Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Srebrny Avant B6 - malowanie felg


Weekendowy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

W imieniu kolegi PIXI rozpoczynam wątek o malowaniu felg w srebrnym avancie B6.

Kolega PIXI zastanawia się czy nie pomalować sobie felg na jakiś inny kolor niż oryginalny srebrny. Proponuję zabawę w tuning wizualny i poszukiwanie najlepszego koloru dla jego furaka.

A teraz kilka zdjęć: oryginalne zdjęcia auta PIXIego oraz moje próby zmiany koloru felg.

(Po kliknięciu dostaniecie zdjęcia w oryginalnej wielkości, na którzych możecie się pobawić)

No to lecimy ze zdjęciami:

(po kliknięciu duża wersja oryginalna - lub link http://img199.imageshack.us/img199/6772/dsc6122w.jpg)

dsc6122w.jpg<br/>

ciemnejansesmall.jpg <br/>

szare1small.jpg <br/>

kolejnaprobasmall.jpg

Zapraszam do zabawy! Pomożmy PIXIemu znaleźć jego kolor! :-) :mysli:

JaroD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może jakby szyby były ciemniejsze to felgi lepiej by wyglądały... a tak to srebrne OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może jakby szyby były ciemniejsze to felgi lepiej by wyglądały... a tak to srebrne OK

Wyjąłeś mi to z ust. :naughty: Ciemniejsze szybki i ciemniejsze fele... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaroD dzięki za pomoc i fotki :notworthy:

Panowie raczej ciemnie szyby nie wchodzą w rachubę bo moja Stara prowadząc furkę wieczorem marudzi że i tak jest już ciemno ( prowadząc musi mieć założone okulary korekcyjne ) :cool1:

ale może będzie inaczej bo na dniach wyrezam rolety w dzrwiach tylnych i szyby automatycznie zrobią się ciemniejsze ... Opinie mile widziane :naughty: Pzdr PIXI :good::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawił jak jest w sreberku - najładniej wyglądają ze wszystkich zaprezentowanych zdjęć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie będziesz dawał ciemnych dodatków to zostaw jak jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja :decayed:

b49cc233f79a50d0.jpg

Dokladnie, na tym autku srebrne wygladaja najlepiej.Jeszcze kolega keżor wstawil odpowiedni rozmiar:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kolega keżor wstawil odpowiedni rozmiar:good:

i obniżył auto :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Keżor ( jaki jest odpowiedni rozmiar felg w/g Ciebie ???? ) :gwizdanie:

Ale mnie zaszczyt nawet sam Kolega Prezes Hugo się wypowiedział :notworthy: :notworthy:

Dziękuje za podpowiedzi i czekam na jeszcze . Pzdr PIXI :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzta 19" panocku, 18" tez by byly ale 1 cal wiecej i efekt optyczny o niebo lepszy, jeszcze w srebrnym kolorze to optycznie powiekszy felgi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się będziesz rozdrabniał... wsadzali 20" to bądź pierwszy z 21"... nawiń sobie gumę bo powietrze już się nie zmieści i heja po polskich autostradach... :kox:

a tak serio... jeśli masz do czynienia z dziurami to 17" to maks... jeśli nie to 19" byłyby naj... 18" tka często bywa już niekomfortowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRazny ja właśnie mam 17 i nie narzekam :cool1:

Koledzy chciałbym zmienić ( może ) tylko kolor felg a nie rozmiar :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRazny ja właśnie mam 17 i nie narzekam :cool1:

Koledzy chciałbym zmienić ( może ) tylko kolor felg a nie rozmiar :gwizdanie:

Ciemne felgi w malym rozmiarze totalnie zgina na Twoim aucie. Nic nie zmieniaj, szkoda kasy, bo efektu nie bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Mnie tez podobaja się srebrne, ktore masz. Wzor jest git i mimo niewielkiego rozmiaru (według niektórych, bo dla mnie ok) prezentują się na samochodzie bardzo dobrze.

Może alternatywą bylby grafit, ale wtedy faktycznie trzebaby się zastanowić na resztą dodatków w tym kolorze - lusterka, ramki okien, grill.

Moze zamiast malowac te felgi można zapodac inny wzor siedemnastek na zimę jak sie obecne zimowki zniszcza.

PS. Moze Flyer pozyczy Ci swoje kola na chwile i sprawdzisz jak wyglada Twoj srebny furak z ciemnymi felgami.

JaroD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIXI - zostaw srebrne. Tylu "konsumentów" nie może się mylić :naughty:

Nie gubią się nawet w tych 17" i naprawdę ładnie komponują się z nadwoziem. Grafit czy ciemny kolor tylko je pomniejszy wizualnie i spapra Ci wygląd ładnego S-Line'a.

Jeśli będziesz chciał zmienić i rozmiar, to wstaw sobie ori RS6 z C5, lub C6 i będzie miodzio :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...