Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Mój nowy nabytek, czarny avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Zebrałem kilka fotek i postanowiłem wrzucić :)

Auto z 2000r. AJM

Wyposażenie:

-xenon

-10 x airbag

-tempomat

-radio symphony + bose

-oryginalna navi

-szyberdach

-podgrzewacze krzeseł :)

-asr, esp

-pelen fis

-pelna elektryka

660e391210281718m.jpg 891e8600f45b3708m.jpg c5d9907700f3c24em.jpg cac7b7783fcf9befm.jpg

Auto póki co stoi na 205/55 R16 ale w przyszłości może jakieś '17 zawitają. Poza tym nic nie planuje. Wymieniłem wszystkie filtry, olej, przeczyściłem turbo i EGR a teraz bawię się Vag-iem i logami :)

Pozdrawiam :cool1:

Opublikowano

o 4 elektryki :) pozazdrościć :good:

Trochę obniżyć i będzie pięknie :>

Opublikowano

super. przydalyby sie siedzenia sportowe, kiera i biegałka od S.

Opublikowano

noo fajne autko, wyposażenie też konkretne, kolorek fajny, ja bym jedynie zaproponował alu 17'' i odrobinę niżej :good:

Opublikowano

taki sam jak mój, tylko mam słabsze wyposażenie :decayed:

bardzo ładny oczywiście :naughty:

Opublikowano

super wyposażenie :good: , w kraju ja kupywałes czy ściągales?

Opublikowano

fajny avancik, super kolor, pogratulować :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :) Auto z Niemiec, u nas ciężko o coś fajnego. Szukałem go ponad pół roku. W grudniu mnie zawiało do Szwajcarii po auto ale okazała się kupa, później jeszcze Stuttgart i skończyło się na Essen.

Opublikowano

Niezła A4 na niezłym wypasie, jak dla mnie szkoda tylko, że nie sedan

:good:

Opublikowano

ja miałem podobnie szukałem długo i nic, aż sie sama trafiła taka jaką chciałem, wiec gratuluje zakupu

Opublikowano

Czarny avant allroad style :good: Gdybyś decydował się przejść na 17" to chętnie bym się zapisał na twoje 16". Jakby co to zawsze możesz dać znać, a nuż się dogadamy :)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
:good: piekna A4ka ori felgi i zacny kolorek :gwizdanie: :good:
Opublikowano

coś jakieś mody były , bo nabór robię :wink4::naughty:

Opublikowano

Witam

Zebrałem kilka fotek i postanowiłem wrzucić :)

Auto z 2000r. AJM

Wyposażenie:

-oryginalna navi

a gdzie ona jest bo jakos nie widzę :mysli:
Opublikowano
  • Autor

Mody będą ale na wiosnę :) Fakt że seria jeździ fajnie ale już mam apetyt na coś więcej.

Opublikowano

Ładne Audi i jeszcze bogato wyposażone. Przydałaby się jednak trójramienna kierownica, może jakieś ładniejsze dywaniki, coś z logiem :audi: Felgi oryginalne zostawiłbym.

Jeszcze zapytałbym o tą nawigację w FIS-ie. Wyświetla sam opis? Rozumiem, że obsługujesz ją przyciskami między fotelami. Do tej pory miałem styczność jedynie z kolorowymi z wyświetlaczami w konsoli.

Opublikowano
  • Autor

Dywaniki są - gumowe na zime :>

A navi jest obslugiwane między fotelami i wyświetla info na fisie, + oczywiście głośniczek w drzwiach :)

Opublikowano

Piękny kolor, ksenonek-mozna pozazdrościć i systemik BOSE! Wart grzechu :evil: . Pozdrawiam

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

założyłeś już alu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.