Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kox maszina :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Na zdjęciu wyglądają OK, ciekawe jak na aucie:) To są repliki chyba nie?

Opublikowano

kupilem cos takiego dzis.... ocencie zakup :gwizdanie:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=848449812

to chyba jest plastelina .... kurcze dziwne troche wkladasz kupe kasy w auto a oszczedziles na kolach :/ wg mnie nie warto oszczedzac na jakosci felgi a patrzec tylko na wyglad bo potem wiecej nerwow stracisz prostujac kola i plujac sobie w brode ze nie doplaciles i nie kupiles czegos ori lub znanej firmy

Opublikowano

plastelina ...nie plastelina felgi niedawno uciekly mi te felgi :kwasny:

takie chce miec ori :naughty:

http://www.allegro.pl/item827978241_oryginalne_felgi_18_audi_a4_a6.html

wal 19" ;p w b6 jest w sam raz.

mam nadzieje ze te co kupiles beda w miare mocna replika bo wzor ladny :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przymierzam sie do malej modyfikacji mojego klekota.

Zakup Turbiny BRD od kolegi z forum skalarx

dscf2040fh.jpg w608.png

Opublikowano

ciekawe jak będzie wstawać to brd. Widać wrclaguna że zaczynasz iść w moc :kox: Niech moc będzie z tobą :)

Opublikowano

Przymierzam sie do malej modyfikacji mojego klekota.

Zakup Turbiny BRD od kolegi z forum skalarx

dscf2040fh.jpg w608.png

nie zapomnij o pompkach AL....jakieś 180-185km wypluje

Opublikowano

Grzesiu - Wy się chyba z Bartkiem wyprzedzić nawzajem chcecie w ilości umoczonych talarów :polew: Autko ładne, doinwestowane, ale jak chcesz iść w moc, to kup B7 ASB z Q :naughty::kox:

Opublikowano

nie zapomnij o pompkach AL....jakieś 180-185km wypluje

Mój na BRD i nie AL wypluwa 194KM :naughty: także na AL to z 200KM może być :naughty: Jak masz zdrowy silniczek!! Montuj BRD i pisz jak wrażenia:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzis zalozone zostaly zarniki do lamp :) 6000 K , w halogenach sa tez zarniki 6000 K a efekt taki ( wieczorem pstrykne fotke i zobacze jak swieca )

9dd542046536588dmed.jpg

Co do dalszych modow czekam na info od Adamoo w sprawie pompek :thankyou2: , nie beda to AL :evil: Chce odkupic od niego po niewielkim przebiegu ktore ma w posiadaniu.

Dodatkowo zrobie Fmic ( udoskonalenie ) , cooler ktory zakupilem pochodzi od C CROSSER .

Pare pierdul doszlo podkladki , srubki itd. oraz nowa wiazka przewodow do pompek :przebiegly:

27164ccc9e8b02d6med.jpg

Opublikowano

widze ze ostro idziesz :naughty: czekam na wyniki :>

Opublikowano

Noo ale ten chrom z dołu to chyba zniknie co?? :cool1:

Opublikowano

wlasnie mialem Ci pisac ze pasowaloby zrobic grill dolny na czarno bo sie "gryzie" z czarnym :gwizdanie: a powiedz mi xenon w halogeny to takie same zarniki jak w lampy?

Opublikowano

Pięknie Grzesiu :good::notworthy: Też planuję 6k w przeciwmielnych dlatego proszę o instrukcje (sposób montażu przetwornic, gdzie kupić i jakie koszty). BTW - chłopaki rację mają, przydałaby się czarna kratka na dole :wink4:

Opublikowano
  • Autor

U mnie juz chwile siedzi 6000K w halogenach , teraz jest komplet gora i dol :) . Naprawde ladnie swieca trzeba teraz kilku godzin zanim sie rozswieca .

Musisz gdzies znalezc na Allegro taki zestawik z zarnikami pod mocowanie h11 . Nie puszcze zadnego linka do aukcji ( wybor nalezy do was ) chinskie , wietnamskie , koreanskie a nawet drozsze japonskie :cool1:

Wiem ze dolny grill ma chromowa obramowke, mysle nad tym caly czas czy pomalowac czy odwiedzic ASO :kwasny:

Widzialem kiedys taki tylko gorny grill pomalowany (mnostwo odryskow) i wygladalo to :thumbdown:

aha poniewaz wszedzie u mnie sa dioda w podswietleniu auto zakupilem dodatkowo jeszcze takie lampki diodowe ORI

podaje numerki 4E0 947415 i wtyczki 4B0 971 832

c858d6a4c861fc44med.jpg

Opublikowano

po przenalizowaniu całego projektu powiem Ci że twoje auto jest mega dobre :shocked::notworthy: :notworthy: :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.