km . Aktualnie ma prawie 410 tys. km. Olej co 10 tys.km zmieniam i nic poza tym. Chyba się jeszcze dociera ten silnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te modele są wykonane z dobrej jakości tworzyw bez względu na przebieg nie są zbyt widoczne ślady użytkowania więc tym nie powinniśmy się kierować przy kupnie tych roczników audi i to jest zaletą nie tylko dla właścicieli ale też i sprzedawców którzy mogą to wykorzystać do kręcenia liczników :)

Mój pochodzi z Holandii serwisowany do 2009 ostatni zarejestrowany przebieg to 300 128 km ,kupiłem od pierwszego właściciela w Polsce który miał go 5 lat z przebiegiem 274 tyś. Obecnie 280 tyś. Podążając za tym modelem kierowałem się większymi przebiegami mimo to nietrafiłem :/ ,sadze że mam 380 a nie 280 tyś km. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie dobija 130 tyś. rok 1996 - garażowany przez długie okresy czasu.

:decayed:

Zapomniałeś coś mądrego dopisać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze niemiec płakał jak sprzedawał a maske można zaspawać ;)

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze niemiec płakał jak sprzedawał a maske można zaspawać ;)

Wysłane z mojego GT-I9100

Niemiec tylko wsiadal po to zeby muzyki posluchac :D hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...