Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Jak go wygrzebie zaraz to puszcze ;)

Dzieki. Doszedl. W wolnej chwili wgram i sprawdze czy ruszy. Narazie szukam czesci do emulatora dla Macka. No i w koncu chlopina bedzie mial licznik w aucie :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

Cwiara nie masz któregoś z wsadów o którym pisałem może być generalnie dowolny z koncowka 932

Z koncowka 932 nie mam niestety.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak go wygrzebie zaraz to puszcze ;)

Dzieki. Doszedl. W wolnej chwili wgram i sprawdze czy ruszy. Narazie szukam czesci do emulatora dla Macka. No i w koncu chlopina bedzie mial licznik w aucie :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

co za emulator składasz?? sensora???

jak byś miał jeszcze jakiś dobry LCD z trupa daj znać... nabyłbym... bo jakoś do tych chinoli z allegro się przekonać nie mogę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronson mam igle fisa a licznik trup aktualnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz ze klejone latwiej? raczej lutowane - jak ktos wprawiony w lutowanie lutownica na gorace powietrze to podobno 20 minut roboty max...

klejenie podobno trudne

Dobrze Arek pisze. Klejone sa gorsze. Wczoraj Mackowi zmienilem fis. Hotairem wylutowanie natomiast wlutowac to juz kolba. No i trzeba uwazac zeby folii nie stopic.

Sent from my iPhone using Tapatalk

:facepalm: Jak to mówią do odważnych świat należy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie uwierzycie, nie dosc ze bd mial licznik to jeszcze z dostawa do domu... :grin:

tylko jak dostaniesz do łapek to już nie pchaj tam zamiast wsadu Reksia w HD :facepalm:

a tak na powżnie.. to fajnie że się doczekałeś.. ale rozumiem że to nie ten który poszedł uwalony pierwszą paczką???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kontrolę żarówek do masy i nic to nie dało. W moim roczniku jest właśnie odwrotnie i należy odpiąć od masy by nie pokazywało błędu

Jak podlaczysz kabel od spalonych zarowek i od klockow do masy zas od spryskow zostawisz nie podlaczony to powinno byc tylko OK

WP_000254.jpg

:drinks: Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawic crypto to niestety nie taka prosta sprawa zwlaszcza nie majac ori wsadu dobrze zczytanego (czytaj nie kabelkiem z alledrogo-comanderem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to zgubilem rachube ale chyba to 3 licznnik od momentu wyslania do Grzesia uwalonego, a ogolnie 7 juz licmznik w moich rekach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by co to mam graty do emula sensor.ale to pewnie przesylka wiecej wyjdzie niz to warte

A jak by to rozkminic zeby w tym emulku oszukac tylko cisnienie i poziom a temp,podpiac w ten sam pin z czujnika 1pin hmm to trza by flaszke wypic i kminic ale chyba sie nie da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wy wszyscy jezdzicie traktorami ????!!!! Bo nawet nie mam od kogo wsadu wziąć :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o 1,6 a o PB ogólnie bo zadne cywilne auto niewazne z jaka mocna nie robi na mnie zadnego wrazenia

kaju dal mi dwa ale wiem ze jden napewno od ropy tj 932 fx

i sam 932 ale nie moge znalezc w etce od czego on

wogóle najlepszy by byl 932sx bo on wg etki jest od 1,6

a 932gx jest ogólnie od pb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam k**wa, ale od gebelsa jeden osiem te, a to go nie ratuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benzyna to benzyna, to nie eeprom do ECU, żeby miało to znaczenie :whistling: R4/V6 tylko regulujesz wartość w kodowaniu głównym, dziękuję dobranoc koniec historii. BTW, nie kaju wysłał manetke, tylko jego żona :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...