Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dlaczego A4? Co powoduje, że jeszcze jeździcie swoimi A4?


gmail

Rekomendowane odpowiedzi

Było już kiedyś na forum, bo sam wstawiałem, ale

. Po prostu nic dodac, nic ując.

Audi odkąd pamiętam ma piękny design. To chyba jest największy atut tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek w to co napisałeś wierze CI bo sam mam to cacko jakim jest A4 z wyglądem auta też się zgadzam że jak na swoje lata to niewygląda jak by było produkowane ponad 12 lat też się spotkałem że mojej czerwonej laluni dawali 6,7 latek a ona już 12 ma a jezeli chodzi o komfort to poezja smaku jak się to prowadzi w niedziele ruszam na drugi koniec polski Szczecin ponad 800 KMów już nie mogę się doczekać przewiozłem kilku kumpli autkiem to po kilku kilometrach mowili że kupują A4 jezeli chodzi o zawieche to troszke szwankuje ale kilkaset złotych w porównaniu z przyjemnością jazdy to chyba się opłaca :smile: POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim lekkim designie znajomi,jak wrocilem do Oslo,pytali mnie czy kupilem nowe auto,bo mowia ze wyglada jak jakies nowe...no comment,idiots.

Prowadzi sie faktycznie super,tylko siedzenia troche niewygodne w serii.

Gdy ja kupilem moje z 96r to kumpel kupil sobie peugota 405 94r,jak wsiada do mojej to mowi ,ze leci business class a pozatym to mu sie myszy zaległy w tym peugocie,hyhy i smierdzi hyhy.

Przedewszystkim auto ma charakter,taka zaba z tylu jak sie patrzy w przeciwienstwie do nowych aut typu skoda,opel,skurwiona honda z tymi smiesznymi trojkatnymi wydechami.

To juz jest kiczem a za 5 lat pojdzie w cenie zlomu,jak meganki a'la ukleja.

Moja ulubiona czesc to kiera S-line,wyglada naprawde zaje...cie

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko zaczelo sie pol roku temu. Zgromadzilem odpowiednia ilosc gotowki by kupic autko okolo 8 - 10 letnie. Poczatkowo powaznie myslalem o ktoryms VW, ale gdy wpadlem na pomysl z Audi i sie im przyjrzalem momentalnie VW wydaly mi sie takie ... plastikowe. Autko kupilem niedawno i musze przyznac ze gdy mi je przywiezli wprost nie moglem sie w nim nasiedziec (ach ten design pulpitu). Ciesze sie bardzo moja niunia i juz teraz wiem ze moje nastepne auto to tez bedzie CCCO

uzupełnij profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdzilem wozami klas nizszych - Punto, Tico, Polonez. A od pewnego czasu szukałem czegoś dla siebie i chcialem klasę średnią-polowałem na Mercedesa C-klasę. Myślałem o BMW 3 ale na te generację która mnie interesowała nie było mnie stać (od 1998). Passat jakoś mnie nie kręcił. A4 oczywście zawsze wchodziła w grę ale ostatnio (ze względu na zakupy znajomych) mocniej myślałem wlaśnie o C-Klasse.

Ale gdy trafiła się okazja kupna zadbanej A4-od razu się zdecydowałem. Jeśli chodzi o porównanie z autami którymi jeździłem wcześniej to.. wlaściwie nie ma porównania.

A4 to samochód jak z innej bajki-niesamowicie wygląda, fantastycznie się prowadzi (czytam ten wątek i wszyscy piszą że klei się do drogi-potwierdzam-idzie jak po szynie), mój silnik 1.6 jest cichutki i niewiele pali (nie mam zamiaru wrzucać LPG), ma wielki bagażnik, dużo miejsca w środku.. Niesamowity wózWłaściwie same zalety ;)

Miałem wcześniej okazję kupić Nubirę i dziękuję Bogu że się nie zdecydowałem i poczekałem aż na drodze stanie mi moje Audi :)

Aha, dodam że trochę w zakupie pomogło mi Wasze (nasze?) forum. Gdy pojawiła mi się na horyzoncie to zajrzałem, trochę poczytałem i pomyślałem że A4 będzie dobrym wyborem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 musiało być naturalną kontynuacją 80-tki :grin:

i oby zawartość kieszeni pozwoliła zawsze na następne A4

co powoduje, że jeszcze jeżdzę A4?

po prostu A4 pasuje do mnie, a ja pasuję do A4 :audi::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem Forda LX made in USA,mamy fieste.Nigdy niemyslalem o audi a napewno nie o a4.Ale jak kumpel przyjechal swoja niunia,to normalnie dostalem chcicy na jej widok.Co z tego ze musze splacac kredyt,mam Ja i jestem ,"jestesmy" szczesliwi.

