Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64


Wojtek_A4

Rekomendowane odpowiedzi

grafitowe są lżejsze :cool1: :gwizdanie: nie lepiej malować te ? grafitowe trudno trafić ;(

Malowalem kilka razy felgi i nigdy nie rownalo sie z ori malowanie.

Poza tym mam na oku jedne grafitowe :evil:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 13:28_________________________________________________

pięknie ten grill wygląda... :decayed: :decayed: :decayed:

Full black edition :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie te felgi wygladaja dobrze tylko przy naduchanych blotnikach RS4.Na zwyklej B7 wygladaja po prostu jak nie od tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej kupic felgi od TT tak jak ja :) 9j19" ET52 :D:D:D potem dystanskik przód 8mm, tył 15mm i jest mega bangala :) ja u siebei zmieściłem na tych felgach opone 255/35/19 :] i z tyłu czasami obcierało ale jakbym miąl troszke mneijszy dystans no to zero obcierania :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej kupic felgi od TT tak jak ja :) 9j19" ET52 :D:D:D potem dystanskik przód 8mm, tył 15mm i jest mega bangala :) ja u siebei zmieściłem na tych felgach opone 255/35/19 :] i z tyłu czasami obcierało ale jakbym miąl troszke mneijszy dystans no to zero obcierania :]

A fela od TT ma takie wklesniecie jak RS4?

Mozna kupic tez ten wzor z ET48 tylko juz nie ma tego wygladu... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=128566.0;highlight=posti_a6 tutaj masz fotki mojej a4 na felgach od TT...

nr tych felg to : 8J0 601 025 (i na końcu N lub AG lub P lub AF lub AK w zalezności od koloru)

paramerty: 9Jx19H2 ET52

u mnie tak jak pisąłem wyżej wlożyłem dystanse 8mm przód i 15mm tył i wylada to tak jak na fotkach... opony 255/35/19 i tylko jak z tyłu siedza 2/3 osoby albo jest sporo bagaży to przyciera na duzych nierównosciach, ale wkladajac mniejszy dystans nie byłoby tego problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posti_a6 ale nie robi ta fela takiego efektu jak ta z ET 29...

Dokladnie,.

Moim zdaniem tylko fela z ET29 wlasnie przez wklesniecie wyglada fenomenalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest troche mneij wklęsła ale dzieki temu łatwiej ją dopasowac i nie obciera :] a równica we wklęśnieciu nei jest chyba az tak wielka miedzy nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...