Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64


Wojtek_A4

Rekomendowane odpowiedzi

moze i czarny trzyma troche mocniej,,, ale tak naprawdę i tak po jakimś czasie odpadnie... ten klej nadaje się do nieruchomych (nie drgających) powierzchni... wszystko co chociaz minimalnie sie rusza, drga powoduje pękanie tego kleju ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio byłem u spawacza plastików..ma fajną taką małą opalarkę , wycina plastry plastiku który wtapia się w plastik co chcesz skleić..wszystko profi się trzyma i źle nie wygląda..co to klejenia z pistoletu to nie wiem czy długo wytrzyma taki klej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio byłem u spawacza plastików..ma fajną taką małą opalarkę , wycina plastry plastiku który wtapia się w plastik co chcesz skleić..wszystko profi się trzyma i źle nie wygląda..co to klejenia z pistoletu to nie wiem czy długo wytrzyma taki klej..

Musze pobadac temat :)

Z takim specem to można byłoby ładnie wtopić zwykłe halogeny z normalnego zderzaka. :przebiegly:

NIe kreca mnie specjalnie te halogeny... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przeleciałem Twój wątek o RSce-aleś tam kółek miał-w życiu tele nie jedna osoba nie będzie miała co TY przy jednym aucie w rok :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przeleciałem Twój wątek o RSce-aleś tam kółek miał-w życiu tele nie jedna osoba nie będzie miała co TY przy jednym aucie w rok :-)

Heh wszystkich i tak nie wkleilem.

Mialem jeszcze SPORTECi ale juz nie wklejalem i nawet nie wiem gdzie mam fotki :)

Chyba powoli z tego wyrastam i auto idzie na drugi plan...taraz inwestuje w dom :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba powoli z tego wyrastam i auto idzie na drugi plan...taraz inwestuje w dom :)

Pozdrawiam

starość nie radość :polew: :polew: :polew:

ja też moją padline ,usze pchnąć i na m3 dołożyć- taka kolej rzeczy- na starośc trzeba mietka w cabio kupić jako kryzys wieku średniedo :polew: :polew: :polew:

wszystko wcześniej to szaleństwo młodości- po takiej RS można już spokojnie taką śl;iczną B7 jeżdzić :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba powoli z tego wyrastam i auto idzie na drugi plan...taraz inwestuje w dom :)

Jak oglądałem fotki Twojego auta, to druga myśl,to właśnie,że masz fajny dom, a mówisz,że budujesz...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba powoli z tego wyrastam i auto idzie na drugi plan...taraz inwestuje w dom :)

Jak oglądałem fotki Twojego auta, to druga myśl,to właśnie,że masz fajny dom, a mówisz,że budujesz...?

Dom wybudowany.

ale to jest studnia bez dna.

Jak nie trzeba zrobic plac zabaw dla dziecka, to nowa kosiarka by sie przydala, jakis hamak i tak bez konca... :wallbash::wink4:

Czasami zaluje, ze nie mieszkam w bloku i mam wszystko w d*p.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba powoli z tego wyrastam i auto idzie na drugi plan...taraz inwestuje w dom :)

Jak oglądałem fotki Twojego auta, to druga myśl,to właśnie,że masz fajny dom, a mówisz,że budujesz...?

Dom wybudowany.

ale to jest studnia bez dna.

Jak nie trzeba zrobic plac zabaw dla dziecka, to nowa kosiarka by sie przydala, jakis hamak i tak bez konca... :wallbash::wink4:

Czasami zaluje, ze nie mieszkam w bloku i mam wszystko w d*p.. :)

Znam, to z autopsji :decayed:

...ale niema co żałować widać,że masz gust nie tylko, przy rezaniu auta..do tego jeszcze podobne uczucie przy stworzeniu czegoś nowego.

tyle,że złotówki włożone w dom zwiększają z czasem wartość...

Sam przygotowuję się do nowej budowy więc nic w swoim aucie nie dłubię. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dom wybudowany.

ale to jest studnia bez dna.

Jak nie trzeba zrobic plac zabaw dla dziecka, to nowa kosiarka by sie przydala, jakis hamak i tak bez konca... wallbash wink4

Czasami zaluje, ze nie mieszkam w bloku i mam wszystko w d*p..

normalnie jakbys moje zycie opisal :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak na sprzedaz. Znowu zmiana planow? :decayed:

Nudzi mi sie troche a4.

Juz wczesniej mialem ja sprzedac i nie wyszlo.

Teraz chyba juz na powazniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ten zderzak miał halogeny, to bym się nawet nie zastanawiał, tylko brał czym prędzej :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az tak potrzebne sa Ci halogeny? :)

Si, często włączam, sporo jezior i porannych mgieł niestety tu gdzie najwięcej jeżdżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...