Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...


Bulczas

Rekomendowane odpowiedzi

to wrzuć jakąś fotkę tyłu z tymi przyciemnionymi bo nie wiem jak z efektem i czy samemu u siebie za to się zabierać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszczu... Te lampki z przodu z daleka wyglądają słabo... początkowo wydawało mi się że to przedliftowe, szczególnie na fotce 5... Weź no je pomazaj w czerń bardziej :decayed: A poza tym ja bym tu inną felgę widział :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te lampki na tyle ładnie okleiłeś :good: wsteczny też się okleja?? czy się wycina tak żeby został seryjny (jasny)??

co do przodu to się zgodzę z kolegą który wyżej napisał że trochę za jasne lampki.. w sumie te boczne kierunki też dość jasno wyglądają :gwizdanie:

ale ogólnie auto bardzo ładnie się prezentuje :) chyba od przyszłego tygodnia biorę się u siebie za ciemne dodatki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszczu... Te lampki z przodu z daleka wyglądają słabo... początkowo wydawało mi się że to przedliftowe, szczególnie na fotce 5... Weź no je pomazaj w czerń bardziej :decayed: A poza tym ja bym tu inną felgę widział :wink4:

No jedną muszę rozklejać jeszcze raz to domaluje :wink4: Felga będzie inna na przyszły sezon bo teraz nie chce mi się już kombinować :gwizdanie:

no te lampki na tyle ładnie okleiłeś :good: wsteczny też się okleja?? czy się wycina tak żeby został seryjny (jasny)??

co do przodu to się zgodzę z kolegą który wyżej napisał że trochę za jasne lampki.. w sumie te boczne kierunki też dość jasno wyglądają :gwizdanie:

ale ogólnie auto bardzo ładnie się prezentuje :) chyba od przyszłego tygodnia biorę się u siebie za ciemne dodatki :)

Najpierw okleiłem całe lampy potem nożykiem delikatnie obrysowałem wsteczny i odkleiłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna galeria

:good::notworthy::good:

Dzięki :wink4:

Setup zimowy :gwizdanie:

zdjcie003v.th.jpg[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 20:37_________________________________________________Aha zapomniałem napisać wpadło z musu turbo BRD :kox: Na wiosnę na pewno FMIC i strojenie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna galeria

:good::notworthy::good:

Dzięki :wink4:

Setup zimowy :gwizdanie:

zdjcie003v.th.jpg[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 20:37_________________________________________________Aha zapomniałem napisać wpadło z musu turbo BRD :kox: Na wiosnę na pewno FMIC i strojenie :evil:

BRD pewnie od Crisa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna galeria

:good::notworthy::good:

Dzięki :wink4:

Setup zimowy :gwizdanie:

zdjcie003v.th.jpg[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 20:37_________________________________________________Aha zapomniałem napisać wpadło z musu turbo BRD :kox: Na wiosnę na pewno FMIC i strojenie :evil:

BRD pewnie od Crisa :kox:

Akurat nie :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co masz teraz za graty oprócz BRD? :naughty: No i mów mi tu zaraz skąd wytrzasnąłeś śrubkę do turbiny :wink4:

No nic ciekawego :tongue4: 216-stki, kolektor AWX i soft pod ori graty :wink4: Śrubkę znalazłem w takim malutkim sklepie za stacją statoil na wawelu :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde tak patrzę na to auto na czarnej stali i mi się aż łezka w oku kręci ;(. Kurde z alu kłopotu zimą a kołpaki to od razu za***ią pewnie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulczas sory ze dopiero teraz sie odzywam ale nie bylo mnie ostatnimi czasy, byles w Rybniku ogladac te kola :?: moge dzisiaj tam podjechac :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulczas sory ze dopiero teraz sie odzywam ale nie bylo mnie ostatnimi czasy, byles w Rybniku ogladac te kola :?: moge dzisiaj tam podjechac :rolleyes:

Nie ma problemu nie śpieszy się :wink4:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 07:38_________________________________________________Dziś skończyłem podłączać spryski reflektorów kupione od kolegi z forum. Podczas testów z jednego spryskiwacza odpadło takie coś :wallbash::thumbdown:

09f1a4cc8478f9f6m.jpg

Kilka fotek kalkulatorem. Spryski jeszcze do spasowania trochę :gwizdanie: Jutro montaż wskaźnika dołądowania w kratce nawiewu :wink4:

c03d0260dc8e9e97m.jpg f6b250c4edbed893m.jpg 791359ad0ee36c11m.jpg 3f3d54ded03822fdm.jpg

8b72db717c3eeb4em.jpg 839e839947e314e0m.jpg 6796d238e69d47d1m.jpg a477c80e66bdb57bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...