Skocz do zawartości
IGNOROWANY

hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14


fotograf87

Rekomendowane odpowiedzi

:thumbup1::thumbup1: kolorek chyba znam :wink: super się prezentuje osobiście coś bym zrobił z pomarańczowymi kierunkami :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym tylko listwy s line or S4 i tyle.

uwielbiam niebieskie auta choć są dla mnie pechowe. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie są sposoby na pomarańczowe kierunki - prócz wymiany całych lamp :kwasny:

Rozklejasz te lampy co masz i wywalasz te pomarańczowe nakładki na kierunkowskazach są różne sposoby na rozklejenie lamp podobno można podgrzać w piekarniku ale nie wiem dokładnie jak to wygląda ja u mnie robiłem tak:

zdjąłem takie metalowe klamry z łączenia klosza z obudową a później podgrzewałem lampę w koło opalarką, ale delikatnie tak żeby niczego nie przypalić do momentu aż klej łączący klosz z obudową zrobił się miękki i można rozczepić te dwa elementy później rozbierasz wszystko aż do momentu wyciągnięcia pomarańczowej nakładki i składasz w odwrotnej kolejności wiadomo dodatkowo musisz kupić żarówki do kierunków takie żeby były srebrne z zewnątrz a żeby dawały pomarańczowe światło coś takiego:

ŻARÓWKI DIADEM KIERUNKOWSKAZY OSRAM HIT !!! KPL. (2535310886) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów podgrzałem klej, który został na obudowie i skleiłem z kloszem fakt jedna lampa trochę parowała rozkleiłem ją jeszcze raz mocniej podgrzałem złożyłem i było ok słyszałem też, że niektórzy sklejają na jakimś silikonie czy czymś ale nie wiem dokładnie jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w okolicy jest podobno jakiś "magik" który zajmuje się takimi rzeczami... dowiem się za ile by to zrobił.. i coś pomyślę w tym kierunku....

PS.. a listwy to koniecznie od S4 muszę dorwać w dobrej cenie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprintblau to dla mnie najladniejszy kolor w audi:slina: Identyczna jezdzi zona do pracy:wink: Szkoda ze B-osemki w tym kolorze robia tylko S-sy:kwasny:. Okleja ktos moze w Polsce, w tej OGINALNEJ farbie?

Przy wymianie wydechu uwazaj na wlew paliwa. Orginalne wypustki do oslony na nim sa poobcinane, wiec jak jezdzisz duzo po miejscu, musisz cos innego pokombinowac z mocowaniem:wink:

---------- Post dopisany at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ----------

To jest sprintblau czy arubablau?:eusathink: Za dużo w photoshopie siedzisz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...