Skocz do zawartości
IGNOROWANY

hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14


fotograf87

Rekomendowane odpowiedzi

gleba1.JPG

Ładna fotka :kox:

Ładnie ci leży teraz na glebie, jeszcze do tego 18'' i malyna :kox: :kox:

No ładnie siedzi... :kox: :kox: Daniel możesz napisać na PW ile Cię to wyszło? :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge i napisac na forum :) 2439zl plus wymiana :)[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 10:09_________________________________________________

zima1a.JPG

zima8.jpg

zima9.jpg

zima2.JPG

zima3.JPG

zima4.JPG

zima5.JPG

zima6.JPG

zima7.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge i napisac na forum :) 2439zl plus wymiana :)

Właśnie zastanawiam się nad zawiasem dla siebie i nie wiem czy używkę S-LINE czy nowego EIBACHA? :mysli: No efekt jest :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wiadomo że kompletny zawias jest lepszy trakcyjnie od samych spręzyn.

A jak się ma konfiguracja: seryjne amory- sprezyny eibacha w stosunku do pełnej serii??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niż seria ale lekko gorzej od kitu, gwint z reg. twardości jest the best ale kasa dużo większa potrzebna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na lato kupuje same sprezyny eibacha

Siemian przy Twojej jeździe w połowie lata amory będziesz miał wybite jak mało kto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie chce gleby większej niż -20mm, to ze swojej strony bardzo polecam ori springi 1BE lub 1BV + amortyzatory Bilstein B6 Sport (lub B8 jak ktoś woli twardszy zawias) + stabilizatory od RS4 :good: Mam takie rozwiązanie na ori springach 1BE z weight range 11 na przednich + weight range 10 na tylnych czyli sztywność porównywalna do 1BV i jestem mega zadowolony :good: Trakcja super - prowadzi się jak na szynach, tłumienie nierówności rewelacja - bilsteiny pracują wzorowo, sztywność super ( auto praktycznie nie siadło przy obciążeniu boxem zawalonym sprzętem narciarskim dla 3 osób, pełnym bagażnikiem i 3 osobami w środku ), prześwit w sam raz choć w te śniegi i tak było trudno nie przyszorować po zmarzlinach. Patrząc na ostatnie zdjęcia porównawcze z wątku H4mm3R'a to mój zawias stoi jak ten z ostatniego zdjęcia.

PS. fotograf87, fotografią zajmujesz się zawodowo czy amatorsko ? super zdjęcia focisz :good: masz jakieś inne prace w necie typu commercial które mógłbym oblookać ? prawdopodobnie będę szukał jakiegoś dobrego studia aby opstrykać parę rzeczy dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na lato kupuje same sprezyny eibacha

Siemian przy Twojej jeździe w połowie lata amory będziesz miał wybite jak mało kto :decayed:

myślisz?? :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na lato kupuje same sprezyny eibacha

Siemian przy Twojej jeździe w połowie lata amory będziesz miał wybite jak mało kto :decayed:

myślisz?? :mysli: :mysli:

Pewnie, amory z s-line są krótsze, więc jak dasz krótsze sprężyny to na dziurach będą dobijać za mocno i je rozwalisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no to musze się w takim razie zastanowić co robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. fotograf87, fotografią zajmujesz się zawodowo czy amatorsko ? super zdjęcia focisz :good: masz jakieś inne prace w necie typu commercial które mógłbym oblookać ? prawdopodobnie będę szukał jakiegoś dobrego studia aby opstrykać parę rzeczy dlatego pytam.

Dzięki za miłe słowa. Studia niestety nie mam, mam dość dobrej klasy sprzęt i skończyłem szkołę w tym kierunku ale zajmuję się fotografią amatorsko. (czasami robię sesje w plenerze koleżankom, znajomym, zdarzyło się też kilka wesel) Poza tym wszystko na spotnanie dla siebie :) Jeśli jednak byłbym w stanie Tobie pomóc to pisz śmiało.

pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę kolegi .Szczepan.'a wrzucam fotki tych "13-stek"

Felgi oryginalne ET54 szerokość felgi 7,5cala z oponami 225/40/18

Na pierwszych trzech fotkach przód z zastosowaniem dystansów 12mm a tył 20mm na stronę.

182.jpg

181.jpg

184.jpg

To zdjęcie bez tylnych dystansów

185.jpg

PS. Fotki na szybkiego więc sorry za jakość :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna gleba :naughty: ja też dziś dystanse zamówiłem, dzięki za pomoc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...