Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jaka jest prędkość maksymalna Waszej A4 1.9 TDI 130KM 5-G ?


Lewanos

Rekomendowane odpowiedzi

Wg licznika - 240 km/h na A4 już jechałem. Gumy 225/40 18" - być może jakiś bonus z fabryczki, albo mój licznik mega oszukuje :>

Od 180 km/h, trzeba przyznać szczerze, że się bardzo szybko pas zaczyna zwężać i strach było, ale ładny dzień był i droga wolna. Przez chwilę fantazja poniosła.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po kiego ..uja kupowłem 2.5 TDI jak to gorzej chodzi...sorry za OT. U mnie max. było 235.

Po to, żebyś do tej Vmax dojechał w czasie mniejszym niż + nieskończoność :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a :quattro: wplywa jakos na predkosc max? chodzi mi o to czy oska z takim samym silnikiem i skrzynia wiecej pojdzie niz Q?

Ośka więcej za sprawą mniejszej masy o jakieś 100kg, mniejszych oporów napędu. Fizyki się nie oszuka. Podobnie z przyśpieszeniem, ale tylko na suchym :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 5 biegów predkosc max 242 Km/h

wrzuce filmik tylko dopiero w poniedzilek

Dawaj ten filmik , bozem bardzo ciekaw tej twojej V/max :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 5 biegów predkosc max 242 Km/h

wrzuce filmik tylko dopiero w poniedzilek

Dawaj ten filmik , bozem bardzo ciekaw tej twojej V/max :cool1:

no musze przyznać że ja też :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 5 biegów predkosc max 242 Km/h

wrzuce filmik tylko dopiero w poniedzilek

Dawaj ten filmik , bozem bardzo ciekaw tej twojej V/max :cool1:

no musze przyznać że ja też :wink4:

No ale to po modach chyba. Z tego co mozna zobaczyc jakie dzo-dzo wstawil mody to mozna powiedziec ze na 242 km/h sie chyba nie skonczy :)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o mody i moc,tylko przelozen skrzyni sie nie oszuka,dzodzo zes wymyslil z tym 242km/h :polew: :polew: moze 1.8T ale diesel nie pojdzie tyle w 5biegowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam filmik wrzuce go tylko nie mam kiedy - dzis kurde cos sie spierdzielilo kopci jak stara rura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o mody i moc,tylko przelozen skrzyni sie nie oszuka,dzodzo zes wymyslil z tym 242km/h :polew: :polew: moze 1.8T ale diesel nie pojdzie tyle w 5biegowej

Wlasnie ze skrzynia 5 raczej niemozliwe bo ja tez 5 i przy obrotach 4800 mam 220km/h i to juz jest max no chyba ze tobie sie kreci do 5500obr/min to moze 243 poleci . Jak bys mogl to zrob ujecie licznika i na chwile krajobrazu zebysmy wiedzieli ze nie lecisz z przepasci :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o mody i moc,tylko przelozen skrzyni sie nie oszuka,dzodzo zes wymyslil z tym 242km/h :polew: :polew: moze 1.8T ale diesel nie pojdzie tyle w 5biegowej

Wlasnie ze skrzynia 5 raczej niemozliwe bo ja tez 5 i przy obrotach 4800 mam 220km/h i to juz jest max no chyba ze tobie sie kreci do 5500obr/min to moze 243 poleci . Jak bys mogl to zrob ujecie licznika i na chwile krajobrazu zebysmy wiedzieli ze nie lecisz z przepasci :kox:

Nie szydź Dudi - może właśnie przez te 243km/h teraz Dżo-Dżo nie może się wydostać z chmury czarnego dymu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a duzo trzeba roboty zeby wymienic skrzynie z 5 na 6-biegowa?? w awx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek masz lpg kiedyś założył :polew: :polew:

sory ale o co chodzi ci z lpg w temacie predkosci max na 5 biegu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...