Cos pieknego.Cudny prorodzinny AVANCIK.Cora jest happy.Zona jest happt(niejest gdy musi jechac fiesta).Wszyscy sa HAPPY,i wy posiadacze AUDI napewno TEZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dobrze czuje sie za kokpitem :grin:

Bo ma czerwone podswietlenie

Bo calkiem fajnie sie prowadzi

Bo jest to jedyne kombi ktore sie mi podoba

Bo ma fajny system audio

Bo nie jest plastikowe i byle jakie

A poza tym jak nie lubic takiego mokrego malenstwa ;):grin: :grin: :cool: :cool:

15439_1180010043.jpg

Ja pierdykam, ale fajne foty cykasz ! pre_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie ostatnio coraz bardziej stresuje się tym że zgubie koło :(

Zawsze jeszcze masz zapas :tongue:

Na A4 chorowałem odkąd pamiętam. Zawsze jeździłem japończykami,i nie mogę narzekac,są mało awaryjne,choć to zależy jak się trafi.Ale niestety nie mają tego czegoś ,co ma Audi.To jest tak samo jak z dziewczynami. Znasz wiele,możesz się z nimi "przejechac" :tongue: w JAKIMŚ innym samochodzie,ale gdy poznajesz tą jedna na milion,tracisz głowe i chcesz pozostać z nią już na zawsze. Audi własnie dla mnie takie jest,nie jest JAKIMŚ samochodem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wszystkie wątki i pod wszystkimi sie podpisuję

YES! YES! YES!

Jeśli kroś jeszcze się zastanawia nad kupnem nowego auta i ma dylemat co kupic to mogę polecić ten post.

Są samochody i jest :a4fan:

uzupełnij profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Myślę, że A4 kupiliśmy ze względu na to "coś", czego nie opisze się słowami. W moim przypadku, spodobała mi się ogólna sylwetka auta, zastosowane w nim rozwiązania, ciekawe silniki, trwałość i wytrzymałość. Większą uwagę zwracałem na wygląda zewnętrzny - Audi jest po prsotu ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to był przypadek, planowałem Lagune II a kolega zdecydował sie zostać w niemczech na stałe i odsprzedał mi swoją A4, no i przez taki przypadek jestem szczęsliwym posiadaczem :a4fan: Nie żałuje :dance::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uznaje tylko jedna marke ... władca pierścieni :audi:

Jedyny avant ktory mi sie podoba , bardzo ładna linia , komfort jazdy , czerwone podsiwtlanie , dobry wypas , doby silniczek .. TYLKO :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to zabrzmi głupio ale mam a4 dopiero drugi miesiąc, za każdym razem gdy wychodze na podwórko lub wysiadam z autka odchodze jakies 10 metrów i na chwile spoglądam z dumą i zadowoleniem na moje cudeńko. Moja dziewczyna prosi mnie czasem abym przejechał dwie ulice dalej domu, bo taką przyjemność sprawia jej jazda jako pasażer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed A4 miałem 80, poźniej jeździłem oplem corsą. Od pięciu lat mam A4. Od czerwca zmieniłem na nowszą A4 i nigdy nie zmienię marki.Dobre, soldne niemieckie auto z jeszcze lepszym silniczkiem. Wnętrze bardzo solidnie dopracowane, czuje się w niej bezpiecznie.A w przyszłości, jak finanse pozwolą to może jakaś A6? Ale to dopiero za pięć lat. Teraz jeżdżę A4 i nie zmienię na nic innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo lubię luksus , czuć sie inny niż wszyscy - wyrozniony , wyższy itd

p.s miałem kupić bmw 3 ale jak zobaczyłem audi to było to - zakochałem sie od pierwszego spojrzenia wiedzialem ze to jest to czego szukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem bo... od zawsze chcialem miec audi. W mojej rodzinie oooo bylo obecne od lat 80 - B3, B4, 100 Avant 2.3 (do tej pory pamietam jak wgniatalo w fotel), pozniej /krotki epizod/ 90 coupe 2.6 Q.

Rok temu szukalem A3 z rocznikow 99-00, ale trafil sie ladny GolfIV, ktory po pol roku juz mi sie znudzil. Mimo wszystko milo go wspominam...

Pozniej przyszly kolejne poszukiwania. Wstepnie mialo byc B7 2.0TQ, ale z uwagi na okrojony budzet zaczalem szukac B6. Interesowala mnie cos co byloby kompromisem pomiedzy spalaniem, dobra kultura pracy i osiagami - wiec wybor byl oczywisty. 1.8T mnie nie przekonywalo, 3.0 za duze, wiec stanelo na 2.5 V6 TDI+Q na prawie pelnym wypasie - i nie zaluje :).

Pomimo, ze jest to niesamowita skarbonka, kosztowny w eksploatacji silnik - nie zaluje ani jednej zlotowki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...