Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Off road, Nissan Patrol lekko przyrezany :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Oniak byłeś koło Gliwic i nie dałeś znać

Miornie pisałem w spotach bielsko-biała że będe , ale i tak nie miałem czasu na nic, w piątek była szyja do rana a w sobote upalanie :P Będe tam jeszcze latał to na pewno sie odezwe :)

Wydaje mi się,że trochę w nim zbyt luksusowo i wnętrze się szybko zakurzy, ale założeniem jest pewnie wielka przygoda good

To że w środku są fotele Sline wcale nie znaczy że nie można ich up***dolić w błocie ,zresztą już po godzinie zabawy w środku była masakra :)

usprawiedliwiony :)

Opublikowano

fajna bryka sąsiad :hi:

wpadnij to przetestujemy ją na okolicznych wertepach :wink4:

Opublikowano

j**any :shocked:

Prezes i takiego słownictwa używa ? :polew: :polew: :wink4:

Sorka za OT

Opublikowano

Fajna, tylko ja bym kości założył :gwizdanie:

Opublikowano

Fura kox :kox:

Brakuje tylko " aparatu " liżąco sssącego :decayed::D

Opublikowano

j**any :shocked:

Prezes i takiego słownictwa używa ? :polew: :polew: :wink4:

Sorka za OT

Prezes też człowiek :wink4: , a fura ... :shocked:

Opublikowano

Ale czym tu się podniecać :kwasny:

Najpierw trzeba zmienić:

- bocznie kierunki na białe

- lampy na poliftowe

- zderzaki od S-lina koniecznie (wkońcu fotele są)

- lekka ściama wszystkich szyb

- GLEBA ...

... i dopiero to to jakoś będzie wyglądało :good:

:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ono chyba widziałem twoje wozidło wczoraj na żegańskiej? jeśli tak to zapomniałeś dodać w wyposażeniu "zasłona dymna" :wink4:

Opublikowano

heh kozak auto .... a najfajniejszym dodatkiem w tym wszystkim sa fotele :kox:

Opublikowano

Fotele od B8 mnie poprostu zabily... :polew:

Opublikowano
  • Autor

ono chyba widziałem twoje wozidło wczoraj na żegańskiej? jeśli tak to zapomniałeś dodać w wyposażeniu "zasłona dymna" :wink4:

Tak , w sobote przyjechał po drobnych modach :)

Fakt trochę sra ogniem :D Mają coś poprawić,zobaczymy :)

Opublikowano

Ono to ja już wiem po co Ty jechałeś do Żywca :naughty: Byłeś po niego w tej firmie przy głównej drodze do Żywca koło takiej fabryki blach trapezowych? oni sie tam zajmują 4x4

A jak byłeś testować koło Gliwic to Trachy a nie Trochy :gwizdanie:

Furka zacna pogratulować :good:

Opublikowano
  • Autor

Tak tak przy głównej drodze, a może faktycznie Trachy nie Trochy, hehe :)

Opublikowano

muszę przyznać, że na żywo prezentuje się niesamowicie!

Opublikowano

niezly szprzet i fajny sposob na spedzaie wolnego czasu :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.