Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Uzywka oczywiście to jest :wink:

Z Chromem do B6 B7 takie podejdą PANEL PRZELACZNIKI SZYB AUDI A4 B6 S LINE NOWE (2454466312) - motoAllegro

WRC masz może nr części tych przełączników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywka oczywiście to jest :wink:

Z Chromem do B6 B7 takie podejdą PANEL PRZELACZNIKI SZYB AUDI A4 B6 S LINE NOWE (2454466312) - motoAllegro

WRC masz może nr części tych przełączników.

a były potem na allegro za 140zł i poszły :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bedzie do sprzedania w calosci, to trzeba bedzie sie mocno zastanowic widze- piekna jest, moze czas powrocic do Audi po kilku latach z BMW :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super furka :) Nie mogę się na nią napatrzeć :)) Chyba to moja ulubiona B6stka na tym forum :) Nie pytam nawet ile kosztowały wszystkie te modyfikacje ;) Mamy zdaję się ten sam silnik. Ile można z niego wykrzesać bez skomplikowanych operacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razem wydałeś na modyfikacje?

Myślisz ze to tak można zliczyć każdy grosz, to się robi z pasji, wręcz miłości do auta i marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razem wydałeś na modyfikacje?

Czy to ma takie znaczenie? Ale mnie denerwują tacy ludzie co tylko chodzą i ile za to, ile za to, ile za to a później za plecami mi gadają jaki to chory jestem, że tyle kasy w 10-letnie auto pakuje...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razem wydałeś na modyfikacje?

Czy to ma takie znaczenie? Ale mnie denerwują tacy ludzie co tylko chodzą i ile za to, ile za to, ile za to a później za plecami mi gadają jaki to chory jestem, że tyle kasy w 10-letnie auto pakuje...:facepalm:

...bo tak jest :kox::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razem wydałeś na modyfikacje?

Czy to ma takie znaczenie? Ale mnie denerwują tacy ludzie co tylko chodzą i ile za to, ile za to, ile za to a później za plecami mi gadają jaki to chory jestem, że tyle kasy w 10-letnie auto pakuje...:facepalm:

...bo tak jest :kox::grin:

Nic dodać nic ująć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przesadzacie. Ja już w swoje auto wydałem 10 tysięcy, ale na same wymiany części bo lubię mieć wsyztsko w absolutnie idealnym stanie. Teraz interesuje mnie właśnie zmiana wyglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mody rozpisane są w poradnikach na forum, masz tam też ceny ile co kosztuje, moim zdaniem kto ile wydał na auto to jego indywidualna sprawa:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przesadzacie. Ja już w swoje auto wydałem 10 tysięcy

Phii... Też mi wydatek :-P

Jeśli chciales zaimponic tą kwotą, to w tym gronie starczyło Ci jedynie na to by się ośmieszyć :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przesadzacie. Ja już w swoje auto wydałem 10 tysięcy, ale na same wymiany części bo lubię mieć wsyztsko w absolutnie idealnym stanie. Teraz interesuje mnie właśnie zmiana wyglądu.

10 tyś pewnie wydałeś bo kupiłeś auto w "promocji" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nabijanie postów wam się wzięło czy co?

jozek726 - auta w promocji nie kupiłem - szukałem ponad pół roku bez żadnego pośpiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych topicach statystyki sa wylaczone.

Posty nabija się w dziale technicznym ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos dłubłem w mojej B6 :wink:

Montaz TUNER TV cyfrowy oraz przeróbka DVD z mozliwośćia ogladania w czasie jazdy .

Przy okazji odchudziłem troche przewody :whistling: Poszła nowa wiazka gdyż poprostu w kabelkologi juz sie gubiłem i nie mogłem wszystkiego zmieścić :decayed:

Czekam na mocną antenę jeszcze i zobaczy jak to u mnie w Rzeszowie odbiera .

IMG_7724_1.jpg

IMG_7722.jpg

IMG_7723.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...